Sophos

Cyberbezpieczeństwo Sophos z Lizard

Sophos Global Partner Program Platinum   Sophos Firewall Partner BadgeSophos Endpoint And Server Partner Badge

Bezpieczeństwo sieci, systemów i baz danych to priorytet w każdej firmie. Bez względu na to, jaki jest stopień cyfryzacji Twojego przedsiębiorstwa, musisz zadbać o stan techniczny jego zaplecza. A w tym pomoże Ci nasza niezawodna, kompleksowa ochrona antywirusowa.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania Sophos Polska bazujące na sztucznej inteligencji oraz zaporach sieciowych. To niezwykle rozbudowany asortyment usług, które wspierają funkcjonowanie komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych, sieci Wi-Fi, chmury publicznej i chronią je przed destrukcyjnym działaniem złośliwego oprogramowania.

Z naszej oferty w tym zakresie możesz skorzystać na dwa sposoby – decydując się na powierzenie nam pełnej obsługi i czuwania nad bezpieczeństwem w ramach Managed Threat Response lub kupując poszczególne pakiety. Naszą domeną jest cyberbezpieczeństwo – dobrze wiemy, jak chronić dane Twoich pracowników, procesy, know-how czy pliki zgodnie z przepisami prawa, w tym z polityką RODO. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli zaprojektować dla Ciebie najlepszą ofertę, trafnie odpowiadającą na konkretne potrzeby.

Dlaczego Sophos?

Sophos Global Partner Program Platinum

Produkty zwalczające złośliwe oprogramowanie Sophos Polska to niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa dla firm działających we wszystkich sektorach. Mnogość dostępnych wariantów ochrony sprawia, że z naszą pomocą znajdziesz najkorzystniejszy wariant i skutecznie zablokujesz spam, zyskasz firewall, będziesz mógł szyfrować pliki na dysku, szybciej przeglądać strony internetowe, a nawet zabezpieczyć sprzęt przed kradzieżą. Lista zalet jest bardzo długa, a korzyści płynące z posiadania kompleksowej ochrony antywirusowej dostarczanej przez Lizard dostrzeżesz bardzo szybko.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

Sophos Server Partners Sophos Firewall Xg Sophos Security Partner

 

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Sophos Central Platform

 • Endpoint
 • Network
 • Email&Cloud
 • Security Operations
4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Endpoint EDR

Antywirus i kompleksowa ochrona za pomocą sztucznej inteligencji.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Workload Protection

Ochrona dla serwerów.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Mobile

Urządzenie mobilne wymaga ochrony tak jak twój notebook, a może bardziej.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Encryption

Bezpieczne i zarządzane szyfrowanie urządzeń mobilnych zgodnie z RODO.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Firewall

Inteligentny Firewall.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Wireless

Bezpieczne WiFi w Twojej firmie.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Switch
Sophos Zero Trust Network
Sophos Email

Żaden zarażony e-mail się nie prześlizgnie.

4.9/5 - (13 ocen)
Sophos Phish Threat
Sophos Cloud Native Security

Reagowanie na zagrożenie w chmurze publicznej.

4.9/5 - (13 ocen)
Cloud Workload Protection
Sophos MDR
Sophos XDR
Sophos Factory
Dowiedz się więcej
 • Sophos Firewall UTM XG

  Sophos Global Partner Program Gold

  Inteligentny Firewall z wieloma nowoczesnymi zabezpieczeniami tych rozwiązań odbywa się przy użyciu dedykowanych narzędzi do migracji.

  Firewall Sophos UTM XG zapewnia kompleksową ochronę. Jest to Firewall nowej generacji, który można łatwo skonfigurować i zarządzać.

  Blokuje nieznane zagrożenia, automatycznie reaguje na incydenty związane z bezpieczeństwem, izolując zagrożone systemy i odsłania ukryte zagrożenia dla użytkowników, aplikacji i zagrożeń w sieci, aby zapobiec potencjalnym problemom.

  Posiada scentralizowane zarządzanie dzięki konsoli Cloud.

