Chmura Microsoft 365 - migracja, wdrożenie, administracja

 

Migracja Do Microsoft 365

Chmura Microsoft 365 / Office 365

Microsoft Solution Partner Modern Work 2

Chmura Microsoft 365 to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność i skalowalność rozwiązań. Dla firm, które łączą różne modele pracy np. stacjonarny w biurze, mobilny, zdalny w domu lub w podróży, czy na pierwszym froncie robót na budowie,  linii produkcyjnej i laboratorium.

Popularny Office 365 pozwala na tworzenie treści, bezpieczne ich przechowywanie oraz bezpieczną i szybką komunikację.

System Microsoft 365 to rozbudowane środowisko łączące w sobie cechy platformy komunikacyjnej i pakietu biurowego. Wydajna infrastruktura, stworzona z myślą o zmieniających się potrzebach współczesnego biznesu umożliwia kompleksowe zarządzanie pracą na wszystkich poziomach organizacji przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu specjalistów Lizard migracja do Microsoft 365 w firmie przebiegnie sprawnie i w pełni bezproblemowo. Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę danego środowiska biznesowego.

Platforma interaktywna chmury Microsoft 365 po wdrożeniu zapewnia dostęp do następującej gamy narzędzi:

 • biznesowej poczty elektronicznej Exchange Online,
 • usługi One Drive – wirtualnego dysku sieciowego dla firm,
 • doskonale znanego pakietu biurowego, obejmującego aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, dla systemów operacyjnych Windows, MAC oraz Android,
 • platformy Teams do pracy zdalnej, grupowej oraz wideokonferencji,
 • wewnętrznej bazy wiedzy – SharePoint,
 • dodatków podnoszących poziom bezpieczeństwa platformy,
 • szerokiej bazy nieustannie rozwijanych aplikacji dodatkowych jak: ToDo, Power BI, Planner czy OneNote.
 • W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, wdrożenie Microsoft 365 w firmie może dotyczyć pełnego pakietu rozwiązań lub wybranych aplikacji wchodzących w skład usługi.

 

Jakie korzyści daje migracja do chmury Microsoft?

Decyzja o przeniesieniu stacjonarnego środowiska Microsoft do wirtualnej platformy chmurowej przekłada się na szereg wymiernych korzyści dla przedsiębiorstw. Najważniejsze zalety migracji danych do chmury to m.in.:

 • sprawna komunikacja wewnątrz firmy – także w przedsiębiorstwach o najbardziej rozbudowanej strukturze,
 • niższe koszty użytkowania, łatwiejsze budżetowanie i planowanie wydatków na oprogramowanie,
 • szybsza i bardziej efektywna współpraca poszczególnych zespołów roboczych nad kluczowymi projektami,
 • wydajniejsza organizacja pracy dzięki biznesowej poczcie elektronicznej oraz bogatej gamie narzędzi online,
 • nieograniczony dostęp do najnowszych wersji oprogramowania z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej,
 • łatwe tworzenie interaktywnych prezentacji oraz raportów dzięki nowej aplikacji Sway,
 • pełne bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze,
 • prostota wdrożenia Microsoft 365 w dowolnym języku, z zachowaniem dotychczasowych ustawień na serwerach,
 • Ogromną zaletę migracji do chmury stanowią również komfort oraz pełna dowolność w zakresie transferowania poszczególnych usług.

 Wdrożenie chmury Microsoft 365 – dlaczego Lizard?

Liczba przeniesionych do chmury Klientów, dopasowanie procesu do specyfiki, potrzeb oraz preferencji przedsiębiorstwa to zdecydowanie nasze najmocniejsze strony. Doskonale wiemy, że każde środowisko biznesowe charakteryzuje się odmienną architekturą, dlatego nigdy nie przeprowadziliśmy dwóch identycznych migracji. Punktem wyjścia zawsze jest dokładna analiza obecnej infrastruktury IT, po której wykonujemy harmonogram wdrożenia w firmie. Kolejnym elementem jest transfer wybranych usług na wirtualną platformę wraz ze szkoleniowym wsparciem i doradztwem po wdrożeniowym.

