Szukaj
Close this search box.

Cyberbezpieczeństwo Sophos

Bezpieczeństwo sieci, systemów i baz danych to priorytet w każdej firmie. Bez względu na to, jaki jest stopień cyfryzacji Twojego przedsiębiorstwa, musisz zadbać o stan techniczny jego zaplecza. A w tym pomoże Ci nasza niezawodna, kompleksowa ochrona antywirusowa.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania Sophos Polska bazujące na sztucznej inteligencji oraz zaporach sieciowych. To niezwykle rozbudowany asortyment usług, które wspierają funkcjonowanie komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych, sieci Wi-Fi, chmury publicznej i chronią je przed destrukcyjnym działaniem złośliwego oprogramowania.

Z naszej oferty w tym zakresie możesz skorzystać na dwa sposoby – decydując się na powierzenie nam pełnej obsługi i czuwania nad bezpieczeństwem w ramach Managed Threat Response lub kupując poszczególne pakiety. Naszą domeną jest cyberbezpieczeństwo – dobrze wiemy, jak chronić dane Twoich pracowników, procesy, know-how czy pliki zgodnie z przepisami prawa, w tym z polityką RODO. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli zaprojektować dla Ciebie najlepszą ofertę, trafnie odpowiadającą na konkretne potrzeby.

#MyWiemyJakToZrobić!

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos dla firm

sophos shield white

#MyWiemyJakToZrobić!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone oraz niezawodne programy antywirusowe Sophos Polska. Rozwiązania, które zaprojektowaliśmy z myślą o współczesnych przedsiębiorstwach, odznaczają się wysoką skutecznością oraz szerokim spektrum działania. Udostępniamy je w wielu wersjach do wyboru, dlatego możesz wybrać to, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojej firmy. Poniżej przedstawiamy dostępne wersje kompleksowej ochrony antywirusowej Sophos Polska.

sophos

Sopos Endpoint​

Sophos XDR

Sophos Mobile

Sophos Encryption

Sopos Firewall

Sophos Wireless

Sophos Switch

Sophos Zero Trust Network

Sophos Email

Sophos Phish Threat

 

Sophos Cloud Native Security

Server Workload Protection

Jak widzisz, wybór narzędzi jest ogromny, a dzięki temu Ty sięgasz po ochronę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. My z przyjemnością przeprowadzimy dokładny audyt bezpieczeństwa i dopasujemy jej zakres do profilu działalności.

Produkty zwalczające złośliwe oprogramowanie Sophos Polska to niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa dla firm działających we wszystkich sektorach. Mnogość dostępnych wariantów ochrony sprawia, że z naszą pomocą znajdziesz najkorzystniejszy wariant i skutecznie zablokujesz spam, zyskasz firewall, będziesz mógł szyfrować pliki na dysku, szybciej przeglądać strony internetowe, a nawet zabezpieczyć sprzęt przed kradzieżą. Lista zalet jest bardzo długa, a korzyści płynące z posiadania kompleksowej ochrony antywirusowej dostarczanej przez Lizard dostrzeżesz bardzo szybko.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

Masz pytanie o usługi Sophos?

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Antyvirus dla firm

O tym, jak ważna jest kompleksowa ochrona antywirusowa w firmie, na pewno nie trzeba nikogo przekonywać. Współcześni przedsiębiorcy, a szczególnie ci, którzy padli ofiarą cyberprzestępców chcą w najlepszy możliwy sposób chronić stacje robocze, serwery plików, poczty, zdalne dostępy do VPN. To ważne szczególnie w dobie rosnącego zapotrzebowania na pracę zdalną, jak również postępującej cyfryzacji niemal we wszystkich branżach.

Dobrze dobrany program antywirusowy działa wielotorowo, a jego główne zadania polegają na:

  • ochronie danych wrażliwych podczas korzystania z poczty email i przeglądania stron www,
  • wykasowaniu danych bez możliwości ich odzyskania,
  • zwalczaniu szkodliwych wirusów, kodów, złośliwego oprogramowania,
  • ustawianiu antywirusowych bram internetowych,
  • ochronie i monitorowaniu systemów i baz danych,
  • przyspieszaniu pracy komputera i usprawnianiu procesów.

Oferowana przez nas kompleksowa ochrona antywirusowa Sophos Polska zapewnia nieinwazyjną pracę w tle. W żaden sposób nie spowalnia komputerów i praktycznie nie obciąża pamięci urządzeń.

