Rozwiązania

Lizard jest integratorem rozwiązań informatycznych. Spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, wybraliśmy dla Ciebie te najlepsze i te które są najlepiej sprawdzone przez rynek. Chcemy, aby Twój system działał niezawodnie i aby nasza praca skupiała się na jego rozwoju, a nie ciągłym naprawianiu.

Znajdź wśród proponowanych przez nas rozwiązań to najciekawsze dla Ciebie i Twojej firmy, my zaplanujemy i wykonamy wdrożenie.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

Wybraliśmy dla Ciebie najlepszy system do zabezpieczenia Twoich danych.

Backup Twoich danych zgromadzonych w Office 365.

Bitdefender bardzo skuteczny system ochrony stacji roboczych urządzeń mobilnych i serwerów.

Kompleksowe bezpieczeństwo IT Twojej sieci i Twojego systemu IT.

DataCenter365.pl, Azure, MS Office 365

Tanio i solidnie.

 

Nowoczesne zabezpieczenie sieci.

Bezpieczeństwo nowej generacji: Mikrotik, Ubiquity, Lizard Operator telekomunikacyjny.

Nowoczesny system monitorujący.

Pełna inwentaryzacja Twojej sieci komputerowej.

Monitoruj wszelkie możliwe wskaźniki wydajności i incydenty w sieci.

Zasoby IT bez wdrożenia są tylko niepotrzebnym kosztem.

System do nauczania zdalnego.

Dowiedz się więcej
 • Stały budżet, znane koszty

  Nasze rozwiązania mają bardzo prostą konstrukcję kosztową i jeśli wykonamy dla Ciebie i Twojej firmy stosowny plan wdrożenia to najczęściej są tam następujące pozycje:

  1. Koszt usług , dostępu do oprogramowania lub rozwiązań wendorów takich jak Microsoft, Veeam, Azure, Office 365 są to najczęściej opłaty miesięczne , w modelu CSP, gdzie płacisz za to z czego skorzystasz w danym okresie rozliczeniowym
  2. Koszt usług  wdrożeniowych Lizard, jest to opłata jednorazowa, wdrożenia rozliczamy w zależności od upodobań Klienta, za dzieło, za godzinę.
  3. Koszt usług Lizard , koszty zryczałtowane miesięczne , określone najczęściej w godzinach lub w opłatach proporcjonalnych do ilości użytkowników czy serwerów.
  4. Jednorazowy koszt inwestycji , którego staramy się unikać. Mało kto chce dziś inwestować w budowanie własnej infrastruktury IT, jednak gdybyś chciał to i taki wariant jest możliwy.
 • Bezpieczeństwo

  Każdy system informatyczny musi być bezpieczny, dlatego proponujemy szereg usług i produktów, które zapewnią Ci spokojny sen. Rozwiązania te są najlepsze w swojej klasie i pozwalają na dużą elastyczność w stosowaniu i opłatach.

 • Pomoc dla użytkowników

  Zwłaszcza w mniejszych firmach, zdarza się, że użytkownicy potrzebują rozwiązań, ale wiedzą jakie rozwiązania techniczne odpowiadają ich oczekiwaniom. Z wielką chęcią przełożymy język informatyczno-techniczny na biznesowy i zaproponujemy stosowne rozwiązanie.

 • Trzecia Linia wsparcia dla Administratorów

  Jeszcze się taki Administrator nie urodził co wie wszystko, dlatego czasem warto skorzystać z trzeciej linii wsparcia, dzięki dużemu zespołowi posiadamy fachowców systemów IT z różnych dziedzin, ich zespołowa praca przybliża nas do sukcesu. 

 • Planowanie i projektowanie

  Przeprowadzimy dla Twojej firmy rozpoznanie potrzeb, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie techniczne, które będzie niezawodne i stabilne i przedstawimy plan wdrożenia.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości