Usługi IT Wrocław

Usługi It Wrocław

Firma Lizard świadczy kompleksowe usługi informatyczne we Wrocławiu, skierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań IT dla każdego z klientów, wsparcie techniczne oraz obsługę outsourcingową. Zarządzamy siecią komputerową, bazami danych i aplikacjami.

Zajmujemy się administracją serwerami oraz chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365. Obsługujemy użytkowników lokalnie na terenie Wrocławia oraz zdalnie. Z nami zbudujesz strategię, która pozwoli Twojej firmie zachować ciągłość działania. Zoptymalizuj koszty. Zwiększ swoją produktywność i komunikację między pracownikami. Skorzystaj z naszych usług.

Nasza oferta

4.8/5 - (36 ocen)
Usługi IT Wrocław
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań IT. Jeżeli potrzebujesz wsparcia technicznego, skontaktuj się z nami.

4.8/5 - (36 ocen)

Chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa swojej firmy? A może zależy Ci na tym żeby korzystać z możliwości nowoczesnych systemów? Oferujemy pełną obsługę informatyczną.

4.8/5 - (36 ocen)

Odpowiednio zabezpieczony i odporny na awarie system informatyczny? To możliwe. Skorzystaj z usług naszych doświadczonych ekspertów.

4.8/5 - (36 ocen)

Administracja chmurami

Zabezpiecz swoje dane. Zwiększ produktywność swojej firmy. Oferujemy efektywniejsze wykorzystanie chmury i ciągłość działania systemów informatycznych.

4.8/5 - (36 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Zbuduj firmową infrastrukturę dzięki platformie Azure. Korzystaj z szeregu aplikacji, narzędzi i zasobów. Pomożemy Ci się cieszyć z niezawodnego działania chmury.

4.8/5 - (36 ocen)

Sprawna komunikacja i współpraca wewnątrz firmy. Optymalizacja kosztów. Bezpieczeństwo danych. Skorzystaj z naszego wsparcia.

4.8/5 - (36 ocen)

Kompleksowe zarządzanie systemami i siecią komputerową. Dostęp do sprawdzonych rozwiązań. Zwiększone bezpieczeństwo danych. Optymalizacja kosztów.

4.8/5 - (36 ocen)

Do kogo zadzwonisz, gdy zepsuje Ci się komputer? Jesteśmy tu, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach informatycznych, od naprawy laptopa po pomoc w konfiguracji nowej usługi. Jesteśmy najlepsi w tej branży i zawsze gotowi do pomocy. Zadzwoń do nas już dziś!

4.8/5 - (36 ocen)
Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Wrocławia oferujemy, również szereg innych usług.

 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi IT w LIZARD.pl nie boimy się wyzwań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pracowników pasjonatów z zakresu zarządzania systemami IT, administracją oraz cyberbezpieczeństwem. Naszym klientom pomagamy w zakresie wsparcia pracy grupowej i zdalnej zarówno w małych, jak też dużych firmach oraz instytucjach państwowych, planowania i projektowania IT, aktualizację systemów, monitoring i kontrola systemów IT, systemy antywirusowe, szyfrowanie urządzeń mobilnych, różnego rodzaju czynności administracyjne.

Sprawdź pełną ofertę tutaj.

4.8/5 - (36 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (36 ocen)