  Przejście z innych i starszych rozwiązań odbywa się przy użyciu dedykowanych narzędzi do migracji.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Intercept X

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Intercept X to najbardziej wszechstronne, na Świecie, rozwiązanie nowej generacji do ochrony punktów końcowych. Stworzone, aby powstrzymać jak najszerszy zakres ataków. Intercept X łączy wiele technik, w tym zapobieganie wykorzystywaniu podpisów bez wykrywania, głębokie wykrywanie złośliwego oprogramowania, funkcje
  anty-ransomware, wykrywanie punktów końcowych i reagowanie (EDR)
  i wiele innych.

  Intercept X for Mobile: Chroń swoje urządzenia mobilne przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i zagrożeniami internetowymi dzięki najlepszemu w branży rozwiązaniu mobilnej ochrony przed zagrożeniami nowej generacji.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Intercept X for Server

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Intercept X for Server zabezpiecza środowisko chmurowe, lokalne lub hybrydowe serwery tam pracujące przed najnowszymi zagrożeniami, złośliwym oprogramowaniem, monitorowanie bezpieczeństwa Twojej organizacji i pozwala dokładnie kontrolować, co może działać na Twoich serwerach. Intercept X for Server jest idealny dla organizacji każdej wielkości i branży, zapewniając im niezrównaną ochronę serwerów.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Mobile Security

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Mobile to rozwiązanie zunifikowanego zarządzania punktami końcowymi (UEM), które pomaga firmom poświęcać mniej czasu i wysiłku na zarządzanie i zabezpieczanie tradycyjnych i mobilnych punktów końcowych.

  Jedyne rozwiązanie UEM, które integruje się natywnie z wiodącą platformą bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji. Sophos Mobile oferuje najlepszą w swojej klasie ochronę danych i wszechstronne funkcje bezpieczeństwa.

  Jest to najlepszy sposób na konsolidację zarządzania punktami końcowymi w celu zapewnienia spójnych zasad, kompleksowych zabezpieczeń i umożliwienia użytkownikom produktywności na preferowanych urządzeniach.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos SafeGuard Encryption

  Sophos Global Partner Program Gold

  SafeGuard Encryption zapewni Tobie kompletne rozwiązanie do ochrony danych, chroniące dane na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Ponadto jest zbudowany tak, aby dopasować organizacyjny przepływ pracy i procesy bez spowalniania wydajności. To rozwiązanie jest idealne dla średnich i dużych organizacji, które wymagają niezawodnego, prostego w zarządzaniu rozwiązania szyfrującego, które obejmuje szerokie spektrum platform sprzętowych i urządzeń.

  Aby w najprostszy sposób zarządzać pełnym szyfrowaniem dysków Windows BitLocker i macOS FileVault, oferujemy teraz szyfrowanie zarządzane za pomocą Sophos Central. Najważniejsze cechy Sophos Central Device Encryption obejmują: konfigurację zasad za pomocą trzech kliknięć, brak serwerów do zarządzania kluczami, funkcje zgodności i raportowania oraz samodzielne odzyskiwanie dla użytkowników.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Central

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Central to zunifikowana konsola internetowa dla klientów zarządzających produktami Sophos. Jest to prosty sposób dla klientów na zarządzanie użytkownikami, urządzeniami i zasadami. Nie wymaga instalacji serwera zarządzania. Za pomocą Sophos Central można zarządzać następującymi produktami: Intercept X, Intercept X for Server, szyfrowanie, mobilne, bezprzewodowe, Web Gateway i Email Gateway.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Phish Threat

  Sophos Global Partner Program Gold

  Pomóż zespołom IT zmienić zachowanie użytkowników i zmniejszyć ryzyko organizacyjne poprzez regularne symulacje phishingu w świecie rzeczywistym, a wszystko to poparte skutecznym szkoleniem
  i raportowaniem.

  Phishing to wielki biznes. Użytkownicy nadal są łatwym celem dla atakujących w obronie cyberbezpieczeństwa większości organizacji, ale armia wyszkolonych, świadomych phishingu pracowników może zapewnić ludzką zaporę ogniową przed tymi zagrożeniami.

