Szukaj
Close this search box.

Administracja systemami IT

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych oraz administracji systemami IT. Nasza oferta jest odpowiedzią na współczesne potrzeby przedsiębiorstw, które potrzebują stałego dostępu do wspólnych zasobów i troszczą się o ich bezpieczeństwo. Bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma i jakie masz oczekiwania względem obsługi informatycznej, zapewniamy, że sprostamy wszystkim potrzebom.

Administracja IT z Lizard

Dzisiaj, kiedy większość danych przechowywana jest na dyskach i w chmurach, tworzenie kopii zapasowych wydaje się koniecznością. Współpraca z nami w zakresie administracji systemami IT sprawi, że będziesz mógł pracować szybciej, wydajniej i przede wszystkim bezpieczniej. Możesz skoncentrować się na swojej działalności, a odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów informatycznych pozostawić nam. Gwarantujemy:

 • optymalne wykorzystanie wszystkich możliwości i potencjału systemów IT,
 • stabilną i ciągłą obsługę,
 • konkurencyjne warunki cenowe,
 • elastyczną formę współpracy (pomoc doraźna lub długofalowa),
 • profesjonalne doradztwo techniczne, na podstawie aktualnej wiedzy i rozwiązań z branży.

Decydując się na outsourcing w obszarze, jakim jest administracja IT, możesz znacznie zredukować koszty obsługi informatycznej firmy. Jak to możliwe? Nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego personelu, zapewniać mu nowoczesnych miejsc pracy, dbać o stały rozwój i szkolenia.

Jesteśmy fachowcami. Zlecając nam utrzymanie systemów informatycznych, możesz całkowicie skoncentrować się na rozwoju, podczas gdy my zatroszczymy się o płynne funkcjonowanie zaplecza technicznego.

Zarządzanie systemami informatycznymi – zakres usług

Zarządzanie systemami informatycznymi w naszym wykonaniu obejmuje szereg usług związanych z bezpieczeństwem, stabilnością, płynnością, aktualizacjami zgodnie z obowiązującymi standardami. Precyzując – zakres naszych kompetencji to m.in.:

 • wykonywanie kopii zapasowych – danych, aplikacji, systemów,
 • zarządzanie usługami sieciowymi – HTTP, DHCP, AD,
 • konfigurowanie baz danych,
 • sprzedaż oprogramowania,
 • consulting IT polegający na wsparciu w wyborze optymalnych rozwiązań czy rozwiązywaniu bieżących problemów z obszaru informatyki.

Oferujemy kompleksowy outsourcing, czyli całkowite lub częściowe przejęcie administracji systemami IT w Twojej firmie. Usługi te realizujemy dla przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów, które prowadzą działania w sieci, a także magazynują i archiwizują dane w sposób elektroniczny.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić wybór najlepszej opcji współpracy, przedstawić kosztorys oraz korzyści, jakie przyniesie Ci współpraca z nami. Ciągła i komfortowa praca, bezpieczeństwo, poprawa wydajności to tylko niektóre z nich. Nasi klienci realnie odczuwają pozytywy wynikające z powierzenia obsługi informatycznej firmie zewnętrznej. Lizard jest partnerem nowoczesnych biznesów, któremu możesz zaufać!

#MyWiemyJakToZrobić!

Administracja it dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Zarządzanie systemami informatycznymi w Lizard.pl

Systemy informatyczne to obecnie jedna z podstawowych działalności naszej firmy, posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczonych informatyków z licznymi certyfikatami. Nasza oferta zarządzania systemami informatycznymi to świetna propozycja dla wszystkich firm, które pragną skutecznie optymalizować operacje technologiczne poprzez lepsze planowanie i zarządzanie. Dobierzemy odpowiedni plan dla Ciebie i Twojego biznesu.

W naszej ofercie zarządzanie systemami informatycznymi oferujemy szeroki zakres usług takich jak:

 • instalację sprzętu po konserwację oprogramowania,
 • aktualizacje oprogramowania i integrację nowych systemów programistycznych,
 • obsługę techniczną systemów informatycznych w zakresie optymalizacji,
 • rozwiązywanie problemów technologicznych,
 • profesjonalne outsourcowanie usług IT zgodnie z potrzebami firmy,
 • integrację nowych systemów programistycznych,
 • profesjonalne wsparcie w tworzeniu strategii biznesowej,
 • projektowanie systemów informatycznych, aby dostosować je do Twoich potrzeb i skali biznesu,
 • zapewnienie elastyczności istniejącym już systemom informatycznym poprzez ciągłe modernizacje,
 • oferowanie bezpiecznego podejścia do bezpieczeństwa sieci poprzez edukacje użytkowników końcowych,
 • monitorowanie danych przechowywanych w systemach informatycznych.

