Usługi IT Gdańsk

Usługi It Gdańsk

Firma Lizard z Gdańska od lat zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną i wsparciem technicznym. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i do dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się administracją sieciami, serwerami oraz chmurą Microsoft 365 i Azure.

Świadczymy również usługę outsourcingu IT, w ramach której przeprowadzamy audyt systemu informatycznego, instalujemy i aktualizujemy aplikacje, a także projektujemy i wdrażamy system zabezpieczający backup. Decydując się na współpracę z Lizard.pl, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne oraz poprawisz wydajność firmy.

Nasza oferta

4.9/5 - (41 ocen)
Usługi IT Gdańsk
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Chcesz podnieść bezpieczeństwo w systemach informatycznych swojej firmy? Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia IT.

4.9/5 - (41 ocen)

Zapewniamy kompleksowe wsparcie IT dla dużych i małych firm. Zarządzamy siecią komputerową i serwerami. Sprawdź oferowany przez nas pakiet usług.

4.9/5 - (41 ocen)

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu administrowania serwerami. Oferujemy wsparcie techniczne, regularną aktualizację oprogramowania i zabezpieczenie systemów.

4.9/5 - (41 ocen)

Administracja chmurami

Wykorzystaj nowoczesne technologie po to, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo swojej firmy. Zdecyduj się na pomoc techniczną i administrację chmurami.

4.9/5 - (41 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Ciesz się nieograniczonymi możliwościami usług chmury Azure. Powierz nam administrację i monitorowanie systemów informatycznych.

4.9/5 - (41 ocen)

Rozbudowana platforma komunikacyjna i pakiet biurowy. Wydajna infrastruktura. Dostęp do najnowszych narzędzi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

4.9/5 - (41 ocen)

Nie musisz tracić czasu na samodzielne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. My zrobimy to za Ciebie! Zarządzamy kompleksowo sieciami i serwerami.

4.9/5 - (41 ocen)

IT Helpdesk to internetowy help desk, który zapewnia firmom całodobowe wsparcie w zakresie potrzeb informatycznych. Zapewniamy szeroki zakres usług, w tym pomoc techniczną, czat na żywo i wsparcie e-mail. Zawsze służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów informatycznych.

4.9/5 - (41 ocen)
Usługi informatyczne dla firm w Gdańsku

Doradzamy naszym Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań IT dopasowanych do charakteru firmy i aktualnych potrzeb. Chronimy dane przed wyciekiem, utratą i kradzieżą, dzięki wdrożeniu specjalnych systemów antywirusowych Bitdefender i Sophos.

Tworzymy kopie zapasowe. Zajmujemy się również aktualizacją oprogramowania.

4.9/5 - (41 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (41 ocen)