Przenieś swoje usługi Microsoft do chmury, obniż koszty prowadzenia biznesu i zyskaj pełną niezależność – skontaktuj się nami i opowiedz o swoich potrzebach już teraz!

 

Wiemy jak to zrobić!

 

4.8/5 - (34 ocen)
Chmura Microsoft 365
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Migracja, wdrożenie, administracja usług SharePoint

Microsoft Office Sharepoint 2019–Present.svg

4.8/5 - (34 ocen)

Backup Twoich danych zgromadzonych w Microsoft 365.

Veeam Backup Microsoft 365

4.8/5 - (34 ocen)

Zarządzanie urządzeniami użytkownika
Windows, Android, iOS.

Microsoft Intune Logo

 

4.8/5 - (34 ocen)

Bezpieczeństwo dla użytkowników urządzeń mobilnych w Twojej firmie.

4.8/5 - (34 ocen)

Integrujemy NFON, Cloudyia z Microsoft 365, Teams, System Phone.

 

Nfon

4.8/5 - (34 ocen)
Samsung

Knox Platform for Enterprise, Knox Mobile Enrollment, Knox Manage, Knox E-FOTA , Knox Asset Intelligence

2018Pdp Knox Manage 600 600 Copy

4.8/5 - (34 ocen)

Dobierz chmurę do swoich potrzeb

4.8/5 - (34 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Dobór produktów i usług Microsoft 365

  Oferta Microsoft to gąszcz możliwości, można wiele skorzystać, ale też wiele zapłacić. Inżynierowie Lizard zapewnią na etapie doboru produktów optymalizacje, wybranie najlepiej spełniających oczekiwania planów zakupowych. Wyjaśnią czym funkcjonalnie różni się dany pakiet i dlaczego warto kupić ten, a nie inny.

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Usługa Exchange Online- co to?

  Usługa Exchange Online zawiera zaawansowane funkcje ochrony informacji. Skrzynki pocztowe są chronione przez filtry antyspamowe, które również wykrywają złośliwe oprogramowanie. Na podstawie umowy SLA otrzymujesz finansową gwarancję bezawaryjnego działania na poziomie 99,9%, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja poczta e-mail będzie zawsze dostępna. Centrum administracyjne programu Exchange umożliwia efektywne zarządzanie organizacją za pomocą łatwego w obsłudze, opartego na sieci Web interfejsu. Zasady dotyczące urządzeń przenośnych pozwalają na tworzenie list zatwierdzonych urządzeń przenośnych, wymuszanie stosowania blokady kodem PIN oraz usuwanie poufnych danych firmowych z utraconych telefonów. Zapewnienie użytkownikom dostępu do firmowej poczty e-mail, niezbędnej do wydajnej pracy, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki automatycznemu zastosowaniu poprawek nie trzeba poświęcać czasu i wysiłku na konserwację systemu. Użytkownikom można udostępnić pocztę e-mail, kalendarz i kontakty w każdym miejscu, na dowolnym urządzeniu i przy użyciu wszystkich popularnych przeglądarek. Funkcje ochrony przed utratą danych uniemożliwiają użytkownikom omyłkowe wysłanie poufnych informacji niepowołanym osobom. Twoje dane są bezpieczne dzięki nadmiarowym serwerom zlokalizowanym w różnych krajach oraz doskonałym funkcjom odzyskiwania awaryjnego, a także pracy zespołu ekspertów w dziedzinie zabezpieczeń, którzy przez całą dobę monitorują usługę Exchange Online. Dzięki integracji z programem Outlook można korzystać ze znanych, zaawansowanych funkcji poczty e-mail także w trybie offline.

