Szukaj
Close this search box.
veeam partner

Backup Office 365 od Veeam

W usłudze Microsoft Office 365 przechowujesz swoje dane, pocztę
w Exchange Online, Pliki w Onedrive i Sharepoint, Informacje w Teams oraz notatki w OneNote.

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie, czy dane te będą dla Ciebie dostępne po zwolnieniu pracownika, który skasował dane np. z poczty? Po wielu latach, gdy szukasz materiałów dowodowych do sądów?  

A może zastanawiasz się czy odzyskasz dane skasowane przez osoby uprawnione do tego w Sharepoint czy Onedrive w trakcie normalnej pracy przez pomyłkę i zorientujesz się zbyt późno?

Microsoft nie ma nieograniczonych przestrzeni dyskowych, dlatego zbuduj wraz z Lizard i Veeam archiwum, które gwarantuje Ci bezpieczne długoletnie przechowywanie danych, lub po prostu backup z danych zgromadzonych w chmurze.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie szyfrowania dysków.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sprawdź materiały Veeam

Nasi Partnerzy

Veeam Backup Microsoft Office 365 – korzyści

 1. Najważniejszą korzyścią z posiadania dostępu do Veeam for Microsoft 365/ backup Office 365 jest posiadanie pełnej kopi zasobów zgromadzonych w usłudze Microsoft 365 przez okres na jaki sami się zdecydujemy (czas retencji danych). Możemy sobie wybrać 1 rok, 2 lata, 3 lata , 7 lat , 25 lat oraz wieczność lub zdefiniować ilość np. 2200 myśląc o zachowaniu dokumentów z perspektywy prawa podatkowego czyli 5 lat plus rok bieżący
 2. Pełna kopia danych ze skrzynek poczty elektronicznej w usłudze Microsoft 365, bez względu kto i kiedy skasuje konkretnego e-mail i tak będzie on w kopi zapasowej wykonanej w wyznaczonym oknie czasowym przez czas ustawionej retencji. Możemy realizować backup Microsoft Office 365 dla wszystkich użytkowników ale też możemy zakupić backup dla wybranych osób funkcyjnych , których dane są wyjątkowo cenne i trzeba je odpowiednio zabezpieczyć i uchronić przed skasowaniem w przypadku odejścia pracownika. Takimi wyznaczonymi skrzynkami może być skrzynka przedstawiciela handlowego, dyrektora sprzedaży, księgowego lub innego strategicznego pracownika. Możemy także realizować backup Office 365 z jednej skrzynki.
 3. Pełna kopia utrzymywana w czasie retencji danych dla plików zgromadzonych w OneDrive, podobnie jak w przypadku skrzynek pocztowych możemy zdecydować , ze chcemy zabezpieczyć dane zgromadzone na wszystkich kontach lub tylko na wyznaczonych , co ważne możemy także zabezpieczyć dane z kont wspólnych czy firmowych w OneDrive.
 4. Pełna kopia zasobów zgromadzonych na witrynach SharePoint , zabezpieczone będą nie tylko dane ale także kształt , wygląd i struktura witryn.
 5. Dzięki posiadaniu dostępu do Veeam for M365 posiadasz kopie danych, które możesz odtworzyć w każdej chwili i wrócić do przebiegu negocjacji handlowych lub udowodnić przebieg zdarzeń przed odpowiednimi urzędami bez względu na to czy dany pracownik jeszcze pracuje czy też nie.
 6. Dzięki posiadaniu dostępu do Veeam for Microsoft 365 masz zgromadzone i gotowe do otworzenia dane dotyczące odległych w czasie zdarzeń , których użycie będzie konieczne w czasie postępowań sądowych lub innych
 7. Przechowywanie danych w narzędziu Veeam for Microsoft 365 jest zgodne z RODO
 8. Masz zgromadzone dane niezależnie od tego czy subskrybujesz , i w jakim zakresie to robisz , usługi od Microsoft
 9. W przypadku przekształcania firmy , jej sprzedaży masz gotowe archiwum lub dane do migracji.
 10. Usługa Veeam for Microsoft 365 składuje kopię danych w wyznaczonym przez Ciebie miejscu , może to być lokalizacja w Twoim systemie on-premise, innej chmurze lub Twoim zaufanym Datacenter
veeam

Veeam Backup Microsoft Office 365 dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Zobacz też

Veeam Backup Microsoft Office 365 - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Najbardziej popularne okresy przechowywania danych w Veeam backup dla Office 365 to:

 • 1 rok,
 • 3 lata,
 • 5 lat,
 • No Limit

Posiadając dostęp do Veeam Backup dla Microsoft Office 365 będziesz posiadał zabezpieczenie danych z następujących usług:

 1. Wiadomości pocztowe zawarte w skrzynkach Microsoft Exchange Online
 2. Pliki przechowywane w OneDrive
 3. Pliki i strony, zawartości  (formularze, obiegi, zdjęcia) przechowywane w SharePoint
 4. Notatki zgromadzone w OneNote
 5. Komunikację prowadzoną w Teams
 6. Oraz inne komponenty będące składnikiem Microsoft Office 365
4.9/5 - (15 głosów)