Szukaj
Close this search box.
sophos wireless cloud managed wi fi

Inteligentniejszy sposób na prostą i bezpieczną sieć Wi-Fi

Sophos Wireless zapewnia łatwy i skuteczny sposób zarządzania i zabezpieczania sieci bezprzewodowych. Możesz go używać samodzielnie lub jako część portfolio rozwiązań bezpieczeństwa zarządzanych w chmurze Sophos Central.

Zarządzaj wszystkimi zabezpieczeniami na jednej platformie

Sophos Central to skalowalna platforma zarządzania, która zapewnia jedno okienko dla wszystkich rozwiązań bezpieczeństwa zarządzanych w chmurze. Korzystając z Sophos Central, możesz zarządzać Sophos Wireless samodzielnie lub obok punktu końcowego, telefonu komórkowego, poczty e-mail, szyfrowania i ochrony serwera.

Doskonały wgląd w kondycję sieci bezprzewodowej

Wszystkie kluczowe informacje na temat kondycji sieci bezprzewodowych i łączących się klientów są bezpośrednio na wyciągnięcie ręki. Dzięki wglądowi w potencjalne zagrożenia, takie jak fałszywe punkty dostępu, wglądowi w klientów z problemami ze zgodnością lub łącznością oraz zaawansowanej diagnostyce, identyfikacja i rozwiązywanie problemów jest szybkie i łatwe.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Wireless dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Proste wdrażanie i administracja

Korzystanie ze wskazówek krok po kroku w naszym kreatorze wdrażania, tworzenie sieci, rejestrowanie jednego lub więcej punktów dostępu i dodawanie witryn jest dziecinnie proste. Nasze rozwiązanie zostało zbudowane tak, aby było proste w użyciu, nawet dla ekspertów niebezprzewodowych, ale to nie znaczy, że tracisz funkcjonalność. Zaplanuj aktualizacje oprogramowania układowego, aby zapewnić aktualność sieci i korzystać z nowych funkcji i ulepszeń w każdej wersji.

Inteligencja związana z bezpieczeństwem Heartbeat™

Korzystając z naszych punktów dostępowych APX Series z obsługą Security Heartbeat™, możesz monitorować stan dowolnego punktu końcowego zarządzanego przez Sophos Central lub urządzenia mobilnego, a tym samym automatycznie ograniczać dostęp do Internetu w zaufanych sieciach Wi-Fi. Użytkownicy z poważnymi problemami ze zgodnością widzą ekran powitalny, aby ostrzec ich o stanie ogrodzonego murem, ale po przywróceniu stanu ponownie otrzymają pełną łączność.

Zwiększone zabezpieczenia zaufanych sieci Wi-Fi

Nasza ulepszona funkcja wykrywania nieautoryzowanych punktów dostępu klasyfikuje sąsiednie sieci Wi-Fi w celu zidentyfikowania zagrożeń i zapobiegania próbom infiltracji organizacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Ponadto możesz zabezpieczyć swoje sieci, zapewniając kontrolowany dostęp do Internetu i hotspoty dla odwiedzających, kontrahentów i innych gości w sieci. Korzystaj z uwierzytelniania zaplecza klasy korporacyjnej, aby zapewnić bezproblemowe środowisko użytkownika.

Zarządzanie wieloma lokalizacjami i skalowalność chmury

Niezależnie od tego, czy masz tylko jedną rozwijającą się sieć, czy wiele lokalizacji, rozszerzenie sieci Wi-Fi jest tak proste, jak dodanie dodatkowego punktu dostępu.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Wireless - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?