Szukaj
Close this search box.
sophos ztna securely connectiong users

Dostęp do sieci w modelu Zero Trust

Bezpiecznie łącz każdego, w dowolnym miejscu i z dowolną aplikacją. Sophos ZTNA w przejrzysty sposób łączy użytkowników z ważnymi aplikacjami biznesowymi i danymi, zapewniając lepszą segmentację, bezpieczeństwo i widoczność w porównaniu z tradycyjną siecią VPN dostępu zdalnego. Działa jako samodzielny produkt i jako w pełni zintegrowane rozwiązanie Synchronized Security z Sophos Firewall i Intercept X.

Odzyskaj zaufanie w świecie zerowego zaufania

Sophos ZTNA realizuje zasady zerowego zaufania: nie ufaj nikomu, weryfikuj wszystko. Poszczególni użytkownicy i urządzenia stają się własnymi mikrosegmentowymi obwodami, które są stale weryfikowane i weryfikowane. Nie są już „w sieci” z całym domniemanym zaufaniem i dostępem, który zwykle się z tym wiąże. Zaufanie jest teraz zdobywane – nie dawane.

Włączanie pracowników zdalnych

Sophos ZTNA umożliwia pracownikom zdalnym bezpieczny i bezproblemowy dostęp do potrzebnych aplikacji i danych, dzięki czemu wdrażanie, rejestracja i zarządzanie są znacznie łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnej sieci VPN.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Zero Trust Network Access dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Mikrosegmentacja aplikacji

Sophos ZTNA zapewnia najwyższą mikrosegmentację, dzięki czemu możesz zapewnić bezpieczny dostęp do aplikacji, niezależnie od tego, czy Twoje aplikacje są hostowane lokalnie, w centrum danych czy w infrastrukturze chmury publicznej. Uzyskujesz również wgląd w czasie rzeczywistym w aktywność aplikacji pod kątem stanu, stanu zabezpieczeń i użycia. Możesz także kontrolować dostęp do wielu aplikacji SaaS za pomocą Sophos ZTNA za pomocą ograniczeń adresów IP, aby zezwolić tylko na połączenia z bram ZTNA.

Zatrzymaj oprogramowanie ransomware i zagrożenia

Możliwość rozprzestrzeniania się oprogramowania ransomware i innych zagrożeń w sieci z zaatakowanego urządzenia użytkownika nie stanowi już problemu dla ZTNA. Użytkownicy i urządzenia mają jawny dostęp oparty na zasadach tylko do określonych aplikacji. Eliminuje to domniemane zaufanie i szeroki dostęp do sieci, które są jednym z kluczowych wyzwań związanych z VPN.

Szybkie wdrażanie, dostosowywanie i skalowanie

Sophos ZTNA został stworzony z myślą o nowoczesnej sieci, która dynamicznie się zmienia, szybko rośnie i szybko przenosi się do chmury. Jest to oszczędne, czyste rozwiązanie, które umożliwia szybkie i łatwe bezpieczne uruchamianie nowych aplikacji, rejestrowanie lub likwidowanie użytkowników i urządzeń oraz uzyskiwanie ważnych informacji na temat stanu i użycia aplikacji.

Dostarczane w chmurze, zarządzane w chmurze

Sophos ZTNA został zaprojektowany od samego początku, aby dostęp do sieci o zerowym zaufaniu był łatwy, zintegrowany i bezpieczny. Sophos ZTNA jest dostarczany w chmurze i zarządzany w chmurze oraz zintegrowany z Sophos Central, najbardziej zaufaną na świecie platformą do zarządzania i raportowania w chmurze cyberbezpieczeństwa. Z Sophos Central możesz nie tylko zarządzać ZTNA, ale także zaporami ogniowymi, punktami końcowymi, ochroną serwera, urządzeniami mobilnymi, bezpieczeństwem chmury, ochroną poczty e-mail i wieloma innymi. Możesz zalogować się i zarządzać bezpieczeństwem IT z dowolnego miejsca, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu.

