Szukaj
Close this search box.

Obsługa zakładów produkcyjnych i magazynów

Zarządzanie sieciami i systemami w firmach produkcyjnych

Zakład produkcyjny to skomplikowany organizm, którego specyfika polegająca na tym, że musi w jednym systemie informatycznym połączyć realizację wielu różnych celów.
W ramach zakładu produkcyjnego, należy zarządzać maszynami produkcyjnymi , kontrolować jakość, dopuścić serwisy zewnętrzne za pomocą bezpiecznego połączenia, magazynować surowce oraz zarządzać metodami i przepisami produkcji , magazynować wyrób gotowy , często zarządzać magazynem wysokiego składowania i logistyką.
Wielość tych systemów powoduje problemy w ich integracji oraz to co najważniejsze to powstaje zazwyczaj tak zwany system hybrydowy czyli taki , który część potrzeb musi rozwiązywać na miejscu np. takie jak sterowanie maszynami a część może umieścić w chmurze np. takie jak poczta czy niektóre systemy ERP.
System zakładu produkcyjnego należy do tych bardziej skomplikowanych, a każde ogniwo jest ważne i jego przestój blokuje proces produkcji lub po prostu blokuje zakład produkcyjny.
Lizard posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami ich hybrydową złożonością. Administrujemy i rozwijamy systemy integracji czytników wifi z magazynem wysokiego składowania oraz wózkami widłowymi, budujemy infrastrukturę kablową na halach i w magazynach , zarządzamy bazami danych , hurtowniami danych , realizujemy bezpieczne połączenia dla serwisów zewnętrznych , administrujemy pocztą ….. w sumie robimy wszystko to co potrzebne jest do utrzymania produkcji w zakładzie produkcyjnym przy współpracy ze służbami utrzymania ruchu oraz elektrykami . Tyle , ze my zajmujemy się informatyką.

#MyWiemyJakToZrobić!

Nasi partnerzy

Obsługa informatyczna
zakładów produkcyjnych i magazynów

#MyWiemyJakToZrobić!

Obsługa informatyczna zakładów
produkcyjnych i magazynów

Masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?