Szukaj
Close this search box.

Usługi informatyczne dla firm z Gdańska

Firma Lizard z Gdańska od lat zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną i wsparciem technicznym. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i do dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się administracją sieciami, serwerami oraz chmurą Microsoft 365 i Azure.

Świadczymy również usługę outsourcingu IT, w ramach której przeprowadzamy audyt systemu informatycznego, instalujemy i aktualizujemy aplikacje, a także projektujemy i wdrażamy system zabezpieczający backup. Decydując się na współpracę z Lizard.pl, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne oraz poprawisz wydajność firmy.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Doradzamy naszym Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań IT dopasowanych do charakteru firmy i aktualnych potrzeb. Chronimy dane przed wyciekiem, utratą i kradzieżą, dzięki wdrożeniu specjalnych systemów antywirusowych Bitdefender i Sophos.

Tworzymy kopie zapasowe. Zajmujemy się również aktualizacją oprogramowania.

Outsourcing informatyczny dla firm w Gdańsku

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma IT Lizard.pl – Oddział Gdańsk

Firma Lizard świadczy kompleksowe usługi IT, które usprawnią działanie firmy oraz ograniczą ryzyko uszkodzenia lub utraty cennych danych. Przygotowaliśmy specjalne pakiety współpracy (Basic, Basic Plus, Professional i Expert), które z łatwością można dopasować do wielkości przedsiębiorstwa i indywidualnych oczekiwań Klientów.

Wyróżnia nas profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu IT i szybka reakcja na zgłoszenia. Pomagamy w konfiguracji sprzętu, doradzamy w kwestii zakupu urządzeń, a także wspieramy na każdym etapie prowadzonych działań informatycznych. Jeżeli szukasz dobrej firmy IT w Gdańsku, postaw na Lizard.pl! Zapraszamy do współpracy.

Siedziba Lizard w Gdańsku

Lizard Sp. z o.o. sp. k.
ul. Jana Heweliusza 11/lokal 811
80-890 Gdańsk

Obsługa IT w Gdańsku- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Obsługa informatyczna dla firm w Gdańsku

W ramach kompleksowej obsługi informatycznej zapewniamy naszym Klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii i najlepszego sprzętu. Projektujemy systemy informatyczne i planujemy procesy migracji uwzględniając przy tym indywidualne oczekiwania (funkcjonalność rozwiązań, koszty). Regularnie wykonujemy aktualizacje serwerów, urządzeń mobilnych, aplikacji oraz systemów do backup, operacyjnych i antywirusowych.

Wydajna administracja serwerami

W trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy, zajmujemy się administrowaniem systemów Windows i Linux. Monitorujemy infrastrukturę w celu wykrycia ewentualnych usterek i błędów, a w razie potrzeby niezwłocznie usuwamy problem. Konfigurujemy środowisko sieciowe oraz unowocześniamy systemy po to, by były wydajne.

Rozwiązania w chmurze Microsoft 365 i Azure

Przeniesienie zasobów do chmury umożliwia korzystanie z najnowszych wersji oprogramowań, bez konieczności ich instalowania na urządzeniach. Specjaliści Lizard pomogą w zarządzaniu narzędziami i aplikacjami, które zwiększą bezpieczeństwo firmy.

Outsourcing IT dla każdego przedsiębiorstwa

Outsourcing to doskonały sposób zaoszczędzenia pieniędzy. Nie trzeba tworzyć nowych miejsc pracy, szkolić pracowników, ani zatrudniać specjalistów IT. W ramach usługi zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych inżynierów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach informatyki. Dzięki temu, że zajmujemy się kompleksową obsługą IT, przedsiębiorca może się skupić na najważniejszych celach biznesowych, nie tracąc czasu na samodzielne szukanie optymalnych rozwiązań informatycznych.

Tagi strony: usługi it gdańsk, outsourcing it gdańsk, obsługa informatyczna gdańsk, administracja serwerami gdańsk, administracja chmurami gdańsk, administracja azure gdańsk, administracja office gdańsk, firma it gdańsk.

4.9/5 - (27 głosów)