Szukaj
Close this search box.

Veeam Backup

Ochrona kluczowych danych jest niezbędna we wszystkich podmiotach, w których do działalności wykorzystuje się komputery i systemy informatyczne. Jedną z najpopularniejszych w 2021 r. metod, która pozwala tworzyć backup, jest usługa Veeam Cloud. Można ją z powodzeniem wykorzystać do archiwizowania danych z różnych popularnych urządzeń, usług i systemów, co świadczy o wszechstronności jej zastosowania. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce uzyskać pomoc we wdrożeniu i prawidłowej konfiguracji Veeam Cloud.

 

Najważniejsze korzyści z zastosowania Veeam Backup

Wśród powodów, dla których warto postawić na backup danych w chmurze za pomocą narzędzia Veeam Cloud, można wymienić m.in. bezpieczeństwo i efektywność tego procesu. Składają się na niego następujące aspekty:

 • lokalizacja danych poza infrastrukturą przedsiębiorstwa lub innego podmiotu, dzięki czemu ewentualne awarie albo kradzieże w firmie nie przyczyniają się do utraty cennych informacji,
 • prostota eksploatacji – oprogramowanie Veeam Cloud jest bardzo łatwe w obsłudze, a pod warunkiem odpowiedniej konfiguracji działa w sposób automatyczny,
 • zdalny dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu – wystarczy się zalogować do usługi Veeam Cloud w celu wykonania żądanych operacji,
 • krótki czas RTO, który sprawia, że zarówno tworzenie, jak i przywracanie kopii zapasowych odbywa się bardzo szybko,
 • możliwość przywracania wyłącznie pojedynczych, wybranych plików,
 • automatyczne działania – oprogramowanie pracuje w sposób bezobsługowy i wymaga jedynie przeprowadzenia początkowej konfiguracji, tak aby Veeam Cloud tworzył kopie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami użytkownika.

Wdrożenie Veeam Cloud Backup

Ponieważ wymagania i specyfika działalności naszych klientów są bardzo różne, każde wdrożenie realizujemy w sposób indywidualny. Najpierw analizujemy potrzeby i oczekiwania zamawiającego, aby na ich podstawie wykonać konfigurację oprogramowania, która odpowiada standardom 2021 r. i zapewnia najwyższym poziom bezpieczeństwa danych. Wdrażamy Veeam Cloud Backup w taki sposób, żeby tworzenie kopii zapasowych odbywało się bez udziału pracowników. Do naszych zadań należy:

 • analiza specyfiki działalności i środowiska informatycznego danego podmiotu,
 • zaplanowanie najefektywniejszego harmonogramu tworzenia i przechowywania archiwizowanych danych,
 • zapewnienie swobodnego, nieograniczonego dostępu do zgromadzonych plików z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu,
 • efektywne odzyskiwanie danych w maksymalnie krótkim czasie za pomocą Veeam Cloud, gdy zachodzi taka potrzeba,
 • adekwatne reagowanie na sytuacje kryzysowe, gdy pojawia się niebezpieczeństwo utraty danych, jak np. ataki hakerskie, które dla wielu przedsiębiorstw i innych podmiotów są plagą w 2021 r.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sprawdź materiały Veeam Backup

Nasi Partnerzy

veeam

Veeam One dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Veeam One - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Backup danych – niezbędny w każdej firmie

Dotyczy to zarówno małych i średnich firm oraz instytucji, jak i dużych korporacji i urzędów działających w skali ogólnokrajowej. Świadomość konieczności tworzenia kopii zapasowych to jedno – prawdziwym wyzwaniem jest wdrożenie rozwiązań, które zapewniają sprawne i bezpieczne wykonywanie tego procesu. Jednym z najlepszych na to sposobów są usługi chmurowe – w 2021 r. prym wśród nich wiedzie produkt Veeam Cloud. Dlaczego warto z niego korzystać? Przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu wszelkie niezbędne procedury odbywają się bez obciążenia zasobów przedsiębiorstwa, bo dzieją się w ramach internetowej chmury. Połączenie wysokiej efektywności i bezpieczeństwa sprawia, że jest to rozwiązanie, które zdecydowanie warto polecić.

