Szukaj
Close this search box.

Zabezpieczenia antywirusowe Bitdefender

GravityZone to rozwiązanie biznesowe, które może być zainstalowane lokalnie lub hostowane przez Bitdefender.

Wielowarstwowa ochrona ze sprawdzoną techniką uczenia maszynowego, zaawansowaną heurystyką, oprogramowaniem anty-ransomware, zaawansowanym mechanizmem zapobiegającym exploitom, sygnaturami, zaporą i kontrolą urządzeń są zawarte w każdej z poniższych opcji.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie szyfrowania dysków.

Sprawdź materiały Bitdefender

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Bitdefender dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Wykrywaj i powstrzymuj nieuchwytne zagrożenia dzięki skutecznemu Endpoint Detection and Response (EDR)

Łatwy w użyciu, wysokiej jakości EDR jest integralną częścią naszej kompleksowej Platformy Ochrony Punktów Końcowych (EPP – Endpoint Protection Platform)!

GravityZone Ultra integruje warstwową ochronę punktów końcowych nowej generacji i łatwą w użyciu platformę EDR, aby dokładnie chronić przedsiębiorstwa przed nawet najbardziej nieuchwytnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Oferuje narzędzia do zapobiegania, automatycznego wykrywania, analizowania i reagowania, dzięki czemu klienci korporacyjni mogą chronić swoje zasoby cyfrowe i odpowiednio reagować na zagrożenia.

GravityZone jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dużych zasobów!

Opierający się na wysoce skutecznej profilaktyce, technologiach automatycznego wykrywania i reagowania na zagrożenia, GravityZone Ultra znacznie ogranicza liczbę incydentów, wymagających interwencji i analizy, zmniejszając wysiłek operacyjny wymagany do uruchomienia rozwiązania EDR. Dostarczane w chmurze i zbudowane od podstaw, jako ujednolicony, pojedynczy agent/pojedyncza konsola, rozwiązanie jest łatwe do wdrożenia i integracji z istniejącą architekturą zabezpieczeń.

Chroń swoje przedsiębiorstwo przed pełnym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych szybko i skutecznie. GravityZone Elite posiada warstwową architekturę nowej generacji, która zapewnia zapobieganie, wykrywanie, naprawę i widoczność na jednej platformie modułowej.

Aby skutecznie chronić się przed zaawansowanymi atakami, które wymykają się konwencjonalnym narzędziom bezpieczeństwa punktów końcowych, potrzebujesz warstwowego podejścia z wieloetapową technologią ochrony nie wymagającą sygnatur. w tym zaawansowanego uczenia maszynowego, analizy behawioralnej, anty-exploita i zintegrowanego sandboxa.

Adaptacyjna ochrona i najbardziej zaawansowane techniki nauczania maszynowego.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security oferuje kompleksową ochronę fizycznych i wirtualnych komputerów stacjonarnych i serwerów, a także urządzeń mobilnych oraz zabezpieczeń i antyspamów dla skrzynek pocztowych Exchange – wszystko zarządzane z pojedynczej konsoli.

Jedno rozwiązanie bezpieczeństwa dla punktów końcowych w biurze, centrum danych i chmury Bitdefender Enterprise Security zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenia najnowszej generacji, które konsekwentnie plasują się na pierwszym miejscu w niezależnych testach. Korzysta z jednej platformy zarządzania, aby obniżyć koszty budowy zaufanego środowiska dla wszystkich punktów końcowych.

Enterprise Security pozwala organizacjom włączyć dedykowaną ochronę dla centrów danych, fizycznych punktów końcowych, urządzeń mobilnych i skrzynek pocztowych Exchange z możliwością wyboru usług zabezpieczeń, które chcemy wdrożyć. Wszystkie usługi są płynnie zarządzane z wysoce skalowalnej i solidnej konsoli lokalnej GravityZone Control Center.

Rozwiązania Bitdefender dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)