Szukaj
Close this search box.

Usługi informatyczne dla firm z Łodzi

Firma Lizard oferuje kompleksową obsługę informatyczną i wsparcie IT Klientom z Łodzi i okolicznych miejscowości. Swoje usługi kierujemy zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje m.in. administrację chmurami Microsoft Azure i Microsoft 365, administrację serwerami, sieciami i bezpieczeństwem. W ramach outsourcingu zajmujemy się doborem sprawdzonego sprzętu i oprogramowania, instalacją i aktualizacją aplikacji, a także skutecznym zabezpieczeniem danych firmy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, oszczędzisz czas, poprawisz wydajność przedsiębiorstwa oraz zminimalizujesz koszty wewnętrzne.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Dla naszych klientów z Łodzi oferujemy, również szereg innych usług. Specjalizujemy się w wielu rozwiązaniach informatycznych takich jak: Veeam Backup, Bitdefender, Sophos, Chmura prywatna publiczna, Mikrotik, Fortinet, udowa sieci kablowych, Lansweeper, Zaabix, Usługi IT, eLearning i inne. Kompleksowe usług IT oraz obsługa informatyczna firm w zasięgu ręki.

Outsourcing informatyczny dla firm w Łodzi

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma IT Lizard.pl – Oddział Łódź

Firma Lizard oferuje pełną obsługę IT dla firm. Doradzamy przy zakupie i konfiguracji sprzętu, pomagamy usunąć wszelkie awarie i problemy, szybko reagujemy na zgłoszenia. Dopasowujemy zakres usług do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Klienci mogą zatem wybrać odpowiednie rozwiązania dla biznesu w ramach specjalnie przygotowanych przez nas pakietów: Basic, Basic Plus, Professional i Expert.

Gwarantujemy większe bezpieczeństwo, redukcję kosztów, możliwość skoncentrowania się na najważniejszych celach firmy. Postaw na Lizard.pl!

Zapraszamy do współpracy Klientów z Łodzi.

Siedziba Lizard w Łodzi

Lizard Sp. z o.o. sp. k.
Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1
90-135 Łódź

Obsługa IT w Łodzi - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Profesjonalne usługi informatyczne – helpdesk zdalny i lokalny

Lizard.pl obsługuje Klientów lokalnie w Łodzi oraz zdalnie. Nasze usługi realizujemy w siedzibie danej firmy w ustalonym terminie i godzinach lub z dowolnego miejsca na terenie Polski. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne oprogramowanie TeamViewer.

Zarówno helpdesk zdalny, jak i lokalny przeznaczony jest dla niedużych, kilkuosobowych firm oraz dużych przedsiębiorstw z oddziałami na obszarze całego kraju, Europy, a nawet świata.

Kompleksowa obsługa informatyczna

Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług informatycznych. W ramach obsługi IT nasi Klienci mają dostęp do najlepszego sprzętu komputerowego, nowoczesnych technologii oraz najnowszych wersji programów i aplikacji.

Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań dla konkretnego biznesu, monitorujemy systemy IT, a także zarządzamy siecią i serwerami. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zbudować strategię, która poprawi wydajność przedsiębiorstwa oraz pomoże szybko i sprawnie rozwinąć firmę.

Administracja serwerami w Lizard.pl

Proponujemy administrację serwerami Windows i Linux. Przeprowadzamy audyty IT, regularnie aktualizujemy oprogramowanie, monitorujemy infrastrukturę w celu szybkiego wykrycia ewentualnych usterek czy problemów. Ponadto zabezpieczamy system, tworzymy kopie zapasowe oraz służymy wsparciem technicznym.

Rozwiązania w chmurze Microsoft 365 i Azure

Rozwiązania w chmurze to dostęp do wielu narzędzi i aplikacji, które poprawią bezpieczeństwo i komunikację wewnątrz firmy. Z naszą pomocą Klienci mogą korzystać z najnowszych wersji oprogramowania i to bez konieczności ich instalowania.

Outsourcing IT w Twojej firmie

Chcesz obniżyć koszty związane z zatrudnieniem nowych pracowników? Zdecyduj się na outsourcing IT dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii dostępnych na rynku i certyfikowanych specjalistów, którzy zajmą się zarządzaniem infrastrukturą IT, bezpieczeństwem, procesami biznesowymi.

Tagi strony: usługi it łódź, outsourcing it łódź, obsługa informatyczna łódź, administracja serwerami łódź, administracja chmurami łódź, administracja azure łódź, administracja office łódź, firma it łódź.

5/5 - (11 głosów)