Szukaj
Close this search box.

Microsoft CSP - licencja Cloud Solution Provider

Microsoft CSP partner

Lizard jest partnerem firmy Microsoft i w ramach programu Partnerskiego Cloud Solution Provider jest upoważniony do dostarczania klientom subskrypcji na produkty z rodziny Microsoft 365, Microsoft Azure, Microsoft Power Platform, Microsoft Dynamics.
Uczestnictwo w tym programie obliguje Lizard do posiadania najwyższego poziomu wiedzy na temat licencjonowania i subskrypcji oprogramowania Microsoft. Jesteśmy w stanie i czujemy się w obowiązku dobierać potrzebne dla klienta subskrypcje w taki sposób aby maksymalnie zoptymalizować jego koszty i aby współpraca pomiędzy Microsoft , Lizard i Klientem toczyła się jak najdłużej i była na bieżąco optymalizowana.

Licencja Microsoft CSP

Microsoft przedstawia różne warianty zakupu subskrypcji , w tej chwili posłużę się tylko przykładem Microsoft 365 możemy kupić co najmniej na trzy sposoby jeśli chodzi o samą płatność czyli zakup roczny z płatnością za rok, zakup z zobowiązaniem rocznym z płatnością co miesięczną , zakup z zobowiązaniem miesięcznym z płatnością miesięczną, innym przykładem może być zakup Microsoft Azure gdzie np. dokonanie rezerwacji zasobów w odpowiednim wariancie może zmniejszyć cenę nawet o połowę.
Lizard zbada Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Licencja Microsoft CSP dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Licencja Microsoft CSP – korzyści dla klientów

Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) to program, który umożliwia partnerom biznesowym Microsoftu oferowanie rozwiązań chmurowych na korzystnych warunkach.

Jedno miejsce do zarządzania subskrypcjami Microsoft

Klient może zarządzać wszystkimi swoimi subskrypcjami chmurowymi i rozwiązaniami poprzez jednego dostawcę – Partnera CSP.

Spersonalizowane rozwiązania

Otrzymywanie rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb i wymagań biznesowych.

Elastyczność i skalowanie rozwiązań

Możliwość skalowania rozwiązań chmurowych zgodnie z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami biznesowymi.

Wsparcie ekspertów Microsoft

Dostęp do specjalistycznego wsparcia technicznego i eksperckiej wiedzy dostawcy, który pomaga rozwiązywać problemy i optymalizować rozwiązania chmurowe.

Proste zarządzanie budżetem

Ułatwienie zarządzania kosztami i fakturami dzięki skonsolidowanemu modelowi billingowemu.

Microsoft CSP dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

4.9/5 - (9 głosów)