Szukaj
Close this search box.

Helpdesk IT – wsparcie informatyczne dla firm

Wsparcie informatyczne dla firm

Wsparcie it dla firm jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które nie potrzebują całościowej obsługi informatyka. Dzięki wsparciu technicznemu, możesz zoptymalizować koszty, zlecając zewnętrznej firmie informatycznej konkretne zadania.

Oczywiście wsparcie jest udzielane przez Specjalistów w branży it, dzięki czemu podczas konsultacji zaproponujemy zakres usług na miarę Twoich potrzeb.

Helpdesk informatyczny – korzyści

 • szybka naprawa błędów informatycznych
 • bez zbędnych formalności, zlecenie przychodzi od razu do osoby zajmującej się danym zagadnieniem IT
 • dostęp do płatnego oprogramowania w ramach outsourcingu
 • dostęp do wysokiej jakości specjalistów od systemów operacyjnych (Windows, Linux, Mac), sieci komputerowych, sprzętu i innych
 • wysoka wydajność pracy każdego dnia

Helpdesk IT z Lizard

Klienci helpdesk IT Lizard mogą liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne oraz pomoc w rozwiązaniu problemów z bieżącym funkcjonowaniem infrastruktury IT.

Helpdesk IT to wyjątkowa usługa, która pomaga firmą się rozwijać oraz nie tracić zasobów własnych na czasochłonne problemy informatyczne. W Lizard.pl oferujemy skuteczną, szybką i atrakcyjną cenowo pomoc IT zarówno dla małych, jak też dużych firm.

Wybierz helpdesk dla Twojej firmy

Helpdesk informatyczny dla firm

Potrzebujesz wsparcia it?

Specjalizujemy się w świadczeniu usług supportu technicznego oraz zarządzaniu zgłoszeniami i incydentami związanymi ze środowiskiem informatycznym. 

Helpdesk IT pomaga w szybkim identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych, minimalizując czas przestoju systemu.

#MyWiemyJakToZrobić!

Support IT dla firm

Zakres świadczonej przez nas usługi dotyczy takich obszarów jak m.in.:

 • systemy operacyjne
 • konfiguracja połączeń
  VPN
 • obsługa aplikacji
 • aktualizacje i poprawki oprogramowania

Support informatyczny dla firm jest kluczowy dla utrzymania ciągłości działania w dzisiejszym świecie opartym na technologii. Dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza tych mniejszych, outsourcing wsparcia IT do zewnętrznych firm może być kosztowo efektywnym rozwiązaniem, które pozwala im korzystać z zaawansowanej wiedzy i doświadczenia specjalistów bez konieczności zatrudniania pełnoetatowego zespołu IT.

Support IT obejmuje zarówno urządzenia desktopowe (komputery PC), jak i sprzęt mobilny: laptopy, tablety czy smartfony.

Dostęp do usług w zakresie helpdesku mają Klienci z całego kraju, w tym ze wszystkich największych miast w Polsce, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, a także firmy z Poznania i Katowic. W ramach współpracy świadczymy zarówno pomoc na miejscu, jak i wsparcie zdalne z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania TeamViewer.

Pomoc informatyczna dla firm w naszej ofercie

 • wsparcie w konfiguracji i zarządzaniu systemami operacyjnymi
 • zdalne szkolenie pracowników oraz instalacja oprogramowania
 • prowadzanie changelog przeprowadzonych napraw i wykrytych problemów dla kadry zarządzającej
 • pomoc w obsłudze sprzętu informatycznego takiego jak: komputery, komórki, tablety, karty sieciowe, serwery UPS,
 • testowanie nowych ustawień i usprawnień
 • projektowanie infrastruktury IT
 • obsługa poczty elektronicznej
 • obsługa aplikacji
 • obsługa oprogramowania

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi pomocy IT dla firm.

Helpdesk IT - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Helpdesk IT – co to?

Helpdesk to dział pomocy technicznej, odpowiedzialny za utrzymanie niezawodności infrastruktury IT w przedsiębiorstwie. Celem usługi jest szybkie rozwiązywanie problemów występujących w środowiskach informatycznych – osobiście lub zdalnie. Zaawansowane helpdeski to wielopoziomowe systemy, w których konsultanci odpowiadają na najczęściej pojawiające się błędy i usterki. W bardziej skomplikowanych przypadkach przekazują oni zgłoszenie do specjalistów kolejnego poziomu.

