Szukaj
Close this search box.

Microsoft SQL

Microsoft SQL to jeden z najbardziej popularnych produktów , systemów do zarządzania bazami danych . Jest częścią niemal każdego systemu Microsoft, który przetwarza dane.
Stabilność i elastyczność pracy tego rozwiązania jest bardzo szeroka , z uwagi na fakt , że posiada on wersję darmową dla najmniejszych i najmniej wymagających użytkowników , oczywiście z ograniczeniami oraz bardzo duże instalacje wielu klastrów wspierające zarządzanie danych dla wielkich korporacji , sklepów itp.
Baza danych to dość skomplikowana struktura , której zarządzaniem zajmuje się MS SQL , jego działanie wymaga odpowiedniego dobrania produktów, sprzętu , czy infrastruktury na której ma pracować aby dane były dostępne w najkrótszym czasie. Systemy Bazy danych w tym SQL gromadzi nieskończenie dużo danych różnego rodzaju dlatego ważnych jest kilka aspektów jego użytkowania:

  • Kompletność i spójność danych
  • Dostępność danych
  • Bezpieczeństwo danych
  • Backup Danych
  • Zarządzanie danymi zgodnie z RODO
  • Archiwum danych
  • Prezentacja danych i raporty
  • Wymiana danych z innymi systemami , Interface

Wszystkie te aspekty wymagają pracy naszych ekspertów i odpowiednie wdrożenie oraz utrzymanie jest kluczowe dla prowadzenia bezpiecznego biznesu i obsługi klientów Państwa firmy.

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Korzyści z wdrożenia Microsoft SQL

Microsoft SQL jest najlepiej znanym i bardzo popularnym produktem zarządzającym bazami danych
Jest na bieżąco wspierany przez Microsoft i jako flagowy produkt tego producenta jest na bieżąco udoskonalany i weryfikowane i usuwane są wszelkie błędy i luki
Zapytania do bazy kierowane z poziomu zapytań SQL są standardem nauczania na uczelniach
Szeroko stosowany standard powoduje, że aplikacji korzystających z MS SQL jest bardzo dużo w każdej dziedzinie życia biznesowego.
Istnieje możliwość zakupu produktu w postaci subskrypcji miesięcznych lub rocznych, na użytkownika lub na core procesora co stanowi możliwość do znaczącej optymalizacji kosztów.

Microsoft SQL

#MyWiemyJakToZrobić!

Microsoft SQL - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (5 głosów)