Rozwiązania

Nasze rozwiązania

Prowadząc sprzedaż angażujemy swoje zasoby zarówno handlowe jak i techniczne, wkładając w proces wiedzę i doświadczenie. Co za tym idzie nie sprzedajemy tylko produktu ale przede wszystkim rozwiązanie mające na celu umocnić IT w Twoim biznesie.

Chmura

Polskie firmy, niezależnie od wielkości wybierają coraz częściej chmurę. Prywatna, publiczna, Hybrydowa. Kolokacja, VPS, serwery dedykowane. Technologie Microsoft Office365, Azure, Exchange. Pomożemy wprowadzić Twój Biznes do chmury.

Backup

Kopie zapasowe, czyli backupy, to rozwiązanie, dzięki któremu każda firma może zabezpieczyć się na różne okoliczności, w jakich może utracić cenne dla siebie informacje. Przygotowując środowisko kopii zapasowych należy pamiętać zabezpieczeniu ich przed szyfrowaniem i atakami hackerskimi. Zaproponujemy i dopasujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dla naszych klientów oferujemy przygotowanie kompleksowej strategii backupu wraz z dokumentem polityki backup.

Audyty

Lizard zapewnia szereg usług audytorskich, które mogą wpłynąć na poprawę różnych usług informatycznych. Podczas audytu informatycznego zbieramy dowody na to, czy dany system informatyczny i związane z nim zasoby są właściwie chronione. W tym celu przeprowadza się różnego rodzaju testy, których zadaniem jest ujawnienie ewentualnych problemów. Dzięki audytowi IT można później zastosować specjalnie dedykowane rozwiązania, które będą chronić zasoby danych przed awariami, cyberatakami czy zdarzeniami losowymi.

Sprzęt i oprogramowanie

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości sprzętu komputerowego i oprogramowania, posiadamy wiele autoryzacji procentów. Dostarczane przez nas Rozwiązania są zawsze legalne i pochodzą od dystrybutorów prawdziwych producentów.

Mikrotik

Mikrotik to renomowany producent oraz dystrybutor routerów i urządzeń sieciowych, z których korzystają małe, średnie i duże firmy. Niezawodne funkcjonowanie możliwe jest dzięki najwyższej przepustowości, zaawansowanym opcjom konfiguracji oraz solidnym zabezpieczeniom przez atakami. Mikrotik to routery tworzone dla korporacji, które potrzebują profesjonalnych rozwiązań.

Bitdefender

Zdolność Bitdefendera do adaptowania się do ciągle zmieniających się zagrożeń, stałe wprowadzanie innowacji i podnoszenie poprzeczki w proaktywnej technologii antimalware sprawiły, że stał się on liderem w dziedzinie technologii zabezpieczeń.

MDM

Mobile Device Management To narzędzie zapewniające bezpieczeństwo oraz zdalne zarządzanie flotą urządzeń mobilnych w firmie.Wszelkie zasoby są stale monitorowane, a naszym klientom dajemy możliwość obejrzenia infrastruktury osobiście.

POMOC ZDALNA

- Szybki dostęp do fachowej pomocy
- Pełne bezpieczeństwo ochrony danych
- Łatwe udzielanie pomocy na całym świecie
- szyfrowanie połączenia bezpiecznymi protokołami

ANKIETA OBSŁUGA ITO 

ANKIETA RODO 

Adres kontaktowy :

Lizard Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Bukowińska 22 lok 200 12piętro
02-703 Warszawa

Warszawa, tel.: +48 22 472 40 10

Kraków, tel.: +48 12 391 76 20

Katowice, tel.: +48 32 739 04 66

Wrocław, tel.: +48 71 723 21 66

Poznań, tel.: +48 61 642 70 20

e-mail : info@lizard.pl

Skontaktuj się z nami!

TOP