Usługi i outsourcing IT Poznań

Usługi It Poznań

Jednym z podstawowych przedmiotów działania firmy Lizard z Poznania jest kompleksowa obsługa informatyczna i wsparcie techniczne zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy administrację serwerami i chmurami Microsoft Azure i 365, a także usługi z zakresu Outsourcingu IT.

W ramach współpracy gwarantujemy stały dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz profesjonalne doradztwo z zakresu najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Pomagamy w zarządzaniu siecią komputerową i serwerami. Dbamy również o zabezpieczenie danych i ich kopii. Nasze usługi kierujemy do klientów z Poznania i okolic.

Usługi informatyczne Lizard- oddział Poznań

4.9/5 - (44 ocen)
Usługi i outsourcing IT Poznań
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Chcesz podnieść bezpieczeństwo w systemach informatycznych swojej firmy? Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia IT.

4.9/5 - (44 ocen)

Zapewniamy kompleksowe wsparcie IT dla dużych i małych firm. Zarządzamy siecią komputerową i serwerami. Sprawdź oferowany przez nas pakiet usług.

4.9/5 - (44 ocen)

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu administrowania serwerami. Oferujemy wsparcie techniczne, regularną aktualizację oprogramowania i zabezpieczenie systemów.

4.9/5 - (44 ocen)

Administracja chmurami

Wykorzystaj nowoczesne technologie po to, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo swojej firmy. Zdecyduj się na pomoc techniczną i administrację chmurami.

4.9/5 - (44 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Ciesz się nieograniczonymi możliwościami usług chmury Azure. Powierz nam administrację i monitorowanie systemów informatycznych.

4.9/5 - (44 ocen)

Rozbudowana platforma komunikacyjna i pakiet biurowy. Wydajna infrastruktura. Dostęp do najnowszych narzędzi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

4.9/5 - (44 ocen)

Nie musisz tracić czasu na samodzielne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. My zrobimy to za Ciebie! Zarządzamy kompleksowo sieciami i serwerami.

4.9/5 - (44 ocen)

IT Helpdesk to internetowy help desk, który zapewnia firmom całodobowe wsparcie w zakresie potrzeb informatycznych. Zapewniamy szeroki zakres usług, w tym pomoc techniczną, czat na żywo i wsparcie e-mail. Zawsze służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów informatycznych.

4.9/5 - (44 ocen)
Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Poznania oferujemy, również szereg innych usług.

 

Specjalizujemy się w wdrażaniu, uruchamianiu i konfiguracji rozwiązań w chmurze MS 365, Azure, NFON Claudya. Pomagamy firmom w wdrażaniu systemów IT do zarządzania pracą zdalną (w tym dostarczamy odpowiednio skonfigurowany sprzęt i oprogramowanie). W Lizard dostarczamy kompleksowe rozwiazania informatyczne takie jak: helpdesk zdalny i lokalny, planowanie i administracja systemami i sieciami, pomoc informatyczna, szyfrowanie urządzeń mobilnych. Sprawdź pełną ofertę tutaj.

4.9/5 - (44 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (44 ocen)