Szukaj
Close this search box.

Usługi informatyczne dla firm z Poznania

Jednym z podstawowych przedmiotów działania firmy Lizard z Poznania jest kompleksowa obsługa informatyczna i wsparcie techniczne zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy administrację serwerami i chmurami Microsoft Azure i 365, a także usługi z zakresu Outsourcingu IT.

W ramach współpracy gwarantujemy stały dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz profesjonalne doradztwo z zakresu najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Pomagamy w zarządzaniu siecią komputerową i serwerami. Dbamy również o zabezpieczenie danych i ich kopii. Nasze usługi kierujemy do klientów z Poznania i okolic.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy z Poznania

Dla naszych klientów z Poznania oferujemy, również szereg innych usług.  Specjalizujemy się w wdrażaniu, uruchamianiu i konfiguracji rozwiązań w chmurze MS 365, Azure, NFON Claudya. Pomagamy firmom w wdrażaniu systemów IT do zarządzania pracą zdalną (w tym dostarczamy odpowiednio skonfigurowany sprzęt i oprogramowanie). W Lizard dostarczamy kompleksowe rozwiazania informatyczne takie jak: helpdesk zdalny i lokalny, planowanie i administracja systemami i sieciami, pomoc informatyczna, szyfrowanie urządzeń mobilnych.

Outsourcing informatyczny dla firm w Poznaniu

#MyWiemyJakToZrobić!

Outsourcing IT Poznań

Zapewniamy kompleksowe wsparcie i opiekę IT, dzięki czemu nie tylko oszczędzisz czas związany z samodzielnym poszukiwaniem rozwiązań informatycznych, lecz także unikniesz kosztów wynikających z zatrudnienia nowego pracownika. Outsourcing informatyczny zapewnia stały dostęp do najnowszych technologii i doświadczonego personelu, który będzie zarządzać Twoim systemami i siecią komputerową.

Firma IT Lizard.pl – Oddział Poznań

Nasza firma IT Lizard.pl to zespół profesjonalistów z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej firm. Nasz outsourcing IT z Poznania to między innymi: administracja, diagnostyka, rozbudowa, instalacja aplikacji, zarządzanie bezpieczeństwem informacji i danych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wsparcia zarówno dla małych, jak też dużych i średnich firm. Dzięki współpracy z nami możesz skutecznie minimalizować koszty oraz rozwijać swoją firmę bez straty czasu. W naszej firmie korzystamy z najnowszych technologii dostępnych na rynku, dzięki czemu masz gwarancję, że współpraca z nami to doskonały wybór dla każdej firmy.

Posiadamy dedykowane pakiety dopasowane do wielkości użytkowników usług informatycznych w Twojej firmie od 5 do nawet 200 użytkowników. Współpracując z nami mogą Państwo wybrać odpowiedni pakiet pomocy technicznej świadczonych przez doświadczonych inżynierów IT łącznie z wsparciem 1 i 2 linii wsparcia. W współpracy z nami korzystamy z stabilnych i globalnych usług takich jak: Microsoft365 Bussines czy GoogleWorkSpace.

Korzystamy, również z odpowiednich zabezpieczeń w postaci antywirusa oraz backupu danych. Warto podkreślić, że świadczymy usług IT kompleksowo od helpdesku zdalnego po administracje chmurą czy nawet monitoring. Dzięki czemu wszystko możesz mieć pod kontrolą współpracując z jedną firmą.

W Lizard.pl firma IT oddział Poznań dobieramy odpowiedni pakiet do Twoich wymagań. Potrzebujesz outsourcingu IT podstawowego? Wybierz pakiet Basic, potrzebujesz więcej czynności i większej pomocy wybierz pakiet Professional lub Expert. Sprawdź wszystkie nasze pakiety TUTAJ. Szukasz dobrej firmy IT w Poznaniu? Postaw na Lizard.pl. To się opłaci!

Siedziba Lizard w Poznaniu

Centrum Jakości i Monitoringu Lizard Sp. z o.o. sp. k.
Poznańska 62/20
60-853 Poznań

W Poznaniu znajduje się nasze centrum jakości i monitoringu. Część usług informatycznych świadczymy zdalnie, jednak działamy również lokalnie dla firm z Poznania i okolic. Zajmujemy się lokalnym wsparciem informatycznym, administracją serwerów, sieci, łączami telefonii VOIP, obsługą informatyczną Centr Handlowych i innych budynków komercyjnych.

Obsługa IT w Poznaniu- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Administracja zasobów informatycznych dla przedsiębiorstw

Zapewniamy administrację zasobów informatycznych po to, by zwiększyć wydajność i skuteczność Twojej firmy. W zakres naszej obsługi IT wchodzą: ochrona sieci firmowych, zabezpieczenie danych, wykonywanie kopii zapasowych, zarządzanie infrastrukturą oraz doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Obsługa IT dopasowana do Twojego budżetu

Proponujemy elastyczną obsługę IT, dostosowaną do każdego klienta. Dzięki nam obniżysz koszty, będziesz mieć możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy specjalistów, poprawisz płynność finansową, uzyskasz dostęp do najnowszych technologii, a także zwiększysz wydajność swojej firmy.

Wydajna administracja serwerami

Gwarantujemy sprawne i wydajne działanie serwerów opartych o system Windows czy Linux. Pomożemy ochronić Twoje dane, zapewnimy wsparcie techniczne, zaplanujemy działania, które zwiększą efektywność Twojej firmy, zaktualizujemy oprogramowanie, a także wdrożymy rozwiązania, które zabezpieczą system.

Rozwiązania w chmurze Azure, Microsoft 365

Zbuduj własną infrastrukturę informatyczną, korzystając z chmury. Stosuj szereg niezbędnych narzędzi i aplikacji bez konieczności instalowania ich na urządzeniach. Zoptymalizuj poziom bezpieczeństwa danych. Ciesz się z najnowszych wersji oprogramowania niezależnie od posiadanej przeglądarki internetowej.

Tagi strony: usługi it poznań, outsourcing it poznań, obsługa informatyczna poznań, administracja serwerami poznań, administracja chmurami poznań, administracja azure poznań, administracja office poznań, firma it poznań.

4.9/5 - (24 głosów)