Szukaj
Close this search box.

Obsługa IT Uczelni i Instytutów naukowych

Obsługa It dla Uczelni i Instytucji Naukowych

Polska nauka , to bardzo wysokiej klasy naukowcy i wykładowcy, osoby , które w swoich dziedzinach osiągnęły bardzo wiele i ciągle mają aspirację od osiągniecia więcej. Informatyka jest jednym z podstawowych narzędzi wsparcia dla takich osób oraz organizacji w których pracują.

Niewątpliwie Naukowcy i Wykładowcy potrzebują informatyki ale bardzo często nie godzą się na zasady i obostrzenia np. związane z bezpieczeństwem z prozaicznego powodu ograniczenia ich horyzontów myślowych i swobody działania a co za tym idzie także niespodziewanego ograniczenia wolnej myśli naukowej do znajdowania najciekawszych i najbardziej wartościowych wynalazków i osiągnięć. Tak samo wykładowcy , nie chcą mieć zbytnich ograniczeń aby co za tym idzie nie ograniczać wolnej wyobraźni swoich studentów czy doktorantów.

To wszystko jasne! Lizard dzięki swojemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy ze środowiskami naukowymi i uczelnianymi wypracował metody pracy oparte na kilku prostych zasadach , które umożliwiają wzajemny szacunek do wzajemnych działań oraz ochronę tego co trzeba chronić przy jednoczesnej swobodzie działań w obszarach naukowych i wykładowych.

#MyWiemyJakToZrobić!

Nasi partnerzy

Zasady, które dają bardzo dobry efekt

  1. Zawsze pełna współpraca z Profesorami, Doktorami, Doktorantami , pracownikami merytorycznymi – współpraca polega na wysłuchaniu potrzeb i realizacji ich w taki sposób aby osoby prowadzące badania czy wykłady korzystały z informatyki jako z platformy , która daje możliwości a nie ogranicza. Rzecz jasna platforma ma swoje ramy w których działa i wiadomo, że to jest dla dobra ochrony projektów i badań, treści wykładów co stanowi niewątpliwie wartość intelektualną , którą trzeba chronić 
  2. Nic nie dzieje się bez pieniędzy , każdy projekt musi być rozliczony, każdy grant musi być rozliczony z jednostką nadzorującą , każdy student musi wnieść stosowne opłaty – Bardzo często w polskiej rzeczywistości systemem , który wspiera te czynności jest rozwiązanie typu SIMPLE ERP, czy Bazus. Jak wszyscy wiemy istnieją także inne rozwiązania a to wspomniane mimo, ze nie jest wybitne to jest bardzo popularne. Wsparcie dla tych systemów oraz integracja z innymi rozwiązaniami są kluczem do sprawnych rozliczeń i przepływu danych między różnymi systemami raportowania. Wspieramy cały zakres tych prac.
  3. Polska nauka bardzo dba o ekonomię rozwiązań – bez względu na to co chcemy rozwiązać , jaki system wdrożyć , jaką usługę wspierać musimy liczyć się z tym, że za polską nauką stoją pieniądze adekwatne do zamożności naszego Państwa, dlatego też Lizard przez wiele lat współpracy z polską nauką nauczył się znajdować i proponować najlepsze i bardzo dobre cenowo rozwiązania. Nikogo nie stać na płacenie dwa razy , dlatego my proponujemy to co sprawdzone, najlepsze , w najlepszym możliwym wariancie ekonomicznym. Poza tym uczestniczymy w programach producentów, którzy swoje produkty chcą promować w środowiskach naukowych , dlatego też jesteśmy Partnerem Microsoft , który może sprzedawać rozwiązania kierowane do sektora edukacyjnego z bardzo wysokimi zniżkami.

Obsługa It dla Uczelni i Instytucji Naukowych

#MyWiemyJakToZrobić!

Obsługa It dla Uczelni i Instytucji Naukowych
Masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (5 głosów)