Usługi IT Katowice

usługi it katowice

Firma Lizard w Katowicach zapewnia kompleksową obsługę informatyczną oraz wsparcie techniczne, skierowane do małych i dużych przedsiębiorstw. Do głównych obszarów naszych działań należą usługi outsourcingowe, administracja serwerami i chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365.

W sposób skuteczny i efektowny zarządzamy bezpieczeństwem, serwerami i siecią komputerową, pomagamy w budowie strategii firmy, a także wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne. Ponadto oferujemy wysokiej jakości oprogramowania i sprzęt, pomagając w wyborze optymalnych rozwiązań IT, dostosowanych do klientów. Obsługujemy klientów z Katowic i okolic.

Nasza oferta

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz wsparcia informatycznego dla swojej firmy, skorzystaj z naszych usług. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań IT i wdrożeń.

Nie wiesz jakie rozwiązanie IT będzie najlepsze dla Twojej firmy? A może masz problem z obsługą systemów informatycznych? Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Odpowiednie zarządzanie serwerami wpływa na wydajność i bezpieczeństwo systemów informatycznych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Nadzorujemy stan bezpieczeństwa systemów. Monitorujemy zachodzące procesy w Twojej firmie. Skorzystaj z naszych usług administracji chmurami.

Zadbamy o Twoje zasoby zgromadzone w chmurze Azure. Zapewnimy Twojej firmie bezpieczeństwo. Stworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Kompleksowa organizacja pracy? Wydajna infrastruktura? Dostęp do szeregu narzędzi i aplikacji? Zdecyduj się na nasze profesjonalne wsparcie.

Ochronimy Twoje zasoby. Zminimalizujemy koszty utrzymania systemów. Wdrożymy usługi w oparciu o najnowsze technologie.

Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Katowic oferujemy, również szereg innych usług.

 

W Lizard.pl specjalizujemy się w rozwiązaniach w chmurze takich jak chmura microsoft 365, azure, nfon claudya oraz inne. Pomagamy naszym klientom również w doborze odpowiedniego planu oraz migracji jak również zabezpieczenia WiFi, zapasowe serwery danych oraz bezpieczne łącza do internetu. Sprawdź pełną ofertę tutaj.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości