Szukaj
Close this search box.

Microsoft SPLA z Lizard

Microsoft opracował specjalny typ Umowy SPLA dla odbiorców, którzy chcą wykorzystywać serwery Microsoft i rozliczać miesięcznie i proporcjonalnie do ich używania. Nie jest to też wartość materialna i prawna, a jedynie “usługa dostępu do oprogramowania”.

Systemy Windows Server Standard, Windows Server DataCenter, RemoteDesktop, MS SQL per Core stanowią największy procent naszej sprzedaży dla klienta. Możemy je instalować i użytkować w naszym DataCenter365.pl ale także na serwerach fizycznych i w środowiskach wirtualnych naszych klientów z naszą usługą serwisową.

Kupując usługi Microsoft Azure w modelu CSP zyskujesz dostęp do wszystkich komponentów Microsoft Azure oraz posiadasz doświadczonego i kompetentnego partnera, który przeprowadzi dla Ciebie planowanie, optymalizację kosztów oraz migrację i administrację zgromadzonych tam zasobów IT.

Wybierz Lizard na partnera przy zakupie Microsoft SPLA i Microsoft Azure!

#MyWiemyJakToZrobić!

To rodzaj Umowy , którą Lizard podpisał z Microsoft i dzięki temu może swoim Klientom wraz z usługą serwisową lub administracyjną czy wdrożeniową dostarczać subskrypcję na wszelkie rozwiązania serwerowe Microsoft czyli Windows Server, Windows Terminal RDP, MS Office i MS SQL Serwer i User CAL.

Jest to dzierżawa oprogramowania rozliczana co miesiąc z miesięcznym zobowiązaniem.
Płacisz tylko za użytkowane oprogramowanie.
Gwarancja aktualności wersji oprogramowania;
Stała opieka serwisowa świadczona przez profesjonalnych administratorów.

Pliki do pobrania

Partnerzy Lizard

Microsoft SPLA dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Microsoft SPLA dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)