Sophos Wireless

Sophos Global Partner Program Platinum

Sophos Wireless zapewnia prosty, skuteczny sposób zarządzania i kontroli sieci bezprzewodowych. Zarządzany z Sophos Central, Sophos Wireless można łatwo wdrożyć samodzielnie lub jako część portfolio rozwiązań bezpieczeństwa zarządzanych w chmurze.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

5/5 - (3 ocen)
Sophos Wireless
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Co zyskasz jeśli już użytkujesz platformę Sophos?

  Każdy klient, który już zarządza innymi produktami w Sophos Central, może korzystać z zarządzania sieciami Wi-Fi na tej samej znanej platformie.

  Korzystając z punktów dostępowych APX z serii Security Heartbeat ™, każdy Klient może   monitorować stan dowolnego zarządzanego punktu końcowego lub urządzenia mobilnego Sophos Central, a tym samym automatycznie ograniczać dostęp do sieci za pośrednictwem zaufanych sieci Wi-Fi, aby zapobiec nieautoryzowanemu ruchowi. Ta funkcja nie wymaga Firewall.

  5/5 - (3 ocen)
 • Jeśli nie masz jeszcze platformy Sophos?

  Nasz produkt bezprzewodowy został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw tworzących WiFi od nowa. Perspektywy z maksymalnie 500 użytkownikami, z 20 do 100 punktami dostępu. Szczególnie takie firmy  docenią łatwość konfiguracji i zarządzania. 

  Skalowalność dostarczana z rozwiązaniem Wi-Fi zarządzanym w chmurze oznacza, że ​​rozszerzenie sieci jest tak proste, jak dodanie dodatkowego punktu dostępu. 

  Chmura nie ma jednak żadnych ograniczeń, dlatego wszelkie zalecenia należy traktować jako wytyczne oparte na dostępnych modelach zestawów funkcji i punktów dostępu, a nie twardych limitach.

  5/5 - (3 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (3 ocen)