DataCenter365.pl

Adobestock 300637187 Scaled

To polska usługa , świadczona dzięki działającemu w Warszawie Datacenter365.pl Jest to zbiór usług wśród których najbardziej popularnymi są :

Hosting Twojego sprzętu w naszym Datacenter365.pl

proponujemy umieszczenie Twoich fizycznych zasobów w naszym Datacenter365.pl spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa. Nie zawsze opłaca się budować swoją serwerownię. LIZARD jako integrator usług informatycznych zapewni Ci inwentaryzację zasobów , Twoich systemów IT , które obecnie są u Ciebie a chcesz przenieść je do bezpiecznego Datacenter365.pl. Bezpieczne wygaszenie pracy systemów, przeniesienie i ich sprawne uruchomienie już w środowisku Datacenter365.pl

Dzierżawa Sprzętu fizycznego dedykowanego

Oferujemy dzierżawę sprzętu fizycznego dedykowanego tylko dla Twojej firmy, W naszej ofercie znajdziesz wszelkie komponenty które pozwolą Ci za naszym pośrednictwem zbudować odpowiednią dla Ciebie platformę serwerową wraz z odpowiednimi elementami bezpieczeństwa, backupem , procedurami eksploatacyjnymi.

Dzierżawa serwerów wirtualnych

Oferujemy serwery wirtualne o dowolnych parametrach użytkowych dedykowanych pod system Windows lub Linux

Dzierżawa Oprogramowania

Dzięki partnerstwom typu CSP ( Cloud Solution Partner) różnych producentów , możemy w rozliczeniu miesięcznym dzierżawić takie rozwiązania jak wszelkie licencje Microsoft Serwer w modelu SPLA (Service Provider License Agreement), licencje Sophos, Veeam, Bitdefender i wiele innych.

Backup do chmury

Oparte na rozwiązaniu Veeam CloudConnect oraz innych tego producenta rozwiązanie gwarantujące Backup i replikację danych do chmury Datacenter365.pl lub do Chmur publicznych takich jak Wasabi, Azure, AWS, GCP.

Powierzchnia dyskowa

Dzierżawimy powierzchnie dyskową zarówno tradycyjną jak i obiektową o dowolnej wielkości.

Hosting Domen

Parkowanie i hosting domen.

Certyfikaty Cyfrowe

Certyfikaty cyfrowe każdego rodzaju, które sprzedajemy i instalujemy wszędzie tam gdzie chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo i wiarygodność.

Łącza do Internetu

Oferujemy łącza do Internetu , kablowe, światłowodowe i bezprzewodowe. Posiadamy dużą sieć połączeń.

 

Nasze doświadczenie, które zdobywamy od ponad 20 lat, jest gwarantem znajomości rynku, technologii i tendencji technologicznych. Relacje z naszymi klientami nawiązujemy na długie lata, dzieje się tak dlatego, gdyż nasi klienci cenią sobie wysoką niezawodność naszych usług i systemów oraz rozwój będący dla nich prostą relacją z nowoczesnością i dobrymi sprawdzonymi, nowoczesnymi i bezpiecznymi technologiami.

Datacenter365.pl jest częścią grupy Lizard.pl, opieramy nasze rozwiązania na rozwiązaniach liderów rynkowych takich jak Microsoft, VmWare, Veeam, Bitdefender, Fortinet, Sophos, Mikrotik. Posiadamy Datacenter w Warszawie i Katowicach oraz łączymy się do najlepszych i najszybszych węzłów telekomunikacyjnych dodając dla naszych usług odpowiednią ochronę DDoS.

Siłą naszej marki jest niezawodność i bezpieczeństwo, ale także to, że posiadamy wysoko wykwalifikowany personel, najwyższej klasy inżynierów i architektów rozwiązań chmur prywatnych, chmur hybrydowych, chmur publicznych takich jak Azure czy AWS.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Logo Png Duze Kolor

5/5 - (7 ocen)
DataCenter365.pl
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
microsoft partner

Kompleksowa obsługa wdrożenia Microsoft 365

 

M365

5/5 - (7 ocen)

Wybierz pakiet usług IT dla swojej firmy!

 • Basic
 • Basic Plus
 • Professional
 • Expert
5/5 - (7 ocen)

Projektowanie, budowa, migracje, wdrożenia systemów informatycznych

5/5 - (7 ocen)
Dowiedz się więcej

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (7 ocen)