Szukaj
Close this search box.
sophos phish threat security training

Wzmocnij swoją powierzchnię najbardziej narażoną na atak

Atakujący zawzięcie bombardują organizacje spamem, phisingiem i atakami wykorzystującymi zaawansowane metody inżynierii społecznej. Ponadto 41% specjalistów IT zgłasza ataki typu phishing co najmniej raz dziennie. Użytkownicy końcowi są często łatwym celem oraz najsłabszym ogniwem Twojego systemu cyberobrony. Spraw, by Twoi użytkownicy oraz Twoja firma byli bezpieczni, stawiając na rozwiązanie Sophos Phish Threat, które oferuje efektywne symulacje phishingu, automatyczne szkolenia i kompleksowe raportowanie.

Bezpieczeństwo informacji jest tak skuteczne, jak skuteczne jest najsłabsze ogniwo systemu

Phishing to poważna sprawa. W ostatnich latach liczba ataków tego typu rekordowo wzrosła. 66% złośliwego oprogramowania jest teraz instalowane za pośrednictwem złośliwych załączników e-mail, a zaawansowane ataki typu spear phishing generują w firmach koszty wynoszące średnio 140 000 USD na jeden incydent. Użytkownicy nadal są najłatwiejszym celem osób atakujących systemy cyberbezpieczeństwa większości organizacji, jednak armia przeszkolonych i świadomych phishingu pracowników może stanowić doskonałą ludzką zaporę przed tego typu zagrożeniami. Sophos Phish Threat emuluje szereg różnorodnych ataków typu phishing, dzięki czemu ułatwia identyfikację słabych punktów systemu bezpieczeństwa organizacji oraz zachęca użytkowników do działania poprzez angażujące szkolenia wzmacniające kondycję zabezpieczeń organizacji.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Phish Threat dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Najnowsze kampanie

Pozwala symulować ponad 500 realistycznych i wymagających ataków typu phishing zaledwie kilkoma kliknięciami. Analitycy Sophos, pracujący w laboratoriach SophosLabs na całym świecie, monitorują każdego dnia miliony wiadomości e-mail, adresów URL, plików i innych punktów danych pod kątem najnowszych zagrożeń. Taki stały strumień wiedzy gwarantuje, że tematyka szkoleń użytkowników obejmuje aktualne taktyki obrony przed phishingiem, z szablonami symulacji ataków bazujących na inżynierii społecznej i wieloma scenariuszami.

Efektywne moduły szkoleniowe

Ponad 60 interaktywnych modułów szkoleniowych informuje użytkowników o takich specyficznych zagrożeniach, jak podejrzane wiadomości e-mail, wyłudzanie danych uwierzytelniających, bezpieczeństwo haseł i zgodność z przepisami. Dostępne w 10 językach, informują i angażują użytkowników końcowych, a Ty możesz cieszyć się spokojem ducha w przypadku przyszłych ataków w świecie rzeczywistym

Kompleksowe raportowanie

Poznaj kondycję bezpieczeństwa swojej organizacji i wykaż faktyczny zwrot z inwestycji za pomocą intuicyjnego panelu sterowania z raportem o efektach działania dostępnym na życzenie. Panel sterowania Phish Threat pozwala szybko sprawdzić, jak kampania wpływa na podatność użytkowników, oraz zmierzyć ogólny poziom ryzyka w całej grupie użytkowników za pomocą danych mających wpływ na współczynnik świadomości, takich jak:
– Wyniki kampanii na najwyższym poziomie
– Organizacyjny trend pracowników przyłapanych i zgłaszających
– Łączna liczba przyłapanych użytkowników
– Zasięg testu
– Liczba dni od ostatniej kampanii

Raporty drążenia danych zapewniają lepszy wgląd w wydajność na poziomie organizacji lub poszczególnych użytkowników. Dołączony dodatek do programu Outlook daje użytkownikom możliwość zgłaszania symulowanych ataków bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej, co pozwala śledzićć rzeczywistą świadomość użytkowników poczty e-mail oraz zapewnia nowe spojrzenie na kondycję bezpieczeństwa całej organizacji.

Phish Threat to składnik pakietu Sophos Central

Phish Threat to składnik pakietu Sophos Central, naszej bazującej na chmurze, zintegrowanej konsoli do zarządzania bezpieczeństwem, dlatego jest łatwo dostępny w całej organizacji IT. Oznacza to, że nie jest konieczna instalacja żadnego sprzętu ani oprogramowania, a Ty możesz korzystać z jedynego rozwiązania umożliwiającego zarządzanie symulacjami ataków typu phishing i szkoleniami użytkowników, jak również bezpieczeństwem poczty e-mail, urządzeń końcowych, urządzeń przenośnych, i wiele więcej. Otrzymujesz pojedynczą, aktualną i obsługiwaną przez Sophos platformę, która jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Łatwe rozpoczęcie pracy

Sophos Phish Threat można wygodnie uruchomić z poziomu przeglądarki internetowej. Aby mieć pewność, że wiadomości e-mail Phish Threat są pomyślnie dostarczane, wystarczy dodać do białej listy adresy IP przedstawione w konsoli Sophos Central oraz adresy i domeny e-mail używane w Twoich kampaniach Phish Threat. Następnie wystarczy zaimportować użytkowników z pliku CSV albo za pomocą wygodnego narzędzia synchronizacji usługi Active Directory. Po wczytaniu użytkowników można rozpocząć swoją pierwszą kampanię

Jak kupić Sophos Phish Threat?

Cena pojedynczej licencji Sophos Phish Threat zależy od liczby użytkowników: od jednego do ponad 5000. Obowiązuje nieograniczona liczba testów na jednego użytkownika, dzięki czemu można skupić się na ochronie użytkowników i firmy przed dzisiejszymi zaawansowanymi atakami typu phishing.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Phish Threat - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)