W dynamicznie rozwijającym się sektorze IT, helpdesk informatyczny stanowi jeden z kluczowych obszarów świadczenia usług. Od sprawności funkcjonowania systemu wsparcia w dużej mierze zależy to, jak szybko przywrócone zostanie poprawne działanie poszczególnych aplikacji, urządzeń a nierzadko całych sieci. Z tego powodu, wybór supportu powinien być odpowiednio przemyślany.

Outsourcing helpdesk

Choć branża IT najdynamiczniej rozwija się w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, a także w innych dużych miastach jak Katowice czy Poznań, potrzeba profesjonalnego i pełnego wsparcia technicznego dotyczy również mniejszych ośrodków. Właśnie dlatego specjaliści z Lizard adresują swoje usługi nie tylko do największych metropolii, ale świadczą je na terenie całego kraju. Zdalny lub lokalny helpdesk dostarczany przez naszych ekspertów pozwoli szybko i sprawnie uporać się zarówno z typowymi, jak i najbardziej niestandardowymi problemami w zakresie działania urządzeń komputerowych, peryferiów, oprogramowania czy firmowych sieci.

Znajdź pakiet pomocy najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb! Zamów usługę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie i ciesz się błyskawicznym rozwiązywaniem problemów. Przekonaj się, jak wiele korzyści zapewnia outsourcing helpdesk. Skieruj moce przerobowe oraz kompetencje Twoich pracowników na działania, które pomogą w realny sposób rozwijać Twój biznes, a wszystko, co związane z utrzymaniem niezawodności infrastruktury zostaw nam!

Help desk a Service desk

Helpdesk IT często jest mylony z service desk. Do zadań pracowników helpdesku często należą zadania proste i sprawne w realizacji, natomiast servicedesk oferuje dostęp do rozwiązania problemów bardziej złożonych. Warto podkreślić, że servicedesk obejmuje swoim działaniem zakres zdecydowanie szerszy niż helpdesk.

Podsumowując pomoc w zakresie helpdesku IT działa bardziej w zakresie naprawy na wypadek awarii, natomiast Service Desk działa bardziej w sposób autonomiczny holistycznie, zgodnie z oczekiwaniami biznesowymi klienta. Service Desk wymaga, również zdecydowanie dużo większego personelu zaangażowanego w zadanie przez co koszty takiej usługi mogą być większe.

Helpdesk informatyczny - pytania i odpowiedzi

Usługę Helpdesku IT dedykujemy do bardzo szerokiego grona odbiorców. Obecnie naszymi Klientami są tak samo małe firmy kilkuosobowe mieszczące się w jednej lokalizacji jak i wielkie, wielodziałowe firmy z biurami, magazynami i przedstawicielami handlowymi w całej Polsce, Europie i Świecie.

Usługę helpdesk możemy świadczyć wszędzie. Nie ma znaczenia gdzie są pracownicy Twojej firmy Polsce w całej Unii Europejskiej i UK oraz na Świecie.

Jeśli pracują w jakimś biurze czy oddziale pojedziemy do nich, jeśli są mobilni udzielimy im pomocy zdalnej, jeśli są “zbyt daleko” też obsłużymy ich i to nie tylko zdalnie.

W jakich godzinach świadczymy usługę helpdesk zdalny zależy tylko od wymagań klienta i ustaleń kontraktowych. Możliwe są wszelkie warianty poczynając na od 8.00 do 16.00 przez od 8.00 do 21.00 w dni robocze. aż po 24/7. Oczywiście uwzględniając także strefy czasowe.

Usługę helpdesku zdalnego świadczymy w językach:

 • polskim
 • angielskim 
 • niemieckim 
 • rosyjskim
 • ukraińskim
 • czeskim
 • słowackim
 • rumuńskim
 • węgierskim
 • bułgarskim

Lista obsługiwanych języków szybko się zmienia – zapytaj jeśli nie ma Twojego języka na liście.

4.9/5 - (16 głosów)