Administracja serwerami Windows, Linux

Administracja Serwerami Linux/Windows

Administracja serwerami to kluczowy aspekt utrzymania bezpiecznego i wydajnego środowiska IT. Profesjonalna obsługa serwerów pozwala na zapewnienie ich stałej dostępności oraz szybkiego reagowania na wszelkie problemy. Administracja serwerami obejmuje szereg prac, takich jak zarządzanie licencjami, konfiguracja oprogramowania, aktualizacja systemów, monitorowanie wydajności, dbanie o zgodność z przepisami oraz wykonywanie kopii zapasowych. Wymaga to nie tylko solidnych umiejętności technicznych, ale także zdolności komunikacyjnych, zrozumienia potrzeb firmy oraz bieżących trendów w dziedzinie technologii.

Administracja serwerami w Twojej firmie

Stawiasz na dynamiczny rozwój swojego biznesu? Prawdopodobnie jednym z ważniejszych elementów mających wpływ na wydajność działania Twojej firmy jest system informatyczny. To od jego sprawności zależy między innymi efektywność obsługi klienta, przetwarzania danych, realizacji zamówień, wewnętrznego obiegu dokumentów czy zarządzania stanami magazynowymi. Podstawą jest więc profesjonalna administracja serwerami, zarówno Windows, jak i Linux, która nie jest prostym zadaniem. Chcesz mieć pewność, że wykorzystywany w firmie system IT jest odporny na awarie, odpowiednio zabezpieczony, a przy tym wydajny i dopasowany do Twoich potrzeb?Już dziś skorzystaj z wiedzy i doświadczenia zespołu ekspertów zatrudnionych w Lizard. Przejmiemy na siebie ciężar wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem serwerów i zarządzaniem nimi, oferując Ci realizację usługi administracji IT w konkurencyjnej cenie.

4.9/5 - (45 ocen)
Administracja serwerami
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Administracja chmurą Azure

Najtrudniejsze przed Tobą pozbyłeś się sprzętu, a teraz trzeba zoptymalizować usługi.

960 E1591099895557

4.9/5 - (45 ocen)

Definiowalne rozwiązanie, indywidualne dla każdego, DataCenter365.pl w Warszawie oraz Katowicach.

Datacenter365 Pl Logo Png Duze Kolor E1591101391453

4.9/5 - (45 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Kompetencje

  Mamy doświadczony i kompetentny zespół, posiadamy autoryzację naszych partnerów, dostawców i vendorów, wiemy co robimy.

  4.9/5 - (45 ocen)
 • Dostępność

  Wiadomo, że jeśli coś ma ulec awarii to będzie to wtedy gdy inni śpią, a my czuwamy. Świadczymy usługi w taki sposób aby było to komfortowe dla Twojego biznesu i jednocześnie zapewniało szybki dostęp do usług i inżynierów nawet w czasie nieoczekiwanej awarii.

  4.9/5 - (45 ocen)
 • Zero awarii

  Jeśli nam zaufasz, sprawdzisz sam, że nasze działania administracyjne i skuteczny monitoring zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Jesteśmy zwolennikami tezy, że chcemy gwarantować ciągłe działanie systemu a nie jego ciągłą naprawę.

  4.9/5 - (45 ocen)
 • Aktualizacja trudny temat

  Dysponując wykształconym i doświadczonym zespołem nie ma dla nas trudnych tematów. Mamy procedury i wiemy jak aktualizować systemy serwerowe i sieciowe.

  4.9/5 - (45 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (45 ocen)