Szukaj
Close this search box.

Obsługa firm produkujących gry i developerów oprogramowania

Obsługa it firm produkujących gry komputerowe

Obsługa firm produkujących gry i developerów oprogramowania 

Bardzo częstym przypadkiem jest sytuacja w której wyspecjalizowane w produkcji oprogramowania firmy , bardzo zawansowane jeśli chodzi o wiedzę swoich pracowników, zwracają się do Lizard o pomoc w „opanowaniu” własnej infrastruktury, zarówno tej do produkcji oprogramowania jak i tej służącej do prowadzenia biznesu  i kontaktu z Klientem.

Powstaje zawsze pytanie dlaczego akurat firmy, które posiadają tak mądrych i doświadczonych programistów, zwracają się o pomoc do firmy Lizard integratora infrastruktury? Odpowiedzi są dwie i obie dość błahe :

  1. Programista nigdy nie będzie inżynierem infrastruktury i mimo szerokiej wiedzy informatycznej nigdy nie będzie w stanie zaprowadzić porządku i dyscypliny umożliwiającej działania porządkujące wśród zawsze potrzebnych dziesiątek środowisk testowych czy innych niezbędnych mechanizmów umożliwiających rozwój oprogramowania.
  2. Programista to programista ma pisać oprogramowanie , jego czas jest zbyt cenny aby zajmować się infrastrukturą , która wymaga większej cierpliwości i mniejszego polotu, może nawet jest dla takich osób nudna.

    Jest jeszcze trzecia i czwarta odpowiedz, do których przyznają się nieliczni

  3.  brak możliwości utrzymania wewnętrznego porządku proceduralnego , ze względu na argumentację dotyczącą elastyczności prac, konieczności działań, istnieje bowiem obawa , że narzucenie zbyt konkretnych norm ograniczy programistę , który tak naprawdę w swoim zawodzi jest też trochę artystą wśród liczb i języków programowania
  4. Koszty utrzymywania „niezbędnych testowych środowisk” często w bardzo kosztownych środowiskach typu Microsoft Azure, Google Cloud Platform czy AWS

 

Lizard znając te uwarunkowania jest bardzo dobrym partnerem na drodze do odzyskania kontroli nad środowiskiem infrastrukturalnym, narzucenia i przestrzegania procedur nie tylko tych związanych z bezpieczeństwem oraz z ograniczeniem kosztów poprzez procedury optymalizacji w okresowego wyłączania środowisk na których wyłączenie nigdy nie było czasu a mogą się jeszcze przydać.

#MyWiemyJakToZrobić!

Nasi partnerzy

Obsługa it firm produkujących gry komputerowe

#MyWiemyJakToZrobić!

Obsługa it firm produkujących gry komputerowe
Masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)