Chmura

Chmura publiczna

Coraz większy odsetek firm decyduje się oprzeć cześć lub całość swojej działalności o chmurę publiczną. Klienci Lizard, korzystając z naszego doświadczenia wdraża ją z powodzeniem usprawniając swój biznes. Pracujemy z Office365, Azure, AWS i innymi. Planujesz migrację, my wiemy jak to zrobić.

Chmura prywatna

Chcąc postawić na usługi chmurowe, wdrożone na zasobach przydzielonych tylko dla Twojej firmy Lizard pomoże zrealizować ten cel. Dzięki chmurze prywatnej zyskuje się korzyści wynikające z chmury publicznej przy zachowaniu dodatkowej kontroli i personalizacji za sprawą dedykowanych zasobów. Niezależnie, czy tworzysz własne centrum danych, czy wykorzystujesz hosting w zewnętrznej serwerowni, prywatna chmura zapewni skalowalność i elastyczność niezbędną do zmiany sposobu dostarczania usług biznesowym użytkownikom.

Chmura Hybrydowa

Konieczność zachowania części infrastruktury lokalnie nie musi skutkować rezygnacją z rozwiązań chmurowych. Lizard pomoże przygotować rozwiązanie chmury hybrydowej łączące najlepsze cechy chmur prywatnych i publicznych. Zaletami chmur hybrydowych są: Kontrola organizacja zachowuje infrastrukturę prywatną na potrzeby poufnych danych. Elastyczność – biznes może w razie potrzeby skorzystać z dodatkowych zasobów chmury publicznej Opłacalność – skalowalność chmury publicznej oznacza płacenie za jej zasoby tylko gdy są potrzebne.

Datacenter365

Profesjonalna infrastruktura datacenter365.pl, zaufani partnerzy i doświadczenie zapewnią wysoką jakość działania usług naszych klientów. Twoje serwery, Twoje aplikacje (CRM, ERP i inne), Twoja poczta, Twoje bazy danych, Twoje pliki będą bezpieczne w NASZYM DATACENTER365.pl. Zapytaj nas o VPS, kolokację, dzierżawę serwerów i oprogramowania.

VPS

Oferowane wirtualne serwery to wyodrębniony fragment zasobów serwera dedykowanego, podłączonego do sieci internet. Na VPS składa się przestrzeń dyskowa, łącze internetowe, system operacyjny, aplikacje zarządzające. Oferowane serwery VPS to maszyny wirtualne oparte na realnych, nie współdzielonych zasobach. Zalety VPS to: Oszczędność wydatków, niskie koszty utrzymania, nieskomplikowana obsługa.

Serwery dedykowane

Każda z maszyn, oddawanych przez nas do Państwa dyspozycji, jest złożona z elementów najnowszej technologii. Proces przygotowania i dostosowania serwera zaczyna się od wnikliwej analizy potrzeb Klienta. W fazie wdrożenia usługi, następuje montaż, dogłębne testowanie, oraz instalacja oprogramowania wraz z zamówionymi panelami zarządzającymi. Każdy serwer oddawany do dyspozycji Klienta jest fizycznie odrębną maszyną, do której dostęp ma tylko on i osoby przez niego upoważnione, dzięki czemu nie ma konieczności kompromisowego podejścia do kwestii rozdziału zasobów, tak jak to się dzieje w przypadku usług współdzielonych, takich jak serwery wirtualne lub hosting

Kolokacja

Nie zawsze najlepszym miejscem do utrzymywania własnych danych i usług jest własny dom czy siedziba firmy. Ich umieszczenie w centralnym punkcie sieci z gwarantowanym zasilaniem, połączeniem z zasobami Internetu, właściwym chłodzeniem i opieką administracyjną zawsze będzie niosła ze sobą zarówno zwiększenie ich stabilności, jak i obniżenie kosztów utrzymania. Wszelkie zasoby są stale monitorowane, a naszym klientom dajemy możliwość obejrzenia infrastruktury osobiście.

Analiza możliwości wykonania projektu chmury dla każdej firmy

Jesteśmy merytorycznie przygotowani do wykonania dla Państwa całego procesu prac, które umożliwią Państwu podjęcie decyzji i przeniesienie danych
do chmury lub wykupienie nowych usług w chmurze.
Poniżej zostały przedstawione czynności , które jesteśmy gotowi wykonać jako cały proces lub tylko wybrane z nich:

 1. Wykonanie audytu obecnych rozwiązań i przyszłych potrzeb, określenie celu
 2. Opracowanie koncepcji optymalizacji rozwiązania
 3. Planowanie wdrożenie
 4. Oferta na konkretne rozwiązania, projekt techniczny
 5. Techniczna realizacja wybranej koncepcji w oparciu o hostowanie domen, aplikacji, szaf, wirtualnych serwerów, serwerów fizycznych.
 6. Wirtualizacja starych i nowych środowisk oparta na VmWare i Hyper-View
 7. Realizacja projektu migracji lub uruchomienia nowych usług
 8. Dokumentacja powykonawcza, polityki, procedury postępowania, instrukcję
 9. Prace techniczne, konfiguracje
 10. Administracja systemami i podstawowe czynności administracyjne odciążające lokalne IT
 11. Administracja systemami zaawansowana mająca na celu oddelegowanie wszystkich czynności administracyjnych do outsourcingu
 12. Przekazanie w zarzadzanie konkretnych czynności administracyjnych systemów
 13. Backup rozwiązania
 14. Utrzymywanie całego rozwiązania

Pomoc zdalna

Team Viewer

- Szybki dostęp do fachowej pomocy
- Pełne bezpieczeństwo ochrony danych
- Łatwe udzielanie pomocy na całym świecie
- szyfrowanie połączenia bezpiecznymi protokołami

ANKIETA RODO 

Adres kontaktowy :

Lizard Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Bukowińska 22 lok 200 XII piętro
02-703 Warszawa

Warszawa, tel.: +48 22 472 40 10

Kraków, tel.: +48 12 391 76 20

Katowice, tel.: +48 32 739 04 66

Wrocław, tel.: +48 71 723 21 66

Poznań, tel.: +48 61 642 70 20

e-mail : info@lizard.pl

Skontaktuj się z nami!

TOP