Największa trudność, z którą wiąże się backup, jest efektem dynamicznie rosnącej liczby danych. Również zmiany wprowadzane w ramach infrastruktury informatycznej, np. jej rozszerzenie, mogą powodować problemy związane z archiwizacją ważnych informacji. Jak sobie z nimi skutecznie poradzić i uniknąć ewentualnych negatywnych skutków, które mogą z nich wynikać? Doskonałym rozwiązaniem jest oprogramowanie Veeam Cloud Backup – jedno z najlepszych w swojej kategorii w 2021 r.

Veeam Backup w chmurze- zalety

Mając na względzie wymienione powyżej aspekty, łatwo dojść do wniosku, że samodzielny i wykonywany za każdym razem ręcznie przez pracowników IT backup danych jest czynnością bardzo żmudną, która niepotrzebnie obciąża zasoby przedsiębiorstwa lub innego podmiotu, a na to w 2021 r. nie można sobie pozwolić. Aby do tego nie dopuścić, warto zlecić ten obowiązek doświadczonym fachowcom z naszej firmy i wdrożyć Veeam Cloud Backup. Z powodzeniem od lat współpracujemy z małymi, średnim i dużymi przedsiębiorstwami oraz licznymi instytucjami publicznymi, zapewniając wsparcie w wykonywaniu kopii zapasowych.

veeam logo

Veeam backup dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Porównanie rozwiązań Veeam Backup

Zachęcamy do kontaktu osoby indywidualne, przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje i inne podmioty, które szukają profesjonalnego i skutecznego wsparcia w zabezpieczeniu i odzyskiwaniu danych! Warto postawić na Veeam Cloud!

Chmura Veeam Cloud Backup

veeam logo

Lokalizacja danych

Dostęp do danych
Zabezpieczenie danych
Obsługa

Lokalne kopie zapasowe

Lokalizacja danych

Dostęp do danych
Zabezpieczenie danych
Obsługa

Backup danych Veeam - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Veeam backup - pytania i odpowiedzi

Najważniejszy powód, dla którego warto nam powierzyć backup danych, jest możliwość zapewnienia im w ten sposób najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Ponieważ doskonale znamy się na obsłudze narzędzia Veeam Cloud, a jest ono uznawane za jedno z najskuteczniejszych w swojej kategorii w 2021 r., możemy zagwarantować wszechstronne i skuteczne wsparcie. Naszym zadaniem jest dobranie jak najefektywniejszych i maksymalnie funkcjonalnych rozwiązań w ramach tego oprogramowania, dzięki którym cenne dane zawsze będą efektywnie chronione, a w razie potrzeby przywracane.

Wykorzystując możliwości, jakie daje Veeam Cloud, można zapewnić sobie automatyczny backup takich aplikacji Microsoft Office 365, danych zebranych na serwerze, plików zgromadzonych na dysku czy multimediów znajdujących się w pamięci urządzeń mobilnych. Wdrożenie usługi Veeam Cloud przekłada się także na oszczędność środków finansowych, ponieważ jest to optymalnie rozwiązanie pod względem kosztów.

Backup może obejmować:

 • Stacje robocze,
 • Serwery fizyczne Windows,
 • Serwery fizyczne Linux,
 • Maszyny wirtualne,
 • Biblioteki dyskowe (NAS),
 • Exchange,
 • SQL,
 • Microsoft Office 365 ( Sharepoint, Onedrive, Exchange Online, Teams, OneNote),
 • Microsoft Azure,
 • AWS.

Dane możesz przechowywać w swoim systemie na np bibliotekach dyskowych lub taśmach, możesz także skorzystać z przechowywania danych w chmurze.

Możesz powierzyć nam swoje taśmy, będziemy i je transportować zgodnie z ustalonymi procedurami, przechowywać w sejfie.

Dane na taśmach będą szyfrowane, więc dostęp do danych nie będzie możliwy.

Veeam Backup posiada szereg zabezpieczeń i wbudowanych mechanizmów, które kontrolują wykonywany backup.

My jako administratorzy posiadamy środowiska testowe i możemy wykonywać testowe, rzeczywiste odtwarzanie danych. Co jest zalecane przez wszystkie systemy jakościowe np. ISO.

5/5 - (13 głosów)