Szukaj
Close this search box.
sophos firewall powerful protection

Sophos Firewall - potężna ochrona i wydajność

Sophos Firewall i dwuprocesorowe urządzenia z serii XGS zapewniają najwyższą akcelerację SaaS, SD-WAN i aplikacji chmurowych, wysoką wydajność inspekcji TLS i potężną ochronę przed zagrożeniami dla najbardziej wymagających sieci.

Zsynchronizowane zabezpieczenia

Ściśle zintegrowany z Sophos Endpoint, nasza zapora sieciowa może automatycznie reagować na incydenty za pośrednictwem Security Heartbeat™. Stan kondycji wszystkich punktów końcowych jest w pełni widoczny, a zapora Sophos Firewall koordynuje automatyczną, proaktywną reakcję w celu odizolowania każdego aktywnego zagrożenia – zapobiegając ruchowi bocznemu. Security Heartbeat™ udostępnia również identyfikację użytkownika i aplikacji w celu usprawnienia wykrywania aplikacji. W połączeniu z Sophos Managed Detection and Response możesz korzystać z zalet zsynchronizowanych zabezpieczeń, dzięki czemu korygowanie jest szybsze i łatwiejsze.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Firewall XG dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Firewall XG - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Ochrona Xstream

Architektura Xstream Sophos Firewall chroni Twoją sieć przed najnowszymi zagrożeniami, jednocześnie przyspieszając ważny ruch SaaS, SD-WAN i aplikacji w chmurze.

Inspekcja TLS 1.3

Usuń ogromne martwe pole dzięki inteligentnej inspekcji TLS, która jest szybka i skuteczna, wspierając najnowsze standardy z licznymi wyjątkami i narzędziami zasad typu „wskaż i kliknij”, aby uzyskać idealną równowagę między wydajnością, prywatnością i ochroną.

Głęboka inspekcja pakietów

Powstrzymaj najnowsze ataki hakerskie i ataki dzięki wysokiej wydajności głębokiej inspekcji pakietów strumieniowej, w tym IPS nowej generacji, ochronie sieci i kontroli aplikacji, a także głębokiemu uczeniu i piaskownicy obsługiwanej przez SophosLabs Intelix.

Przyspieszenie aplikacji

Przyspiesz swój zaufany ruch SaaS, SD-WAN i chmury, taki jak VoIP, wideo i inne aplikacje o znaczeniu krytycznym, automatycznie lub za pomocą własnych zasad. Umieść je w usłudze FastPath za pośrednictwem procesora Xstream Flow, aby zoptymalizować wydajność i zwiększyć zapas ruchu wymagającego dokładniejszej kontroli.

Centralne zarządzanie i raportowanie Sophos

Sophos Central to najlepsza platforma do zarządzania chmurą. Zarządzaj wszystkimi zaporami sieciowymi za pomocą narzędzi zasad grupy do zarządzania kopiami zapasowymi, zaplanowanych aktualizacji oprogramowania układowego i wdrażania bezdotykowego. Skorzystaj z naszych zaawansowanych narzędzi do raportowania opartych na chmurze, aby uzyskać lepszy wgląd w aktywność w sieci.

Urządzenia serii Sophos Firewall XGS

Każde urządzenie z serii XGS oferuje architekturę dwuprocesorową z dedykowanym procesorem Xstream Flow do inteligentnego przyspieszania ruchu w czasie rzeczywistym, takiego jak VoIP, wideo i inne zaufane aplikacje. Rezultat: wydajność Xstream w każdym przedziale cenowym zapewnia ochronę potrzebną w dzisiejszych zróżnicowanych, rozproszonych i szyfrowanych sieciach.

Pakiet Xstream Protection

Pakiet Xstream Protection Bundle firmy Sophos Firewall zapewnia całą ochronę, wydajność i wartość nowej generacji, których potrzebujesz, aby zasilić najbardziej wymagającą sieć.

Licencja podstawowa

Sieć, sieć bezprzewodowa, architektura Xstream i SD-WAN, nieograniczona sieć VPN dostępu zdalnego, sieć VPN typu site-to-site, raportowanie

Ochrona
sieci

Silnik Xstream TLS i DPI, IPS, ATP, Security Heartbeat™, SD-RED VPN, raportowanie

Ochrona sieci Web

Silnik Xstream TLS i DPI, bezpieczeństwo i kontrola sieci, kontrola aplikacji, raportowani

Ochrona zero-day

Analiza plików uczenia maszynowego i piaskownicy, raportowanie

Centralna orkiestracja

Orkiestracja sieci VPN SD-WAN, zaawansowane centralne raportowanie zapory (30 dni), obsługa MTR/XDR

Ulepszona pomoc techniczna

Wsparcie 24/7, aktualizacje funkcji, zaawansowana wymiana sprzętu na okres obowiązywania

Firewall – co to?

Firewall, czyli zapora sieciowa, jest systemem zabezpieczeń służącym do monitorowania i kontrolowania ruchu sieciowego. Ma za zadanie chronić indywidualne komputery lub sieci przed nieautoryzowanym dostępem i różnego rodzaju zagrożeniami, które mogą pochodzić z Internetu lub innych sieci. Firewall może również chronić sieć przed różnymi typami ataków, takimi jak ataki DoS (Denial of Service), ataki SQL Injection i inne. Firewall może być w postaci oprogramowania lub sprzętu. Sophos Firewall XG oferuje zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, w tym przed złośliwym oprogramowaniem, atakami phishingowymi i innymi typami cyberataków. Umożliwia tworzenie i zarządzanie zasadami bezpieczeństwa, które kontrolują, jak ruch sieciowy jest przetwarzany w obrębie sieci. Posiada funkcje takie jak deep packet inspection (DPI), które umożliwiają dokładną analizę ruchu sieciowego w celu identyfikacji i blokowania potencjalnie szkodliwych aktywności. Firewall XG Sophos może współpracować z chmurą, co umożliwia centralne zarządzanie i monitorowanie zabezpieczeń w wielu lokalizacjach. Sophos Firewall oferuje narzędzia do monitorowania i raportowania aktywności sieciowej, które mogą pomóc w identyfikacji i reagowaniu na zagrożenia.

4.9/5 - (16 głosów)