Usługi IT Katowice

Usługi It Katowice

Firma Lizard w Katowicach zapewnia kompleksową obsługę informatyczną oraz wsparcie techniczne, skierowane do małych i dużych przedsiębiorstw. Do głównych obszarów naszych działań należą usługi outsourcingowe, administracja serwerami i chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365.

W sposób skuteczny i efektowny zarządzamy bezpieczeństwem, serwerami i siecią komputerową, pomagamy w budowie strategii firmy, a także wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne. Ponadto oferujemy wysokiej jakości oprogramowania i sprzęt, pomagając w wyborze optymalnych rozwiązań IT, dostosowanych do klientów. Obsługujemy klientów z Katowic i okolic.

Nasza oferta

4.9/5 - (35 ocen)
Usługi IT Katowice
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia informatycznego dla swojej firmy, skorzystaj z naszych usług. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań IT i wdrożeń.

4.9/5 - (35 ocen)

Nie wiesz jakie rozwiązanie IT będzie najlepsze dla Twojej firmy? A może masz problem z obsługą systemów informatycznych? Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie.

4.9/5 - (35 ocen)

Odpowiednie zarządzanie serwerami wpływa na wydajność i bezpieczeństwo systemów informatycznych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

4.9/5 - (35 ocen)

Administracja chmurami

Nadzorujemy stan bezpieczeństwa systemów. Monitorujemy zachodzące procesy w Twojej firmie. Skorzystaj z naszych usług administracji chmurami.

4.9/5 - (35 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Zadbamy o Twoje zasoby zgromadzone w chmurze Azure. Zapewnimy Twojej firmie bezpieczeństwo. Stworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

4.9/5 - (35 ocen)

Kompleksowa organizacja pracy? Wydajna infrastruktura? Dostęp do szeregu narzędzi i aplikacji? Zdecyduj się na nasze profesjonalne wsparcie.

4.9/5 - (35 ocen)

Ochronimy Twoje zasoby. Zminimalizujemy koszty utrzymania systemów. Wdrożymy usługi w oparciu o najnowsze technologie.

4.9/5 - (35 ocen)

IT Helpdesk jest rozwiązaniem dla firm, które potrzebują pomocy w utrzymaniu się na powierzchni w erze cyfrowej. Dzięki ofercie Lizard.pl uzyskasz dostęp do zespołu ekspertów, którzy mogą pomóc we wszystkim, od projektowania sieci po konfiguracje routera. Upewnimy się, że Twój biznes wyprzedzi konkurencję i sprawi, że klienci będą wracać po więcej.

4.9/5 - (35 ocen)
Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Katowic oferujemy, również szereg innych usług.

 

W Lizard.pl specjalizujemy się w rozwiązaniach w chmurze takich jak chmura microsoft 365, azure, nfon claudya oraz inne. Pomagamy naszym klientom również w doborze odpowiedniego planu oraz migracji jak również zabezpieczenia WiFi, zapasowe serwery danych oraz bezpieczne łącza do internetu. Sprawdź pełną ofertę tutaj.

4.9/5 - (35 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (35 ocen)