Pojedynczy agent, pojedyncza konsola, pojedynczy sprzedawca

Sophos ZTNA w unikalny sposób integruje się z pełnym ekosystemem cyberbezpieczeństwa Sophos, aby znacznie ułatwić Ci pracę. Otrzymujesz rozwiązanie jednoagentowe zarówno dla ZTNA, jak i ochrony punktów końcowych nowej generacji. Otrzymujesz również konsolę zarządzania w Sophos Central, która zapewnia bezprecedensowy wgląd we wszystkie produkty bezpieczeństwa IT. Klienci są zgodni: oszczędność czasu dzięki w pełni zintegrowanemu rozwiązaniu cyberbezpieczeństwa Sophos jest ogromna. Mówią, że to jak podwojenie wielkości ich zespołu IT
Wdrożenie pojedynczego agenta
Sophos ZTNA jest ściśle zintegrowany z Sophos Intercept X next-gen endpoint protection, umożliwiając opcję wdrożenia pojedynczego klienta. Możesz mieć najlepszą na świecie ochronę przed punktami końcowymi i oprogramowaniem ransomware, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i segmentacji aplikacji, a wszystko to za pomocą jednego wdrożenia klienta. Dostęp bez klienta dla aplikacji opartych na przeglądarce jest również opcją.

Kondycja zsynchronizowanego urządzenia

Sophos ZTNA w pełni wykorzystuje Sophos Synchronized Security, wykorzystując Security Heartbeat™ pomiędzy punktami końcowymi Sophos Intercept X a Sophos Central i ZTNA do oceny stanu urządzenia i identyfikacji aktywnych zagrożeń i oznak naruszenia. Rezultatem jest natychmiastowa reakcja na ograniczenie dostępu, zarówno w sieci, jak i poza nią, w przypadku zainfekowanych lub niezgodnych urządzeń.
Skalowalne bramy aplikacji
Bramy Sophos ZTNA są bezpłatne i łatwe do wdrożenia tam, gdzie ich potrzebujesz. Dostępne jako urządzenie wirtualne, można łatwo wdrażać bramy o wysokiej dostępności i skalować je w miarę rozwoju organizacji.

Zintegrowana tożsamość

Przy zerowym zaufaniu tożsamość jest wszystkim. Sophos ZTNA stale weryfikuje tożsamość użytkowników dzięki obsłudze najpopularniejszych rozwiązań IDP, w tym Microsoft Azure i Okta. Oczywiście można również wykorzystać preferowane rozwiązanie uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA), które integruje się z tymi dostawcami tożsamości w celu ochrony przed kradzieżą poświadczeń lub przejęciem urządzeń.

Punkt końcowy Sophos Zero Trust

Uruchamiaj bezagentowo lub skorzystaj z naszego wyjątkowego, lekkiego agenta Sophos ZTNA, który integruje się z Sophos Intercept X, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie punktu końcowego o zerowym zaufaniu z Synchronized Security. Sophos ZTNA współpracuje również z istniejącym produktem do ochrony punktów końcowych, jeśli wolisz.

Sophos Central

Ułatwia ZTNA jako usługę dzięki szybkiemu wdrożeniu, szczegółowej kontroli zasad oraz wnikliwej widoczności i raportowaniu z chmury. Integruje się z popularnymi dostawcami tożsamości, aby umożliwić inteligentne wymuszanie dostępu do aplikacji poprzez ciągłą weryfikację użytkowników i weryfikację urządzenia.

Bramka Sophos ZTNA

Dostępne jako wirtualne urządzenie w Hyper-V, VMware i Amazon Web Services – jest bezpłatne i łatwe do wdrożenia. Sprawia, że Twoje aplikacje są niewidoczne dla publicznego Internetu, zapewniając jednocześnie bezpieczne połączenie zweryfikowanym użytkownikom i ich zatwierdzonym urządzeniom z aplikacjami, których potrzebują do wykonywania swojej pracy.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Zero Trust Network Access - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?