WiFi

Adobestock 299316616 Scaled

Przecież nie podłączysz swojego mobilnego urządzenia do kabla! Jak byś wyglądał ciągnąć za sobą kilometry kabla. Dziś to oczywiste! Zbudujemy dla Ciebie bezpieczną , skalowalną sieć bezprzewodową na sprawdzonych urządzeniach. Zapewnimy Ci komfort użytkowania a sami zajmiemy się administracją i zarządzaniem abyś pozostał swobodny i bezpieczny.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

5/5 - (19 ocen)
WiFi
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Swoboda w Twoim biurze

  Nowoczesne WiFi jest bezpieczniejsze od kabla. Do tego daje swobodę, możesz pracować na dowolnym biurku, w sali konferencyjnej, a nawet jeśli zapragniesz w strefie relaksu.

  5/5 - (19 ocen)
 • Ugość gości

  Ja nie wyobrażam sobie życia bez Internetu, a pracy to już zupełnie nie, dlatego przychodzący do mnie gości otrzymują bezpieczne jednorazowe hasła do pracy w wydzielonej sieci, mogą przez nią bezpiecznie połączyć się ze swoją firmą i skorzystać ze swoich zasobów w chmurze, mogą też w przerwie sprawdzić co chcą.

  5/5 - (19 ocen)
 • Zachowaj bezpieczeństwo

  WiFi w dobrze skonfigurowane i zarządzane jest naprawdę bezpieczne. Dobrze skonfigurowane VLAN, separacja sieci i wysokie zabezpieczenia szyfrujące transmisję to wszystko to bezpieczna swoboda, wszędzie.

  5/5 - (19 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (19 ocen)