Szukaj
Close this search box.
sophos switch cloud managed access

Seria przełączników Sophos

Seria przełączników Sophos oferuje szereg zarządzanych w chmurze przełączników warstwy dostępu do sieci do łączenia, zasilania i kontrolowania dostępu do urządzeń na brzegu sieci LAN. Sophos Central zapewnia pojedynczą szybę do zarządzania przełącznikami wraz z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa Sophos.

Łączność, zasilanie i kontrola

Seria przełączników Sophos oferuje szereg 8-, 24- i 48-portowych przełączników warstwy dostępu do sieci do podłączania i zasilania urządzeń w sieci lokalnej (LAN). Przełączniki zapewniają kontrolę nad dostępem do urządzeń dzięki zabezpieczeniom portów i segmentacji sieci VLAN oraz dodają jakość usług w najważniejszej warstwie dostępu.

Wiele sposobów zarządzania przełącznikiem

Przełącznikami Sophos można zarządzać na różne sposoby. Użyj Sophos Central do zarządzania i widoczności wraz z innymi rozwiązaniami Sophos lub otwórz lokalny interfejs WWW, interfejs wiersza poleceń lub użyj SNMP, aby uzyskać dodatkowe opcje konfiguracji.

sophos switch 1

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Switch dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Prosta konfiguracja i wdrożenie

Przełączniki Sophos są bardzo łatwe w konfiguracji i wdrażaniu. Wystarczy wprowadzić numer seryjny przełącznika w Sophos Central i kliknąć zarejestruj, aby rozpocząć proces. Przełączniki zostaną uruchomione w ciągu kilku minut.

Przypadki użycia SMB i SD-Branch

Przełączniki Sophos odpowiadają potrzebom łączności wielu organizacji: zdalnych i domowych biur, małych i średnich firm, punktów sprzedaży detalicznej i oddziałów. Dodaj przełączniki, aby rozszerzyć możliwości wdrożenia SD-Branch, korzystając z naszej pełnej gamy produktów bezpiecznego dostępu zarówno dla sieci LAN, jak i dostępu Service Edge.

Jeden dostawca. Jeden widok.

Zamiast zwiększać złożoność i ryzyko związane z bezpieczeństwem, przełączniki Sophos bezproblemowo integrują się z istniejącymi rozwiązaniami Sophos, eliminując w ten sposób ryzyko związane z wdrożeniami wielu dostawców. Nowi i istniejący klienci, odsprzedawcy i dostawcy usług zarządzanych korzystają z posiadania jednego dostawcy dla pełnego stosu sieci

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Switch - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?