Administracja hybrydowa

Adobestock 254487811 Scaled

Administracja hybrydowa. Administratorzy Lizard posiadają stosowną wiedzę z zakresu wdrażania i utrzymywania oraz administracji systemów hybrydowych, czyli takich, które łączą w sobie cechy systemów zlokalizowanych w siedzibie klienta z zasobami zgromadzonymi w DataCenter oraz chmurach obliczeniowych typu Microsoft 365 czy Azure.

Takie systemy są bardzo popularne zarazem bardzo skomplikowane i aby taki system był dla Państwa firmy bezawaryjnym należy go dobrze administrować.

Administracja takim systemem to nic innego jak administracja serwerami, administracja sieciami, administracja chmurą Microsoft 365, administracja chmurą Azure, administracja DataCenter.

Wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

4.9/5 - (46 ocen)
Administracja hybrydowa
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • To jakimi systemami administrujące?

  Administrujemy swego rodzaju hybrydą systemów naszych klientów, które w dzisiejszym świecie mogą jednocześnie znajdować się w siedzibie klienta , w prywatnej chmurze w DataCenter lub innej lokalizacji klienta, chmurze publicznej typu Azure, czy AWS oraz w chmurze Microsoft 365, ten konglomerat usług, serwisów i sprzętu, licencji trzeba połączyć w jeden system i skutecznie nim administrować, aby Twoja firma mogła wydajnie i bezpiecznie pracować. 

  4.9/5 - (46 ocen)
 • Nasz zakład produkcyjny chce używać nowoczesnej technologii, ale nie wszystko możemy przenieść do chmury!

  Nie trzeba ślepo realizować trendów rynkowych aby mieć nowoczesny, bezpieczny i funkcjonalny system IT. Oczywiste jest to, że zakłady produkcyjne, laboratoria nie są w stanie prowadzić działalności bez maszyn na miejscu. Dlatego my proponujemy systemy hybrydowe, czyli połączenie nowoczesnych technologii często chmurowych z tradycyjnym modelem on premise.

  4.9/5 - (46 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (46 ocen)