Szukaj
Close this search box.

Usługi informatyczne dla firm z Krakowa

Głównym obszarem działalności firmy Lizard z Krakowa jest kompleksowa obsługa informatyczna oraz wsparcie IT zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługę outsourcingową, administrację serwerami i chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365. Zależy nam na tym żeby nasi klienci zwiększyli skuteczność i wydajność swojej firmy, dlatego pomagamy w zarządzaniu serwerami i siecią komputerową, dbamy o zabezpieczenie danych i ich kopii oraz pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań IT.

Outsourcing informatyczny

Korzystając z naszych usług, zminimalizujesz koszty wewnętrzne, poprawisz płynność finansową, a także oszczędzisz czas. Obsługujemy klientów lokalnie na terenie Krakowa oraz zdalnie.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Dla naszych klientów z Kraków oferujemy, również szereg innych usług. Specjalizujemy się w wielu rozwiązaniach informatycznych takich jak: Veeam Backup, Bitdefender, Sophos, Chmura prywatna publiczna, Mikrotik, Fortinet, udowa sieci kablowych, Lansweeper, Zaabix, Usługi IT, eLearning i inne. Kompleksowe usług IT oraz obsługa informatyczna firm w zasięgu ręki.

Outsourcing informatyczny dla firm w Krakowie

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma informatyczna w Krakowie

Nasza firma IT Lizard.pl to pełna obsługa informatyczna dla firm z każdego sektora od A do Z. Specjalizujemy się zarówno w pomocy dla małych i dużych przedsiębiorców, posiadamy dedykowane pakiety współpracy, które są dopasowane do wielkości i potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Od wielu lat świadczymy usługi outsourcingu IT, cechuje nas profesjonalna pomoc, szybka reakcja na zgłoszenia, odpowiedni harmonogram wykonywania prac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów IT z zakresu obsługi serwerów oraz sieci czy też pomoc w zakresie zakupu i konfiguracji sprzętu, co najważniejsze jesteśmy doświadczonym zespołem.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa i większej stabilności usług IT przy zachowaniu najwyższych standardów i procesów zarządzania. Dzięki współpracy z nami masz możliwość skoncentrowania działań Twojej firmy na jej głównych celach bez straty czasu. Skuteczny outsourcing działań informatycznych to również redukcja kosztów, oraz możliwość wliczenia wydatków w „koszty uzyskania przychodu”. Szukasz dobrej firmy IT w Krakowie? Postaw na Lizard.pl

W Lizard.pl firma IT oddział Kraków podchodzimy do każdego klienta indywidualnie określając dane cele współpracy. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety informatyczne dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy pakiety Basic, Basic Plus, Professional, Expert. Sprawdź ofertę w tym MIEJSCU.

Siedziba Lizard w Krakowie

Lizard Sp. z o.o. sp. k.
ul. Gen, Henryka Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Obsługa IT w Krakowie - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Usługi informatyczne dopasowane do Twojej firmy

Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, dzięki którym nie tylko zminimalizujesz koszty wewnętrzne, lecz także oszczędzisz czas. Gwarantujemy doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań IT, całkowite bezpieczeństwo danych oraz ochronę antywirusową. Ponadto projektujemy i zarządzamy siecią komputerową.

Obsługa IT w Krakowie

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla Twojej firmy. Zarządzamy i monitorujemy systemy informatyczne po to, byś mógł korzystać ze wszystkich ich możliwości. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa. Doradzamy w zakupach, przedstawiając atrakcyjne oferty na sprzęt i oprogramowanie IT. Pomagamy zbudować strategię, dzięki której Twoja firma będzie mogła działać skutecznie i nieprzerwanie.

Administracja serwerami

Oferujemy szeroki zakres działań, który obejmuje: administrację różnymi serwerami, w tym Windows i Linux, całodobową obsługę techniczną, regularną aktualizację oprogramowania, przeprowadzenie audyty IT, tworzenie kopii zapasowych, wdrażanie nowych technologii oraz konfigurację systemu.

Usługi chmury Azure, Microsoft 365

Korzystaj z najnowszej wersji oprogramowania, bez konieczności jej instalowania. Obniż koszty związane z prowadzeniem firmy. Twórz własne rozwiązania i wdrażaj je w dowolnym miejscu. Zarządzaj szeregiem aplikacji przy użyciu wybranych przez siebie narzędzi. Ciesz się całkowitym bezpieczeństwem i komfortem.

Outsourcing IT w Twojej firmie

Chcesz oszczędzisz czas i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem dodatkowego pracownika? Skorzystaj z naszej kompleksowej obsługi outsourcingowej. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa informatycznego. Zarządzamy kompleksowo systemami i siecią komputerową, a także zapewniamy dostęp do certyfikowanych specjalistów i nowoczesnych technologii IT.

Tagi strony: usługi it kraków, outsourcing it kraków, obsługa informatyczna kraków, administracja serwerami kraków, administracja chmurami kraków, administracja azure kraków, administracja office kraków, firma it kraków.

5/5 - (24 głosów)