Zabezpieczenia antywirusowe Bitdefender

GravityZone to rozwiązanie biznesowe, które może być zainstalowane lokalnie lub hostowane przez Bitdefender.

Wielowarstwowa ochrona ze sprawdzoną techniką uczenia maszynowego, zaawansowaną heurystyką, oprogramowaniem anty-ransomware, zaawansowanym mechanizmem zapobiegającym exploitom, sygnaturami, zaporą i kontrolą urządzeń są zawarte w każdej z poniższych opcji.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie szyfrowania dysków.

Sprawdź materiały Bitdefender

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Bitdefender dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Wykrywaj i powstrzymuj nieuchwytne zagrożenia dzięki skutecznemu Endpoint Detection and Response (EDR)

Łatwy w użyciu, wysokiej jakości EDR jest integralną częścią naszej kompleksowej Platformy Ochrony Punktów Końcowych (EPP – Endpoint Protection Platform)!

GravityZone Ultra integruje warstwową ochronę punktów końcowych nowej generacji i łatwą w użyciu platformę EDR, aby dokładnie chronić przedsiębiorstwa przed nawet najbardziej nieuchwytnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Oferuje narzędzia do zapobiegania, automatycznego wykrywania, analizowania i reagowania, dzięki czemu klienci korporacyjni mogą chronić swoje zasoby cyfrowe i odpowiednio reagować na zagrożenia.

GravityZone jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dużych zasobów!

Opierający się na wysoce skutecznej profilaktyce, technologiach automatycznego wykrywania i reagowania na zagrożenia, GravityZone Ultra znacznie ogranicza liczbę incydentów, wymagających interwencji i analizy, zmniejszając wysiłek operacyjny wymagany do uruchomienia rozwiązania EDR. Dostarczane w chmurze i zbudowane od podstaw, jako ujednolicony, pojedynczy agent/pojedyncza konsola, rozwiązanie jest łatwe do wdrożenia i integracji z istniejącą architekturą zabezpieczeń.

Chroń swoje przedsiębiorstwo przed pełnym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych szybko i skutecznie. GravityZone Elite posiada warstwową architekturę nowej generacji, która zapewnia zapobieganie, wykrywanie, naprawę i widoczność na jednej platformie modułowej.

Aby skutecznie chronić się przed zaawansowanymi atakami, które wymykają się konwencjonalnym narzędziom bezpieczeństwa punktów końcowych, potrzebujesz warstwowego podejścia z wieloetapową technologią ochrony nie wymagającą sygnatur. w tym zaawansowanego uczenia maszynowego, analizy behawioralnej, anty-exploita i zintegrowanego sandboxa.

Adaptacyjna ochrona i najbardziej zaawansowane techniki nauczania maszynowego.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security oferuje kompleksową ochronę fizycznych i wirtualnych komputerów stacjonarnych i serwerów, a także urządzeń mobilnych oraz zabezpieczeń i antyspamów dla skrzynek pocztowych Exchange – wszystko zarządzane z pojedynczej konsoli.

Jedno rozwiązanie bezpieczeństwa dla punktów końcowych w biurze, centrum danych i chmury Bitdefender Enterprise Security zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenia najnowszej generacji, które konsekwentnie plasują się na pierwszym miejscu w niezależnych testach. Korzysta z jednej platformy zarządzania, aby obniżyć koszty budowy zaufanego środowiska dla wszystkich punktów końcowych.

Enterprise Security pozwala organizacjom włączyć dedykowaną ochronę dla centrów danych, fizycznych punktów końcowych, urządzeń mobilnych i skrzynek pocztowych Exchange z możliwością wyboru usług zabezpieczeń, które chcemy wdrożyć. Wszystkie usługi są płynnie zarządzane z wysoce skalowalnej i solidnej konsoli lokalnej GravityZone Control Center.

Rozwiązania Bitdefender dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)