Sophos Endpoint Security EDR

Zabezpieczenia Sophos Endpoint powstrzymują zaawansowane ataki złośliwego oprogramowania. Sophos łączy funkcje wykrywania złośliwego oprogramowania i ochrony z rozszerzonym systemem reagowania XDR, aby zabezpieczyć cały ekosystem środowiska systemu. Potężna sztuczna inteligencja wykorzystująca zaawansowany mashinelearning zabezpieczy Twoją organizację przed zagrożeniami w przyszłości, a Sophos MDR zapewnia zaawansowane usługi cyberbezpieczeństwa świadczone przez zespół ekspertów Sophos 24/h, 7 dni w tygodniu.

Najlepsze programy antywirusowe Sophos

Oferujemy kompleksową ochronę antywirusową Sophos. Szeroka gama usług od projektowania i konfiguracji systemów, przez utrzymanie po migrację danych do rozwiązań Sophos. Firewall XG to system bezpieczeństwa sieciowego, który monitoruje i kontroluje ruch sieciowy. Firewall tworzy barierę dla sieci wewnętrzną, zabezpieczając ją przed potencjalnymi zagrożeniami. Sophos Intersect X zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed nowymi zagrożeniami. Sophos zapewnia też konfigurację sieci bezprzewodowej wifi, która usprawni bezpieczne działanie sieci urządzeń w firmie. Wdrożenia oprogramowania do wykrywania zagrożeń w systemie informatycznym odnoszą się do procesu instalacji i konfiguracji oprogramowania, które może wykrywać zagrożenia dla systemów komputerowych. Sophos oferuje też rozwiązania zabezpieczające Twoją skrzynkę email przed nieautoryzowanym dostępem. Bezpieczeństwo Twojej skrzynki zapewni Secure Email Gateway. Rozwiązania w chmurze mogą zapewnić użytkownikom monitorowanie bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych. Migracja rozwiązań systemowych do Sophos zapewnia funkcję szyfrowania i zabezpieczenia danych.

Zobacz inne usługi Lizard

Zabezpieczenia Sophos dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Opis rozwiązań Sophos

Inteligentny Firewall z wieloma nowoczesnymi zabezpieczeniami tych rozwiązań odbywa się przy użyciu dedykowanych narzędzi do migracji.

Firewall Sophos UTM XG zapewnia kompleksową ochronę. Jest to Firewall nowej generacji, który można łatwo skonfigurować i zarządzać.

Blokuje nieznane zagrożenia, automatycznie reaguje na incydenty związane z bezpieczeństwem, izolując zagrożone systemy i odsłania ukryte zagrożenia dla użytkowników, aplikacji i zagrożeń w sieci, aby zapobiec potencjalnym problemom.

Posiada scentralizowane zarządzanie dzięki konsoli Cloud.

Przejście z innych i starszych rozwiązań odbywa się przy użyciu dedykowanych narzędzi do migracji.

Sophos Intercept X to najbardziej wszechstronne, na Świecie, rozwiązanie nowej generacji do ochrony punktów końcowych. Stworzone, aby powstrzymać jak najszerszy zakres ataków. Intercept X łączy wiele technik, w tym zapobieganie wykorzystywaniu podpisów bez wykrywania, głębokie wykrywanie złośliwego oprogramowania, funkcje
anty-ransomware, wykrywanie punktów końcowych i reagowanie (EDR)
i wiele innych.

Intercept X for Mobile: Chroń swoje urządzenia mobilne przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i zagrożeniami internetowymi dzięki najlepszemu w branży rozwiązaniu mobilnej ochrony przed zagrożeniami nowej generacji.

Sophos Intercept X for Server zabezpiecza środowisko chmurowe, lokalne lub hybrydowe serwery tam pracujące przed najnowszymi zagrożeniami, złośliwym oprogramowaniem, monitorowanie bezpieczeństwa Twojej organizacji i pozwala dokładnie kontrolować, co może działać na Twoich serwerach. Intercept X for Server jest idealny dla organizacji każdej wielkości i branży, zapewniając im niezrównaną ochronę serwerów.

Sophos Mobile to rozwiązanie zunifikowanego zarządzania punktami końcowymi (UEM), które pomaga firmom poświęcać mniej czasu i wysiłku na zarządzanie i zabezpieczanie tradycyjnych i mobilnych punktów końcowych.

Jedyne rozwiązanie UEM, które integruje się natywnie z wiodącą platformą bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji. Sophos Mobile oferuje najlepszą w swojej klasie ochronę danych i wszechstronne funkcje bezpieczeństwa.

Jest to najlepszy sposób na konsolidację zarządzania punktami końcowymi w celu zapewnienia spójnych zasad, kompleksowych zabezpieczeń i umożliwienia użytkownikom produktywności na preferowanych urządzeniach.

SafeGuard Encryption zapewni Tobie kompletne rozwiązanie do ochrony danych, chroniące dane na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Ponadto jest zbudowany tak, aby dopasować organizacyjny przepływ pracy i procesy bez spowalniania wydajności. To rozwiązanie jest idealne dla średnich i dużych organizacji, które wymagają niezawodnego, prostego w zarządzaniu rozwiązania szyfrującego, które obejmuje szerokie spektrum platform sprzętowych i urządzeń.

