Szukaj
Close this search box.

Chmura Wasabi Storage - migracja, backup

powered by wasabi powered knockout

Chmura Wasabi Storage

wasabi logo

Czym jest chmura Wasabi?

Wasabi to rewolucyjna, nowoczesna technologia chmurowa, która umożliwia użytkownikom niedrogie przechowywanie niemal nieskończonej ilości danych. Wasabi charakteryzuje nowe podejście do przechowywania danych w chmurze. Wasabi to tania, szybka, bezpieczna i niezawodna pamięć masowa w chmurze na świecie. Wysoką wydajność przetwarzania danych gwarantują najnowsze technologie chmurowe. Wszystkie rodzaje repozytoriów plikowych doskonale integrują się z rozwiązaniami Veeam.

#MyWiemyJakToZrobić!

Wdrożenie Wasabi z Lizard

Lizard jest partnerem Wasabi , w związku z tym często rekomendujemy rozwiązanie Wasabi jako podstawowe medium przechowywania danych w sieci. Rozwiązanie to jest bardzo elastyczne i przechowywanie danych obiektowo pozwala na zmniejszenie opłat za ilość przechowywanych danych, zaś brak opłat za transfer powoduje, ze jest to rozwiązanie profesjonalne w akceptowalnej dla większości zastosowań bardzo atrakcyjnej cenie.
Wieloletnia obecność na rynku europejskim oraz datacenter na terenie Unii Europejskiej pozwalają przechowywać dane zgodnie z przepisami RODO.

Dlaczego warto wybrać Wasabi?

Atrakcyjna
Cena

80% tańsza niż AWS S3

Brak opłat za wyjście

Brak opłat za żądania API

Wydajność

Szybsze niż konkurencja

Szybkie przesyłanie i pobieranie

Opcje sieci prywatnej

Bezpieczeństwo

Redundancja centrum danych

Trwałość danych 11x9s

Niezmienny magazyn

Kompatybilna z Veeam Backup

Zaawansowana ochrona

Backup i Replikacja danych

Duże ilości danych

Wasabi – chmura dla firm

#MyWiemyJakToZrobić!

Tania chmura Wasabi

Obiektowa pamięć masowa w chmurze idealnie nadaje się do obsługi dodatkowych obciążeń, takich jak kopie zapasowe. Przedsiębiorstwa coraz częściej zwracają się ku obiektowej pamięci masowej, aby przechowywać dane, które wymagają częstszego dostępu do zasobów. Obiektowa pamięć masowa w chmurze zapewnia idealne połączenie ceny, wydajności i bezpieczeństwa.

Wysoka wydajność Wasabi i prosty system kosztów chmury bez opłat za wywołania wychodzące przez API sprawiają, że jest to idealna pamięć masowa w chmurze dla potrzeb aplikacji – niezależnie od wybranego dostawcy usług przetwarzania w chmurze.

Przy wyborze chmury należy wziąć pod uwagę szereg różnych czynników, dlatego skontaktuj się z naszymi specjalistami, uzyskać pełnięinformacji na temat rozwiązań chmurowych.

Zastosowania chmury Wasabi

Wasabi jako tania, szybka i niezawodna chmura jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań.

  • Pamięć masowa w wielu chmurach – kopie pamięci Amazon S3
  • Chmura hybrydowa
  • Big Data i IoT – chmura o szybkim przetwarzaniu dużych ilości danych
  • Zgodność z przepisami – Wasabi spełnia warunki przechowywania danych w chmurze
  • Pliki multimedialne – wydajnie przechowuje nawet rozbudowane biblioteki wideo

Wasabi Backup

Oszczędne i pewne przechowywanie danych bez względu na to, czy zabezpieczasz się przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware, czy przed pomyłkami użytkowników, korzystanie z usługi Wasabi Hot Cloud Storage do tworzenia kopii bezpieczeństwa jest skutecznym rozwiązaniem, by zapobiec utracie informacji.

Nasze rozwiązanie do przechowywania w chmurze, kompatybilne z S3 od Amazon, oferuje wyższy poziom zabezpieczeń niż wiele firmowych systemów.

Wasabi Storage dla backup to jednopoziomowa i wydajna pamięć obiektowa w chmurze, która pracuje szybko oraz jest dostępna w bardzo przystępnej cenie.

Zapoznaj się z możliwościami Wasabi Backup, które pozwalają na szybsze, bardziej niezawodne i bezpieczne tworzenie backupu danych, jednocześnie redukując ogólne koszty magazynowania nawet o 80 procent. Rozwiazania backup Wasabi są kompatybilne z rozwiązaniami Veeam, dlatego Wasabi jest bardzo atrakcyjną formą przechowywania dużych ilości plików przy optymalnych kosztach.

Wdrożenie Wasabi dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

4.9/5 - (9 głosów)