  Dzięki prostym licencjom na użytkownika, obejmującym nieograniczoną liczbę symulacji i szkoleń związanych z wyłudzaniem informacji, to rozwiązanie jest idealne dla organizacji dowolnej wielkości, które chcą edukować pracowników oraz być bardziej produktywne i proaktywne
  w zakresie bezpieczeństwa. Do nabywców docelowych należą specjaliści IT, dyrektorzy ds. Operacji informatycznych, specjaliści ds. Bezpieczeństwa i MSP.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Synchronized Security

  Sophos Global Partner Program Gold

  Synchronized Security to oryginalny – i najlepszy – system cyberbezpieczeństwa. Produkty Sophos dzielą się informacjami
  o zagrożeniach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Security Heartbeat ™ i automatycznie reagują na incydenty. Wszystko jest kontrolowane za pomocą konsoli zarządzania Sophos Central. Synchronized Security jest idealny dla każdej organizacji, która chce zmniejszyć ryzyko cybernetyczne, poprawić widoczność między różnymi nieruchomościami i ograniczyć koszty bezpieczeństwa.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Wireless

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Wireless zapewnia prosty, skuteczny sposób zarządzania i kontroli sieci bezprzewodowych. Zarządzany z Sophos Central, Sophos Wireless można łatwo wdrożyć samodzielnie lub jako część portfolio rozwiązań bezpieczeństwa zarządzanych w chmurze.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Secure Web Geteway

  Sophos Global Partner Program Gold

  Nasze specjalnie zaprojektowane, bezpieczne urządzenie bramy sieciowej ułatwia ochronę sieci.

  Zapewnia zaawansowaną ochronę przed dzisiejszym wyrafinowanym złośliwym oprogramowaniem sieciowym z błyskawiczną wydajnością, która nie spowalnia użytkowników.

  Uzyskujesz pełną kontrolę i natychmiastowy wgląd w całą aktywność internetową w sieci.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Secure Email Gateway

  Sophos Global Partner Program Gold

  Bezpieczna bramka e-mail chroni e-mail i pracowników przed spamem, phishingiem, złośliwym oprogramowaniem i wieloma innymi zagrożeniami. Rozwiązania Sophos Secure Email Gateway obejmują lokalne urządzenie Sophos Email Appliance i Sophos Email oraz najnowszą usługę w chmurze. Obie usługi zapewniają sprawdzoną, wielokrotnie nagradzaną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami, obsługiwaną przez globalną sieć SophosLabs.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Managed Threat Response (MTR)

  Sophos Global Partner Program Gold

  Sophos Managed Threat Response (MTR) zapewnia całodobowe wyszukiwanie, wykrywanie i reagowanie na zagrożenia przez zespół ekspertów jako usługa w pełni zarządzana. Wykraczając poza zwykłe powiadamianie o atakach lub podejrzanych zachowaniach, zespół Sophos MTR inicjuje ukierunkowane działania w Twoim imieniu, aby zneutralizować nawet najbardziej wyrafinowane i złożone zagrożenia. Sophos MTR daje organizacjom każdej wielkości możliwości nowoczesnego centrum operacji bezpieczeństwa (SOC).

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Cloud Optix

  Sophos Global Partner Program Gold

  Inteligentniejsze ataki wymagają jeszcze inteligentniejszych rozwiązań bezpieczeństwa. Sophos Cloud Optix łączy głęboką wiedzę w zakresie bezpieczeństwa z mocą sztucznej inteligencji w celu zapewnienia automatyzacji zgodności, zarządzania i monitorowania bezpieczeństwa
  w środowiskach chmury publicznej z jednym prostym w użyciu interfejsem.

  Sophos Cloud Optix zapewnia automatyczne wykrywanie zasobów organizacji w środowiskach AWS, Azure i Google Cloud Platform, dzięki czemu Twój zespół będzie w stanie reagować na zagrożenia bezpieczeństwa i usuwać je w ciągu kilku minut.

  4.9/5 - (13 ocen)
 • Sophos Migration Tools

  Sophos Global Partner Program Gold

  Nasze bezpłatne narzędzia do migracji eliminują wiele ręcznego wysiłku wymaganego do konwersji ustawień i sprawią, że przejście do XG Firewall, Intercept X i Sophos Central będzie wspaniałym doświadczeniem dla Twoich klientów.

  4.9/5 - (13 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (13 ocen)