Aby w najprostszy sposób zarządzać pełnym szyfrowaniem dysków Windows BitLocker i macOS FileVault, oferujemy teraz szyfrowanie zarządzane za pomocą Sophos Central. Najważniejsze cechy Sophos Central Device Encryption obejmują: konfigurację zasad za pomocą trzech kliknięć, brak serwerów do zarządzania kluczami, funkcje zgodności i raportowania oraz samodzielne odzyskiwanie dla użytkowników.

Pomóż zespołom IT zmienić zachowanie użytkowników i zmniejszyć ryzyko organizacyjne poprzez regularne symulacje phishingu w świecie rzeczywistym, a wszystko to poparte skutecznym szkoleniem
i raportowaniem.

Phishing to wielki biznes. Użytkownicy nadal są łatwym celem dla atakujących w obronie cyberbezpieczeństwa większości organizacji, ale armia wyszkolonych, świadomych phishingu pracowników może zapewnić ludzką zaporę ogniową przed tymi zagrożeniami.

Dzięki prostym licencjom na użytkownika, obejmującym nieograniczoną liczbę symulacji i szkoleń związanych z wyłudzaniem informacji, to rozwiązanie jest idealne dla organizacji dowolnej wielkości, które chcą edukować pracowników oraz być bardziej produktywne i proaktywne
w zakresie bezpieczeństwa. Do nabywców docelowych należą specjaliści IT, dyrektorzy ds. Operacji informatycznych, specjaliści ds. Bezpieczeństwa i MSP.

Synchronized Security to oryginalny – i najlepszy – system cyberbezpieczeństwa. Produkty Sophos dzielą się informacjami
o zagrożeniach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Security Heartbeat ™ i automatycznie reagują na incydenty. Wszystko jest kontrolowane za pomocą konsoli zarządzania Sophos Central. Synchronized Security jest idealny dla każdej organizacji, która chce zmniejszyć ryzyko cybernetyczne, poprawić widoczność między różnymi nieruchomościami i ograniczyć koszty bezpieczeństwa.

Nasze specjalnie zaprojektowane, bezpieczne urządzenie bramy sieciowej ułatwia ochronę sieci.

Zapewnia zaawansowaną ochronę przed dzisiejszym wyrafinowanym złośliwym oprogramowaniem sieciowym z błyskawiczną wydajnością, która nie spowalnia użytkowników.

Uzyskujesz pełną kontrolę i natychmiastowy wgląd w całą aktywność internetową w sieci.

Bezpieczna bramka e-mail chroni e-mail i pracowników przed spamem, phishingiem, złośliwym oprogramowaniem i wieloma innymi zagrożeniami. Rozwiązania Sophos Secure Email Gateway obejmują lokalne urządzenie Sophos Email Appliance i Sophos Email oraz najnowszą usługę w chmurze. Obie usługi zapewniają sprawdzoną, wielokrotnie nagradzaną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami, obsługiwaną przez globalną sieć SophosLabs.

Sophos Managed Threat Response (MTR) zapewnia całodobowe wyszukiwanie, wykrywanie i reagowanie na zagrożenia przez zespół ekspertów jako usługa w pełni zarządzana. Wykraczając poza zwykłe powiadamianie o atakach lub podejrzanych zachowaniach, zespół Sophos MTR inicjuje ukierunkowane działania w Twoim imieniu, aby zneutralizować nawet najbardziej wyrafinowane i złożone zagrożenia. Sophos MTR daje organizacjom każdej wielkości możliwości nowoczesnego centrum operacji bezpieczeństwa (SOC).

Inteligentniejsze ataki wymagają jeszcze inteligentniejszych rozwiązań bezpieczeństwa. Sophos Cloud Optix łączy głęboką wiedzę w zakresie bezpieczeństwa z mocą sztucznej inteligencji w celu zapewnienia automatyzacji zgodności, zarządzania i monitorowania bezpieczeństwa
w środowiskach chmury publicznej z jednym prostym w użyciu interfejsem.

Sophos Cloud Optix zapewnia automatyczne wykrywanie zasobów organizacji w środowiskach AWS, Azure i Google Cloud Platform, dzięki czemu Twój zespół będzie w stanie reagować na zagrożenia bezpieczeństwa i usuwać je w ciągu kilku minut.

Nasze bezpłatne narzędzia do migracji eliminują wiele ręcznego wysiłku wymaganego do konwersji ustawień i sprawią, że przejście do XG Firewall, Intercept X i Sophos Central będzie wspaniałym doświadczeniem dla Twoich klientów.

5/5 - (15 głosów)