Usługi IT Łódź

Usługi It Poznań

Firma Lizard oferuje kompleksową obsługę informatyczną i wsparcie IT Klientom z Łodzi i okolicznych miejscowości. Swoje usługi kierujemy zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje m.in. administrację chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365, administrację serwerami, sieciami i bezpieczeństwem. W ramach outsourcingu zajmujemy się doborem sprawdzonego sprzętu i oprogramowania, instalacją i aktualizacją aplikacji, a także skutecznym zabezpieczeniem danych firmy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, oszczędzisz czas, poprawisz wydajność przedsiębiorstwa oraz zminimalizujesz koszty wewnętrzne.

Nasza oferta

4.9/5 - (30 ocen)
Usługi IT Łódź
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Chcesz usprawnić systemy informatyczne swojej firmy? Zapewniamy kompleksowe doradztwo z zakresu najlepszych rozwiązań IT. Skontaktuj się z nami

4.9/5 - (30 ocen)

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną małych i dużych firm. Nasze usługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klientów.

4.9/5 - (30 ocen)

Zależy Ci na tym żeby podnieść wydajność swojej firmy? Oferujemy profesjonalną obsługę systemów informatycznych i administrację serwerami Windows i Linux.

4.9/5 - (30 ocen)

Administracja chmurami

Gwarantujemy optymalny poziom bezpieczeństwa danych i zwiększenie wydajności chmury. Pomocy udzielą Ci nasi doświadczeni specjaliści.

4.9/5 - (30 ocen)

Administracja chmurą Microsoft Azure

Wydajniejsza obsługa klientów. Łatwe tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi aplikacjami i narzędziami. Profesjonalna administracja chmurą Azure.

4.9/5 - (30 ocen)

Zapewniamy skuteczną i bezproblemową migrację pakietu Microsoft 365, dostęp do rozbudowanych narzędzi oraz kompleksowe zarządzanie chmurą.

4.9/5 - (30 ocen)

Z nami zbudujesz strategię firmy! Doradzimy Ci w wyborze najlepszych systemów oraz podniesiemy bezpieczeństwo Twojej firmy.

4.9/5 - (30 ocen)

Wiemy, że informatyka może być frustrująca. Ale z Lizard.pl, będziesz miał kompleksową pomoc. Jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci najwyższej klasy wsparcie i usługi dla wszystkich Twoich potrzeb technologicznych.

4.9/5 - (30 ocen)
Sprawdź też inne nasze usługi

Dla naszych klientów z Łodzi oferujemy, również szereg innych usług.

 

Specjalizujemy się w wielu rozwiązaniach informatycznych takich jak: Veeam Backup, Bitdefender, Sophos, Chmura prywatna publiczna, Mikrotik, Fortinet, udowa sieci kablowych, Lansweeper, Zaabix, Usługi IT, eLearning i inne. Kompleksowe usług IT oraz obsługa informatyczna firm w zasięgu ręki. Sprawdź pełną ofertę tutaj.

4.9/5 - (30 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (30 ocen)