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Pakiet Biurowy Microsoft Office 365- Word, Excel, PowerPoint

  Word – Twórz wspaniale wyglądające życiorysy, biuletyny i dokumenty. Zapraszaj inne osoby do recenzowania i współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym. Uzyskaj również dostęp do bezpłatnych szablonów, narzędzi do formatowania zgodnych z wymaganiami APA, MLA oraz dodatkowych funkcji zawartych w bezpłatnych dodatkach.

  Excel – Porządkuj swoje dane w znajomych arkuszach kalkulacyjnych i skoroszytach — wszystkie zmiany są zapisywane automatycznie. Twórz nowoczesne wizualizacje danych liczbowych pozwalające wyciągać na ich podstawie wartościowe wnioski. Współpracuj razem z innymi osobami w czasie rzeczywistym, wiedząc, że wszyscy pracują na tej samej stronie.

  PowerPoint – Zmieniaj swoje pomysły w atrakcyjne prezentacje, korzystając z profesjonalnych szablonów. Twórz niepowtarzalne prezentacje z użyciem animacji, przejść, zdjęć i klipów wideo online. Współtwórz prezentacje zespołowe w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Microsoft One Drive

  OneDrive to usługa firmy Microsoft w chmurze, która łączy Cię ze wszystkimi plikami. Umożliwia przechowywanie i ochronę plików, udostępnianie ich innym osobom oraz uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego miejsca na wszystkich swoich urządzeniach. W przypadku korzystania z OneDrive z kontem dostarczonym przez firmę lub szkołę jest on czasami nazywany OneDrive dla Firm.

  Decydując się na migrację do Microsoft 365, zyskujesz nadprogramową przestrzeń dyskową w swoim wirtualnym schowku OneDrive. W przypadku wdrożenia Microsoft 365 Business Standard otrzymujesz dodatkowo aż 1 TB miejsca na przechowywanie danych oraz oprogramowania w bezpiecznej i szybkiej chmurze internetowej.

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Microsoft Share Point

  Organizacje używają programu SharePoint do tworzenia witryn internetowych. W usłudze Microsoft 365 możesz utworzyć witrynę ze strony startowej programu SharePoint. Witrynę zespołu programu SharePoint możesz również uzyskać, gdy tworzysz grupę usługi Microsoft 365 w aplikacji Outlook Online lub w usłudze Microsoft 365. Jeśli jesteś w programie SharePoint Server, możesz utworzyć witrynę zespołu lub wiele innych typów witryn. Te witryny mogą służyć jako bezpieczne miejsce do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z dowolnego urządzenia. Potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej, takiej jak Microsoft Edge, Internet Explorer, Google Chrome lub Mozilla Firefox. Pobierz aplikację mobilną SharePoint, aby pozostawać w kontakcie za pomocą swoich urządzeń przenośnych.

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Microsoft Outlook- zarządzanie pocztą i stopkami

  Oprogramowanie typu Outlook posiada ręczne dodawanie stopek, można je zróżnicować i ręcznie decydować za każdym razem jaką stopkę wysyłamy. Z pewnością w rutynowych działaniach po prostu będziemy o tym zapominać. Codziennie odczytujemy setki wiadomości e-mail. Bardzo często są one nie zbyt dobrze sformatowane i nie zawierają wszystkich potrzebnych informacji. Okazuje się, że e-mail zgodnie z prawem powinien posiadać stopkę a w niej informacje o naszej firmie takie jak adres , kontakt, dane rejestrowe firmy. Czasem stopki trzeba różnicować w zależności od różnych parametrów np. inne stopki wysyłamy do konkretnego klienta. Stopki można zunifikować i zarządzać nimi z jednego miejsca.

   

  4.8/5 - (34 ocen)
 • Microsoft Teams i Skype dla Firm

  Korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie prowadzenia telekonferencji, dzięki wdrożeniu Microsoft 365 z dostępem do takich narzędzi jak Teams czy Skype dla Firm. Pozwalają one na organizowanie pracy zdalnej nawet dla kilkuset uczestników, bez obaw o wydajność i niezawodność infrastruktury serwerowej.

   

  4.8/5 - (34 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (34 ocen)