Przecież nie podłączysz swojego mobilnego urządzenia do kabla! Jak byś wyglądał ciągnąć za sobą kilometry kabla. Dziś to oczywiste! Zbudujemy dla Ciebie bezpieczną , skalowalną sieć bezprzewodową na sprawdzonych urządzeniach. Zapewnimy Ci komfort użytkowania a sami zajmiemy się administracją i zarządzaniem abyś pozostał swobodny i bezpieczny.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami
Dowiedz się więcej
  • Swoboda w Twoim biurze

    Nowoczesne WiFi jest bezpieczniejsze od kabla. Do tego daje swobodę, możesz pracować na dowolnym biurku, w sali konferencyjnej, a nawet jeśli zapragniesz w strefie relaksu.

  • Ugość gości

    Ja nie wyobrażam sobie życia bez Internetu, a pracy to już zupełnie nie, dlatego przychodzący do mnie gości otrzymują bezpieczne jednorazowe hasła do pracy w wydzielonej sieci, mogą przez nią bezpiecznie połączyć się ze swoją firmą i skorzystać ze swoich zasobów w chmurze, mogą też w przerwie sprawdzić co chcą.

  • Zachowaj bezpieczeństwo

    WiFi w dobrze skonfigurowane i zarządzane jest naprawdę bezpieczne. Dobrze skonfigurowane VLAN, separacja sieci i wysokie zabezpieczenia szyfrujące transmisję to wszystko to bezpieczna swoboda, wszędzie.

Formularz zapytania
Imię i nazwisko*
Nazwa firmy
Telefon kontaktowy*
E-mail*
Treść wiadomości