Outsourcing IT

Outsourcing It

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny to świetny sposób na obniżenie kosztów w firmie obsługi z zakresu informatyki, obsługi sprzętowej oraz całej infrastruktury informatycznej takiej jak: sieci, serwery, komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

Outsourcing usług it to świetna alternatywa dla drogich dedykowanych rozwiązań przeznaczona w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw, zewnętrzna obsługa konkretnego projektu ma wiele zalet, które warto poznać. Sprawdź ofertę outsourcingu IT od Lizard.pl i poznaj w czym może Ci pomóc nasz zespół specjalistów.

Outsourcing usług IT

W naszej firmie informatycznej oferujemy wydajny outsourcing zdalny z zakresu systemów informatycznych takich jak: chmura microsoft 365, administracja kopiami zapasowymi w Twojej firmy, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu oraz odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, które skutecznie zabezpieczy Twoje dane osobiste i finansowe. Nasze usługi it to doskonałe rozwiązanie w postaci abonamentu na polskim rynku dla większości firm. Od lat dzielimy się swoim know how oraz szkolimy pracowników w ramach organizacji do odpowiedniego wysokiego poziomu, aby zapewnić maksymalne korzyści dla naszych klientów.

4.8/5 - (48 ocen)
Outsourcing IT
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Oferujemy specjalistów z zakresu obsługi takich narzędzi jak Veeam ONE 10 czy Zabbix, oferujemy kompleksowe wdrożenie aplikacji oraz zarządzanie usługami. Bieżący monitoring usług informatycznych pozwala na zachowanie uptime usługi na poziomie nawet 99,7%.

4.8/5 - (48 ocen)

W ramach usługi outsourcingu pomagamy twojej firmie w zakresie bieżącej aktualizacji systemów informatycznych takich jak: Windows, Linux. Wszystko w 100% profesjonalnie z backup oraz odpowiednią konfiguracją.

4.8/5 - (48 ocen)

Stale monitorujemy systemy IT w Twojej firmie dzięki czemu możemy wykryć poważne awarie niemal od ręki co pozwoli na zapewnienie wysokiej jakości obsługi informatycznej w długim terminie.

4.8/5 - (48 ocen)

W zakres infrastruktury it wchodzi też popularna chmura od Microsoft 365 jest to zestaw usług it związanych z rozwiązaniami biznesowymi w chmurze. My wiemy jak ją odpowiednio skonfigurować oraz administrować, z pomocą przyjdzie tutaj nasz zespół informatyków.

4.8/5 - (48 ocen)

Administracja sieciami

Prawie każda firma w obecnych czasach niezależnie od branży posiada sieć. W lizard.pl oferujemy w zakresie outsourcingu it opiekę w zakresie administracji siecią komputerową, monitoringu oraz zarządzanie bazami danych i zapobieganie awariom.

4.8/5 - (48 ocen)

Nasza firma outsourcingowa dba również za pomocą najnowszych technologii o regularną aktualizację serwerów, zarządzanie nimi, monitorowanie infrastruktury it 24/7h oraz zapewnienie wsparcia technicznego oraz wysokiej wydajności usługi outsourcingu.

4.8/5 - (48 ocen)

Większość firm korzysta z sprzętu informatycznego takiego jak: komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, serwery. W Lizard.pl oferujemy dostęp do sprawdzonych serwerów Levono, DELL, HP, Fujitsu oraz innych producentów. Sprawdź naszą ofertę outsourcingu informatycznego.

4.8/5 - (48 ocen)

Outsourcing informatyczny dla Twojej firmy

Outsourcing potrzeb informatycznych może być doskonałym sposobem na obniżenie kosztów i poprawę wydajności firmy. Współpracując z doświadczoną i niezawodną firmą outsourcingową, można uzyskać pomoc potrzebną do zarządzania infrastrukturą technologiczną, utrzymywania systemów w gotowości do pracy i rozwiązywania wszelkich problemów technicznych, które mogą się pojawić.

Obsługa IT pozwala również skupić się na głównych celach i działaniach biznesowych. Zamiast martwić się o zarządzanie złożonymi systemami technologicznymi, możesz zostawić to ekspertom i skupić się na tym, co robisz najlepiej. Dodatkowo, współpracując z firmą outsourcingową, możesz skorzystać z jej wieloletniego doświadczenia w dziedzinie IT i wiedzy na temat najnowszych technologii.

4.8/5 - (48 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Co to outsourcing IT?

  Outsourcing IT to proces polegający na zawieraniu umów z zewnętrzną organizacją w celu świadczenia usług informatycznych (IT). Może to obejmować wszystko, od tworzenia oprogramowania i zarządzania systemami po administrację sieci i wsparcie techniczne.

  Istnieje wiele powodów, dla których firmy mogą zdecydować się na outsourcing funkcji informatycznych. Być może potrzebują specjalistycznej wiedzy, której nie mają we własnym zakresie, lub doświadczają szybkiego wzrostu i nie mają zasobów, aby nadążyć za popytem. Niezależnie od przyczyny, outsourcing może być opłacalnym sposobem na uzyskanie potrzebnych usług informatycznych bez konieczności zatrudniania i zarządzania dedykowanym personelem.

  4.8/5 - (48 ocen)
 • Jaki jest cel outsourcingu IT?

  Celem outsourcingu IT jest wykorzystanie oszczędności kosztów i specjalistycznych umiejętności dostępnych w innych krajach. Współpracując z dostawcą usług informatycznych zlokalizowanym w kraju o niskich kosztach, firmy mogą zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach informatycznych. Współpracując z dostawcą, który ma doświadczenie w konkretnych technologiach lub branżach, firmy mogą uzyskać specjalistyczną pomoc, której potrzebują, aby konkurować na dzisiejszym globalnym rynku.

  4.8/5 - (48 ocen)
 • Ile kosztuje outsourcing IT dla firm?

  To zależy od firmy, której zlecasz outsourcing, rodzaju pracy, jaką potrzebujesz wykonać oraz kraju, do którego zlecasz pracę.

  Ogólnie rzecz biorąc, koszt outsourcingu wzrasta wraz ze złożonością i poziomem specjalizacji zadania. Ponadto, stawki robocizny w krajach, w których outsourcing jest najbardziej powszechny (np. Polska) są znacznie niższe niż w krajach wysoko rozwiniętych np. (USA). Tak więc, jeśli celem jest zaoszczędzenie pieniędzy poprzez outsourcing, generalnie zaleca się poszukiwanie firmy, która oferuje usługi po niskich kosztach w stosunku do jakości świadczonej pracy. Wysoki stosunek ceny do jakości znajdziesz w Lizard.pl

  4.8/5 - (48 ocen)
 • Dla kogo outsourcing informatyczny?

  Outsourcing IT to świetne rozwiązanie dla firm takich jak: banki, instytucje państwowe, przedsiębiorstwa prywatne praktycznie z każdej branży oraz wszędzie tam gdzie ilość zadań jest złożona i wymaga wiedzy wielu specjalistów.

  4.8/5 - (48 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (48 ocen)