Szukaj
Close this search box.
sophos mobile manage and secure devices

Sophos Mobile - zabezpeczeń mobile punkty końcowe

Sophos Mobile to rozwiązanie Unified Endpoint Management (UEM) i Mobile Threat Defense (MTD), które pomaga firmom poświęcać mniej czasu i wysiłku na zarządzanie i zabezpieczanie tradycyjnych i mobilnych punktów końcowych. Nasza platforma cyberbezpieczeństwa nowej generacji, Sophos Central, umożliwia zabezpieczanie urządzeń z systemami iOS, Android, Chrome OS, Windows 10 i macOS za pomocą jednego interfejsu.

Zwiększ produktywność dzięki prostszemu ujednoliconemu zarządzaniu punktami końcowymi

Ochrona przed zagrożeniami mobilnymi

Stwórz solidną linię obrony na poziomie urządzeń mobilnych dzięki wiodącej w branży ochronie przed zagrożeniami. Oparty na technologii głębokiego uczenia Sophos, Intercept X for Mobile zapewnia wielokrotnie nagradzany poziom ochrony, chroniąc przed najnowszymi zagrożeniami mobilnymi, takimi jak ransomware, ataki sieciowe i exploity. Egzekwuj zasady firmy za pomocą kontroli zgodności, które automatycznie ograniczają dostęp do zasobów biznesowych lub inicjują działania naprawcze w przypadku naruszeń. Będąc częścią Sophos Central, naszej platformy chmurowej dla wszystkich produktów Sophos, Sophos Mobile pomaga klientom zabezpieczyć urządzenia mobilne obok platform stacjonarnych, serwerowych i sieciowych.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos mobile dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi

Zarządzaj i zabezpieczaj firmowe lub osobiste punkty końcowe systemu Windows 10, macOS i urządzeń przenośnych za pomocą jednego systemu, aby uprościć strategię zarządzania, zapewniając jednolite zasady bezpieczeństwa firmy i bezpieczny dostęp do zasobów firmy. Aby uzyskać maksymalną produktywność, organizacje, w których zastosowano model BYOD, mogą stosować spójne zasady niezależnie od typu urządzenia lub własności. A ponieważ wszystko, co robimy w Sophos, dotyczy bezpieczeństwa, Sophos Mobile zapewnia ochronę danych biznesowych, użytkowników i ich urządzeń mobilnych.

Chroń dane biznesowe i prywatne dane osobowe 

Chroń i zabezpieczaj dane biznesowe na osobistych lub firmowych urządzeniach mobilnych. Aby upewnić się, że dane biznesowe są bezpieczne, a dane osobowe prywatne, Sophos Mobile obsługuje środowiska BYOD za pośrednictwem trybów zarządzania profilem służbowym Android Enterprise i rejestracją użytkowników iOS. Wdróż firmową pocztę e-mail i aplikacje na urządzeniu i poczuj się bezpiecznie, wiedząc, że pozostają one oddzielone od danych osobowych użytkownika, zapewniając produktywność bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Administratorzy zachowują kontrolę nad zawartością firmową bez naruszania prywatności użytkowników

Wartość Sophos Mobile

Sophos Mobile umożliwia klientom rozpoczęcie pracy w ciągu kilku minut. Intuicyjny przepływ pracy administratorów wraz z elastycznym portalem samoobsługowym oznacza, że administratorzy będą spędzać mniej czasu na codziennych zadaniach związanych z zabezpieczaniem i zarządzaniem tradycyjnymi i mobilnymi punktami końcowymi, co prowadzi do obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Sophos Mobile jest licencjonowany na użytkownika i zapewnia dużą wartość, umożliwiając firmom zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń całej organizacji bez nadmiernych wydatków na niewykorzystane funkcje

Ekosystem bezpieczeństwa Sophos

Sophos Central, nasza oparta na chmurze platforma zarządzania wszystkimi produktami Sophos, pozwala organizacjom zarządzać bezpieczeństwem urządzeń mobilnych, punktów końcowych, serwerów i sieci za pomocą jednej konsoli. Widoczność na wielu platformach umożliwia szybsze reagowanie na incydenty i sprawniejszą administrację

Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR)

Zwiększ widoczność swojej organizacji, włączając dane dotyczące zagrożeń i zarządzania systemami operacyjnymi Android, iOS i Chrome do Sophos XDR. Wykonuj szczegółowe zadania związane z wyszukiwaniem zagrożeń i operacjami IT. 

  1. Sprawdzanie urządzeń pod kątem luk w zabezpieczeniach lub niechcianych aplikacji 
  2. Lokalizowanie urządzeń, które nie zostały załatane lub mają nieaktualne oprogramowanie 
  3. Analizuj i odpowiadaj na dane mobilne, punkty końcowe, sieć, pocztę e-mail, chmurę i serwer z jednej konsoli

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos mobile - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (3 głosów)