Administracja IT

Administracja systemami IT

Administracja Systemami It W Lizard.pl

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych oraz administracji systemami IT. Nasza oferta jest odpowiedzią na współczesne potrzeby przedsiębiorstw, które potrzebują stałego dostępu do wspólnych zasobów i troszczą się o ich bezpieczeństwo. Bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma i jakie masz oczekiwania względem obsługi informatycznej, zapewniamy, że sprostamy wszystkim potrzebom.

Administracja IT z Lizard

Dzisiaj, kiedy większość danych przechowywana jest na dyskach i w chmurach, tworzenie kopii zapasowych wydaje się koniecznością. Współpraca z nami w zakresie administracji systemami IT sprawi, że będziesz mógł pracować szybciej, wydajniej i przede wszystkim bezpieczniej. Możesz skoncentrować się na swojej działalności, a odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów informatycznych pozostawić nam. Gwarantujemy:

 • optymalne wykorzystanie wszystkich możliwości i potencjału systemów IT,
 • stabilną i ciągłą obsługę,
 • konkurencyjne warunki cenowe,
 • elastyczną formę współpracy (pomoc doraźna lub długofalowa),
 • profesjonalne doradztwo techniczne, na podstawie aktualnej wiedzy i rozwiązań z branży.

Decydując się na outsourcing w obszarze, jakim jest administracja IT, możesz znacznie zredukować koszty obsługi informatycznej firmy. Jak to możliwe? Nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego personelu, zapewniać mu nowoczesnych miejsc pracy, dbać o stały rozwój i szkolenia.

Jesteśmy fachowcami. Zlecając nam utrzymanie systemów informatycznych, możesz całkowicie skoncentrować się na rozwoju, podczas gdy my zatroszczymy się o płynne funkcjonowanie zaplecza technicznego.

Zarządzanie systemami informatycznymi – zakres usług

Zarządzanie systemami informatycznymi w naszym wykonaniu obejmuje szereg usług związanych z bezpieczeństwem, stabilnością, płynnością, aktualizacjami zgodnie z obowiązującymi standardami. Precyzując – zakres naszych kompetencji to m.in.:

 • wykonywanie kopii zapasowych – danych, aplikacji, systemów,
 • zarządzanie usługami sieciowymi – HTTP, DHCP, AD,
 • konfigurowanie baz danych,
 • sprzedaż oprogramowania,
 • consulting IT polegający na wsparciu w wyborze optymalnych rozwiązań czy rozwiązywaniu bieżących problemów z obszaru informatyki.

Oferujemy kompleksowy outsourcing, czyli całkowite lub częściowe przejęcie administracji systemami IT w Twojej firmie. Usługi te realizujemy dla przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów, które prowadzą działania w sieci, a także magazynują i archiwizują dane w sposób elektroniczny.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić wybór najlepszej opcji współpracy, przedstawić kosztorys oraz korzyści, jakie przyniesie Ci współpraca z nami. Ciągła i komfortowa praca, bezpieczeństwo, poprawa wydajności to tylko niektóre z nich. Nasi klienci realnie odczuwają pozytywy wynikające z powierzenia obsługi informatycznej firmie zewnętrznej. Lizard jest partnerem nowoczesnych biznesów, któremu możesz zaufać!

5/5 - (1 ocen)
Administracja IT
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Administracja serwerami

To bardzo odpowiedzialna praca dlatego, LIZARD dba o to aby serwerami administrował jedynie wyznaczony i przeszkolony do tego personel.

Administracja sieciami

To bardzo skomplikowany dział wiedzy, administratorzy w ramach administracji sieciami zapewniają dostęp do usług informatycznych poprzez odpowiednie skonfigurowanie łącz, urządzeń oraz VPN.

Administracja backup

Najważniejszym systemem zawsze jest system backup, system który zabezpieczy nasze dane przed utratą.

Administracja systemem antywirusowym

Niestety nie każda firma dba o system antywirusowy należycie i nadal świat cyberprzestępców dokonując ataków na takie systemy ma bardzo duże szanse powodzenia.

Administracja szyfrowaniem urządzeń mobilnych

Szyfrowanie urządzeń mobilnych stało się bardzo proste, wystarczy kliknąć jeden przycisk myszy wybrać zaszyfruj i już.
Tylko kto po tym jak zostanie uszkodzony system operacyjny komputera będzie potrafił dostać się do danych na zaszyfrowanym dysku.

Monitoring

Wdrożenie odpowiednich narzędzi do monitorowania systemów IT to ważny dla systemów element ich pracy.

Podstawowe czynności administracyjne

Przykładem jest między innymi wykrycie błędów z zadaniach do backupu lub informacji na temat przeciążeń procesora w urządzeniach sieciowych, komunikacja serwera w sprawie uszkodzonego zasilacza czy też brak miejsca na dysku systemowym lub serwerze plików, bazy danych.

Aktualizacja systemów IT

Utrzymanie systemów informatycznych w stanie takim aby były one aktualne to bardzo trudne zadanie wymagające szerokiej wiedzy administratorskiej z zakresu systemów serwerowych, sieci, backupu, systemów bezpieczeństwa.

Chmura Office 365

To, że Office 365 to samograj to tylko udany chwyt marketingowy. To prawda, że firmy nie muszą dbać przy usłudze Office 365 o własne serwery fizyczne.

Chmura Azure

Administratorzy LIZARD muszą dbać o zasoby zgromadzone w usłudze AZURE, trzeba pamiętać, że dobra kondycja systemów ich administracja, dbanie o ich elastyczność oraz co staje się w tej usłudze priorytetowe o koszty musi być ściśle monitorowane i administrowane przez osoby doświadczone z odpowiednią wyobraźnią.

Poczta/Bazy danych

Administracja Serwerami typu poczta , baza danych , aplikacje – administracja serwerami dedykowanymi dla danej funkcji takiej jak serwer pocztowy, serwer bazodanowy, serwer aplikacji, serwer terminali.

Data Center

Klient często posiada swoje zasoby, serwery w Data Center w Polsce i za granicą. Doświadczeni Administratorzy LIZARD będą nimi administrować dodatkowo dbając także o kontrakty z dostawcą usług DataCenter i kolokacji w celu zapewnienia wystarczających zasobów do obsługi wymagań klienta.

VOIP

Administratorzy LIZARD przygotują procedury eksplatacyjne najczęściej wykonywanych usług, w odpowiednim czasie podłączą odpowiednio skonfigurowane telefony, skonfigurują usługi, kolejki, zapowiedzi itp.

Administracja hybrydowa

Administratorzy LIZARD posiadają stosowną wiedzę z zakresu wdrażania i utrzymywania oraz administracji systemów hybrydowych czyli takich, które łączą w sobie cechy systemów zlokalizowanych w siedzibie klienta.

Licencje

Wszystkie produkty posiadają swoje warunki użytkowania, dotyczy to zarówno usług typu Office 365, AZURE czy też tradycyjnych nadal stosowanych licencji.

Dokumentacja

Administratorzy LIZARD w ramach podpisanych kontraktów wytwarzają dokumentację w postaci dokumentacji powykonawczej, polityk, procedur działania czy instrukcji.

Koordynacja i Kierownicy

Koordynacja i Kierownicy. Każdy dział IT musi mieć wyznaczony plan działania.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (1 ocen)