Sophos SafeGuard Encryption

Sophos Global Partner Program Platinum

SafeGuard Encryption zapewni Tobie kompletne rozwiązanie do ochrony danych, chroniące dane na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Ponadto jest zbudowany tak, aby dopasować organizacyjny przepływ pracy i procesy bez spowalniania wydajności. To rozwiązanie jest idealne dla średnich i dużych organizacji, które wymagają niezawodnego, prostego w zarządzaniu rozwiązania szyfrującego, które obejmuje szerokie spektrum platform sprzętowych i urządzeń.

Aby w najprostszy sposób zarządzać pełnym szyfrowaniem dysków Windows BitLocker i macOS FileVault, oferujemy teraz szyfrowanie zarządzane za pomocą Sophos Central. Najważniejsze cechy Sophos Central Device Encryption obejmują: konfigurację zasad za pomocą trzech kliknięć, brak serwerów do zarządzania kluczami, funkcje zgodności i raportowania oraz samodzielne odzyskiwanie dla użytkowników.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

5/5 - (12 ocen)
Sophos SafeGuard Encryption
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Szyfrowanie dysku SafeGuard

  Umożliwia centralne zarządzanie pełnym szyfrowaniem dysku na platformach Windows i Mac. Zawiera własne szyfrowanie dysku Sophos dla wersji Windows 7 bez funkcji BitLocker, a także zarządzanie Windows BitLocker i Mac FileVault z bezpiecznym zarządzaniem kluczami i odzyskiwaniem kluczy.

  Zaawansowane szyfrowanie plików SafeGuard obejmuje dwa tryby: szyfrowanie plików / folderów i szyfrowanie synchroniczne.

  5/5 - (12 ocen)
 • SafeGuard Enterprise Encryption:

  Połączenie szyfrowania dysku i szyfrowania plików. Podczas gdy szyfrowanie dysku chroni dane w przypadku zagubionych lub skradzionych urządzeń, organizacje potrzebują szyfrowania plików, aby chronić dane przed hakowaniem i złośliwym oprogramowaniem, niezamierzonym ujawnieniem oraz plikami przechowywanymi na dyskach USB i chmurze.

  5/5 - (12 ocen)
 • SafeGuard Enterprise Encryption plus pakiet Sophos Mobile Control Advanced

  Obejmuje synchronizację między Sophos Mobile Control a SafeGuard.

  5/5 - (12 ocen)
 • Szyfrowanie urządzeń Sophos Central

  Najłatwiejszy sposób zarządzania szyfrowaniem całego dysku Windows BitLocker i macOS FileVault przy użyciu tego samego intuicyjnego, internetowego interfejsu Sophos Central. Nie ma żadnego serwera do wdrożenia i nie ma potrzeby konfigurowania serwerów, zaplecza, co oznacza, że ​​możesz zacząć w kilka minut.

  5/5 - (12 ocen)
 • Zgodność z przepisami

  W każdym kraju istnieje wiele przepisów dotyczących zgodności z przepisami dotyczących ochrony danych. Szyfrowanie Sophos SafeGuard zapewnia, że ​​w przypadku utraty lub kradzieży danych klienta nie będzie można uzyskać do nich dostępu.

  5/5 - (12 ocen)
 • Ochrona zastrzeżonych i poufnych informacji

  SafeGuard pomaga chronić Twoje krytyczne treści, czyniąc je niezdatnymi do użytku w niewłaściwych rękach, chroniąc Ciebie i Twoje dane przed włamaniem, złośliwym oprogramowaniem lub błędem ludzkim.

  5/5 - (12 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (12 ocen)