Szukaj
Close this search box.

Czym jest administracja hybrydowa?

Administracja hybrydowa. Administratorzy Lizard posiadają stosowną wiedzę z zakresu wdrażania i utrzymywania oraz administracji systemów hybrydowych, czyli takich, które łączą w sobie cechy systemów zlokalizowanych w siedzibie klienta z zasobami zgromadzonymi w DataCenter oraz chmurach obliczeniowych typu Microsoft 365 czy Azure.

Takie systemy są bardzo popularne zarazem bardzo skomplikowane i aby taki system był dla Państwa firmy bezawaryjnym należy go dobrze administrować.

Administracja takim systemem to nic innego jak administracja serwerami, administracja sieciami, administracja chmurą Microsoft 365, administracja chmurą Azure, administracja DataCenter.

#MyWiemyJakToZrobić!

Administracja hybrydowa dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Administracja hybrydowa dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Administracja hybrydowa - pytania i odpowiedzi

Administrujemy swego rodzaju hybrydą systemów naszych klientów, które w dzisiejszym świecie mogą jednocześnie znajdować się w siedzibie klienta , w prywatnej chmurze w DataCenter lub innej lokalizacji klienta, chmurze publicznej typu Azure, czy AWS oraz w chmurze Microsoft 365, ten konglomerat usług, serwisów i sprzętu, licencji trzeba połączyć w jeden system i skutecznie nim administrować, aby Twoja firma mogła wydajnie i bezpiecznie pracować.

Nie trzeba ślepo realizować trendów rynkowych aby mieć nowoczesny, bezpieczny i funkcjonalny system IT. Oczywiste jest to, że zakłady produkcyjne, laboratoria nie są w stanie prowadzić działalności bez maszyn na miejscu. Dlatego my proponujemy systemy hybrydowe, czyli połączenie nowoczesnych technologii często chmurowych z tradycyjnym modelem on premise.

Jak oceniasz tę stronę?