Usługi i outsourcing IT Warszawa

Usługi It Warszawa

Podstawowym obszarem działalności firmy Lizard z Warszawy jest kompleksowa obsługa informatyczna skierowana do małych i dużych przedsiębiorstw.

Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu

 • Outsourcingu IT,
 • Administracji serwerami
 • Obsługi i konfiguracji danych w chmurach Microsoft Azure i Microsoft 365.

Pomagamy w budowaniu strategii firmy, poprawianiu wyników finansowych, a także zarządzaniu sieciami komputerowymi i serwerami. Ponadto zapewniamy wsparcie techniczne, dzięki czemu w razie jakichkolwiek awarii żaden z naszych klientów nie będzie musiał korzystać z usług dodatkowych specjalistów. Obsługujemy przedsiębiorstwa zlokalizowane na terenie Warszawy oraz w okolicach.

Usługi informatyczne dla firm

4.8/5 - (51 ocen)
Usługi i outsourcing informatyczny Warszawa
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Szukasz najlepszego rozwiązania IT dla swojej firmy? A może potrzebujesz wsparcia technicznego? Zapewniamy kompleksową obsługę dla małych i dużych przedsiębiorstw.

4.8/5 - (51 ocen)

Jeżeli masz problem z obsługą systemów IT, skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i opiekę informatyczną.

4.8/5 - (51 ocen)

Chcesz żeby Twoja firma nieustannie się rozwijała? Gwarantujemy profesjonalną administrację serwerami działającymi pod systemem Windows i Linux.

4.8/5 - (51 ocen)

Administracja chmurami

Oferujemy kompleksową administrację chmurami. Zabezpieczymy Twoje dane. Wykryjemy ewentualne nieprawidłowości. Zapewnimy ciągłość działania infrastruktury.

4.8/5 - (51 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Przenieś swoje zasoby do chmury Azure. Ciesz się nieograniczonymi możliwościami, szerokim zakresem usług i optymalizacją kosztów.

4.8/5 - (51 ocen)

Oferujemy sprawne i bezproblemowe wdrożenie platformy Microsoft 365, dostęp do szeregu narzędzi oraz kompleksową administrację chmurą.

4.8/5 - (51 ocen)

Zarządzamy serwerami i siecią komputerową. Monitorujemy systemy informatyczne. Wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań IT.

4.8/5 - (51 ocen)

Po co tracić czas na czekanie na infolinii, skoro możesz zająć się innymi sprawami? Dzięki ofercie Lizard.pl możesz uzyskać pomoc w sprawach informatycznych bez konieczności podnoszenia słuchawki telefonu.

4.8/5 - (51 ocen)
Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Warszawy oferujemy, również szereg innych usług. Specjalizujemy się w wsparciu pracy grupowej i zdalnej, planowaniu i projektowaniu IT, aktualizacji systemów IT, monitoringu systemów, zarządzaniem systemami antywirusowymi, szyfrowaniem komputerów i urządzeń mobilnych, VOIP, administracją chmurą Microsoft 365 oraz Azure, administracją sieciami, serwerami oraz całą architekturę bezpieczeństwa. Sprawdź pełną ofertę tutaj.

4.8/5 - (51 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (51 ocen)