Szukaj
Close this search box.

Integracja usługi VOIP z Microsoft 365

nfon partner logo platinum rgb

Integracja VOIP z Microsoft 365

Usługa NFON Integration dla Microsoft Teams jest usługą pozwalającą w pełni cieszyć się pełną mobilnością rozwiązań telekomunikacyjnych. Za pomocą Teams możemy odbierać i nawiązywać dowolne połączenia, po integracji także na numery miejskie, komórkowe. Dzięki skalowalności Teams oraz właściwością NFON możemy odbierać połączenia na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu, zachowujemy pełną funkcjonalność systemu łączności będąc w dowolnym miejscu na świecie i pracując na smartfonie, tablecie, komputerze czy też wykorzystując sprzęt telefonii stacjonarnej, konferencyjny, jednym słowem dowolny.
Taka integracja pozwala nam na prawdziwą optymalizację kosztów, integrację „wielu światów telekomunikacyjnych”.
Integracja między Teams a NFON to już lata doświadczeń, przez co technologia pracuje niezawodnie i jest godna stosowania w codziennym prowadzeniu biznesu.
Rozwiązanie to może być stosowane dla małych firm, ale także dla dużych wielooddziałowych firm, które posiadają call center czy też rozproszonych po całym świecie pracowników.

#MyWiemyJakToZrobić!

Rozwiązania Microsoft z Lizard

Integracja usługi VOIP z Microsoft 365 dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Integracja usługi VOIP z Microsoft 365 - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Integracja usługi VOIP z Microsoft 365 - pytania i odpowiedzi

Wszędzie, na telefonie stacjonarnym w biurze, za granicą na smartfonie, w pociągu na aplikacji Teams. I gdzie tylko będziesz chciał.

Nic z tych rzeczy, co prawda jest lista kompatybilnych urządzeń ale jest bardzo szeroka, znajdziesz na niej bardzo wielu dostawców urządzeń telekomunikacyjnych, aparatów telefonicznych smartfonów czy słuchawek.

5/5 - (1 głosów)