Szukaj
Close this search box.

Usługi informatyczne dla firm ze Szczecina

Jednym z głównych obszarów działalności firmy Lizard jest kompleksowa obsługa informatyczna i wsparcie techniczne. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości.

Oferujemy administrację serwerami, sieciami, chmurą Microsoft 365 i Azure. Nasi Klienci mogą również skorzystać z outsourcingu IT. W ramach usługi zajmujemy się m.in. instalacją aplikacji, ich konfiguracją, diagnostyką oraz audytem systemów informatycznych.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Decydując się na współpracę z firmą Lizard, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne, a także będziesz mógł korzystać z pomocy wykwalifikowanych inżynierów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach informatyki.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne, dzięki którym poprawi się wydajność i skuteczność Twojej firmy. Doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań IT, dopasowanych do zakresu działalności przedsiębiorstwa. Zajmujemy się również aktualizacją oprogramowania i zabezpieczaniem danych.

Outsourcing informatyczny dla firm w Szczecinie

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma IT Lizard.pl – Oddział Szczecin

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów IT, którzy od lat wspierają małe i duże przedsiębiorstwa. Dzięki profesjonalnej obsłudze, nasi Klienci mają szansę rozwinąć biznes oraz osiągnąć wyższe wyniki. Zakres usług informatycznych dopasowujemy do aktualnych potrzeb poszczególnych firm. Do wyboru specjalne pakiety: Basic, Basic Plus, Professional i Expert.

W Lizard obsługujemy Klientów zdalnie oraz lokalnie na terenie Szczecina. Usługi realizujemy z dowolnego miejsca na terenie Polski bądź w siedzibie konkretnego przedsiębiorstwa w ustalonych godzinach i dniu. Zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Siedziba Lizard w Szczecinie

Lizard Sp. z o.o. sp. k.
ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin

Część usług informatycznych świadczymy zdalnie, jednak działamy również lokalnie dla firm ze Szczecina i okolic. Zajmujemy się lokalnym wsparciem informatycznym, administracją serwerów, sieci, łączami telefonii VOIP, obsługą informatyczną Centr Handlowych i innych budynków komercyjnych.

Obsługa IT w Szczecinie - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Zapewniamy elastyczną obsługę IT dostosowaną do specyfiki przedsiębiorstwa i indywidualnych potrzeb Klientów. W ramach usługi oferujemy dostęp do nowoczesnych technologii oraz najlepszego sprzętu komputerowego i oprogramowania dostępnego na rynku. Zarządzamy serwerami i siecią, wdrażamy niezbędne aplikacje oraz na bieżąco monitorujemy systemy IT po to, by wykryć i usunąć ewentualne błędy i awarie.

Profesjonalna administracja serwerami

Dzięki nam serwery Windows i Linux będą działać sprawnie. Służymy wsparciem technicznym, aktualizujemy oprogramowania, tworzymy kopie zapasowe, wdrażamy rozwiązania zabezpieczające system. Dodatkowo planujemy działania, które usprawnią i unowocześnią firmę, a także szybko reagujemy na potencjalne zagrożenie (próby włamania, ataki hakerów).

Rozwiązania w chmurze

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z chmury Azure lub 365, pomożemy Ci zbudować własną infrastrukturę informatyczną. Nie tylko zwiększysz bezpieczeństwo firmy, lecz także zyskasz dostęp do szerokiej oferty narzędzi i aplikacji, i to bez konieczności ich instalowania na urządzeniach.

Outsourcing informatyczny Szczecin

W ramach outsourcingu zapewniamy wsparcie i opiekę informatyczną. Pomagamy zbudować i utrzymać infrastrukturę informatyczną. Ograniczamy ryzyko utraty danych. Dzięki nam nie trzeba tracić czasu na samodzielne poszukiwanie optymalnych rozwiązań informatycznych. Uniknie się również kosztów związanych ze stworzeniem nowych miejsc pracy i zatrudnieniem specjalistów IT.

Tagi strony: usługi it szczecin, outsourcing it szczecin, obsługa informatyczna szczecin, administracja serwerami szczecin, administracja chmurami szczecin, administracja azure szczecin, administracja office szczecin, firma it szczecin.

5/5 - (10 głosów)