 

Współpracujący z nami klienci, korzystająccy z naszych usług mogą skorzystać nie tylko ze specjalistycznej wiedzy technicznej naszych informatyków, ale również elastycznych rozwiązań IT lub infrastrukturalnych. Otrzymujesz, również możliwość otrzymania profesjonalnego outsourcowania usług IT dostosowanych do indywidualnych potrzeb biznesu. To wszystko powoduje, że oferta zarządzania systemami informatycznymi z Lizard.pl jest świetną propozycją – to naprawdę solidne wsparcie dla firm, którym zależy na efektywnej pracy i optymalizacji wyników biznesowych.

 

 

Administracja it dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

IT administrator w Lizard.pl

W Lizard.pl oferujemy profesjonalne usługi IT administratora, które mogą pomóc Twojej firmie w optymalizacji operacji technologicznych. Oferujemy szeroki zakres usług administracyjnych, aby pomóc rozwinąć systemy informatyczne Twojej firmy i dostosować je do aktualnych potrzeb. Nakierowane na świadczenie usług wysokiej jakości w Lizard.pl polega na doskonałym zrozumieniu istniejących systemów i procesów biznesowych każdego klienta oraz pełnego wsparcia technicznego podczas instalacji i konfiguracji sprzętu lub oprogramowania.

Kim jest Administrator IT w Lizard.pl? Administrator IT to osoba, która świadczy usługi zarządzania systemami informatycznymi. Odpowiedzialny jest za instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania, a także za wsparcie technologiczne w procesie optymalizacji istniejących systemów oraz tworzenia nowych środowisk technologicznych. Administrator IT oferuje również szeroki zakres usług, aby pomóc firmom w tworzeniu strategii biznesowych poprzez udoskonalenie ich istniejących procesów i optymalizację operacyjną. Ponadto administrator IT może dostarczyć narzędzi do monitorowania i raportowania oraz podejścia do bezpieczeństwa sieci i edukacji użytkowników końcowych. Jeśli szukasz takiego specjalisty zapraszamy do kontaktu z nami.

Zarządzanie i administracja bazami danych

Praca z oprogramowaniem baz danych w celu przechowywania, organizacji, jak również zarządzania danymi w firmie.

 • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem baz danych.
 • Utrzymywanie bazy danych na najwyższym poziomie dostępności oraz ich aktualizacja i optymalizacja.
 • Pomoc w zakresie projektowania i zarządzania bazami.
 • Zapewnienie dostępu do danych oraz sprostanie wymaganiom poszczególnych działów.
 • Stała współpraca z programistami, informatykami, kierownikami projektów, a także personelem technicznym i innymi kluczowymi pracownikami.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa i integralności danych w firmie poprzez tworzenie kopii zapasowych.
 • Archiwizacja danych osobowych, firmowych i innych.
 • Tworzenie raportów, dokumentacji czy instrukcji obsługi.
 • Praca w systemach zarządzania relacyjnymi bazami danych PostgreSQL, MySQL, SQLLite, Microsoft SQL Server, Microsoft Access etc.

Administrator baz danych

Administrator baz danych w firmie to ważne stanowisko odpowiedzialne za utrzymanie, konserwację i aktualizację systemów bazodanowych firmy. Ponieważ administrator baz danych jest odpowiedzialny za bezpieczne przechowywanie, integrację i ochronę informacji, ważne jest,  aby był odpowiednio wykwalifikowany. Profesjonalnie wykonywana praca administratora baz danych to gwarancja bezpieczeństwa IT w firmie. Jako specjaliści w zarządzaniu systemami IT, oferujemy profesjonalne doradztwo i obsługę baz danych w Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu.

Administracja IT - pytania i odpowiedzi

Administracja systemów informatycznych polega na utrzymaniu i ewentualnym rozwijaniu środowiska it. To dbanie o bezpieczeństwo danych przez wykonywanie kopii zapasowych, zarządzanie usługami sieciowymi, konfigurowanie baz danych, a także wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań it dla Twojej firmy.

4.9/5 - (18 głosów)