Usługi IT Szczecin

Projektowanie It Szczecin

Jednym z głównych obszarów działalności firmy Lizard jest kompleksowa obsługa informatyczna i wsparcie techniczne. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości.

Oferujemy administrację serwerami, sieciami, chmurą Microsoft 365 i Azure. Nasi Klienci mogą również skorzystać z outsourcingu IT. W ramach usługi zajmujemy się m.in. instalacją aplikacji, ich konfiguracją, diagnostyką oraz audytem systemów informatycznych.

Nasza oferta

4.7/5 - (40 ocen)
Usługi IT Szczecin
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Chcesz podnieść bezpieczeństwo w systemach informatycznych swojej firmy? Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia IT.

4.7/5 - (40 ocen)

Zapewniamy kompleksowe wsparcie IT dla dużych i małych firm. Zarządzamy siecią komputerową i serwerami. Sprawdź oferowany przez nas pakiet usług.

4.7/5 - (40 ocen)

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu administrowania serwerami. Oferujemy wsparcie techniczne, regularną aktualizację oprogramowania i zabezpieczenie systemów.

4.7/5 - (40 ocen)

Administracja chmurami

Wykorzystaj nowoczesne technologie po to, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo swojej firmy. Zdecyduj się na pomoc techniczną i administrację chmurami.

4.7/5 - (40 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Ciesz się nieograniczonymi możliwościami usług chmury Azure. Powierz nam administrację i monitorowanie systemów informatycznych.

4.7/5 - (40 ocen)

Rozbudowana platforma komunikacyjna i pakiet biurowy. Wydajna infrastruktura. Dostęp do najnowszych narzędzi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

4.7/5 - (40 ocen)

Nie musisz tracić czasu na samodzielne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. My zrobimy to za Ciebie! Zarządzamy kompleksowo sieciami i serwerami.

4.7/5 - (40 ocen)

IT Helpdesk to internetowy help desk, który zapewnia firmom całodobowe wsparcie w zakresie potrzeb informatycznych. Zapewniamy szeroki zakres usług, w tym pomoc techniczną, czat na żywo i wsparcie e-mail. Zawsze służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów informatycznych.

4.7/5 - (40 ocen)
Kompleksowe usługi IT dla firm

Decydując się na współpracę z firmą Lizard, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne, a także będziesz mógł korzystać z pomocy wykwalifikowanych inżynierów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach informatyki.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne, dzięki którym poprawi się wydajność i skuteczność Twojej firmy. Doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań IT, dopasowanych do zakresu działalności przedsiębiorstwa. Zajmujemy się również aktualizacją oprogramowania i zabezpieczaniem danych.

4.7/5 - (40 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.7/5 - (40 ocen)