Chmura Microsoft Azure - migracja, wdrożenie, administracja

Usługi Microsoft Azure

Microsoft Partner Microsoft Azure Logo

Wdrożenie Microsoft Azure dla firm

Nieograniczone możliwości, bogata gama usług oraz optymalizacja kosztów, to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie swoich zasobów do chmury internetowej. Swoim Klientom zapewniamy wdrożenie oraz pełne wsparcie w konfiguracji systemu Microsoft Azure – wydajnej chmury obliczeniowej, oferującej usługi ze wszystkich kluczowych dla przedsiębiorstwa obszarów. Jej podstawową zaletą jest możliwość stworzenia zarówno najprostszego, jak i najbardziej rozbudowanego środowiska IT, w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

 

Microsoft Azure – usługi chmurowe

Azure niewątpliwie jest środowiskiem chmury obliczeniowej oferującym bardzo szeroki wachlarz usług. Jest chmurą wysoko innowacyjną i zoptymalizowaną na dostarczanie najlepszych rozwiązań , które po odpowiednim dobraniu i w odpowiedniej subskrypcji z pewnością będą pomagały Ci w uzyskaniu niezawodnego , bezpiecznego i elastycznego środowiska dla Twoich systemów biznesowych.
Nie bez znaczenia jest fakt , że Microsoft inwestuje w Polsce i powstałe w 2023 roku centra danych dedykowane na obszar Europy Wschodniej będą dla nas w Polsce jeszcze lepiej i szybciej dostępne niż te już istniejące w Europie zachodniej.

Usługi o najwyższej jakości oferowane przez Azure muszą być jednak :

 1. Odpowiednio dobrane technologicznie, aby spełniały Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania i potrzeby , gdy zapytasz nas o konsultacje zaplanujemy dla Ciebie całe środowisko pod względem technicznym
 2. Odpowiednio zakupione subskrypcję , aby zaoszczędzić i efektywnie korzystać ze wszelkich możliwości, jeśli zapytasz nas o konsultacje nasze doświadczenie zamienimy na odpowiedni dobór dla Ciebie produktów, uzyskamy wszelki możliwe warianty oszczędnościowe przedstawiając Ci różne warianty rozwiązań pod względem kosztowym
 3. Odpowiednio skonfigurowane , uruchomione, wdrożone , aby Twoje środowisko pracowało od pierwszego dnia dla Ciebie, gdy zapytasz nas o konsultacje zaplanujemy i wykonamy odpowiednie wdrożenie ,bez zbędnych rozruchów i przestojów.
 4. Odpowiednio wykonaną migrację , aby przenieść swoje systemy do Chmury Azure , zapytaj nas o konsultacje a my zgodnie z opracowanym planem przeniesiemy Twoje środowiska do chmury w szybko i skutecznie w wariancie, który zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe i ekonomiczne
 5. Odpowiednio wykonaną chmurę hybrydową, aby połączyć najnowocześniejsze środowisko chmurowe i jego usługi z Twoim środowiskiem On-premise , którego nie da się przenieść ze względu na stosowane u Ciebie procedury, sposób produkcji czy bezpieczeństwo, zapytaj nas o konsultację a wykonamy dla Ciebie odpowiednią konfigurację i połączenia między systemami i zyskasz najbardziej efektywną chmurę obliczeniową hybrydową.
 6. Odpowiednio wykonaną administrację , update, zapytaj na o konsultację w celu opracowania planu i bieżącej administracji i update systemów pracujących na bieżąco dla Ciebie, usuwanie awarii i innych zdarzeń.
 7. Odpowiednio wykonaną dokumentację i procedury eksploatacji

 

 

Rozwiązania chmurowe Azure od Lizard

Najpopularniejsze usługi oferowane przez Azure a sprzedawane, konfigurowane i administrowane przez nas jako Partnera Microsoft.

 • Azure Virtual Machines – Windows – maszyny wirtualne wyposażone w dobieralne i elastyczne parametry sprzętowe optymalizowane pod system Windows
 • Azure Virtual Machines – Linux – maszyny wirtualne wyposażone w dobieralne i elastyczne parametry sprzętowe optymalizowane pod system Linux
 • Azure SQL Database – Baza danych MS SQL – środowisko bazy danych MS SQL
 • Azure Database for mySQL – środowisko Bazy danych mySQL
 • Azure Blob Storage – Storage Blokowy
 • Azure Kubernetes Service – środowisko kontenerowe
 • Azure DevOps – zestaw nowoczesnych usług developerskich
 • Microsoft Azure Portal – portal integrujący wszelkie informacje dotyczące Twoich zasobów w Azure
 • Azure Backup – usługa backapu realizowana narzędziami Microsoft na wybrane nośniki danych od tradycyjnych przez blokowy do archiwalnych

 

Azure Logo Lizard 2023 1

5/5 - (19 ocen)
Chmura Microsoft Azure
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
microsoft partner

Kompleksowa obsługa wdrożenia Microsoft 365

 

M365

5/5 - (19 ocen)

Dobierz plan kompleksowej obsługi informatycznej dla Twojej firmy

5/5 - (19 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Wdrożenie chmury Azure - dobór usług

  Microsoft Azure to środowisko chmury publicznej infrastruktury i systemów operacyjnych oraz przepływu danych które posiada kilka tysięcy pozycji w cenniku, do tego należy pamiętać , że płaci się nie tylko za kupowany komponent ale także np za ruch czy ilość wykonanych operacji.
  Proponuję Tobie , zaufaj inżynierom , którzy robią to zawodowo i posiadają doświadczenie i kompetencje.

  5/5 - (19 ocen)
 • Migracja do chmury Microsoft Azure

  Nasi administratorzy dokonują wielu migracji do chmury Microsoft Azure, dzięki temu posiadają duże doświadczenie. Planowanie i wykonanie prac w środowisku AZURE to wymagający proces , w którym trzeba dbać także o limity kosztów. Dlatego lepiej jest skorzystać z naszych usług, my wiemy jak to zrobić!

  5/5 - (19 ocen)
 • Usługi Microsoft Azure

  Microsoft Azure to stale rozwijający się zestaw usług w chmurze, który pomaga Twojej organizacji sprostać wyzwaniom biznesowym. To wolność tworzenia, zarządzania i wdrażania aplikacji w ogromnej globalnej sieci przy użyciu ulubionych narzędzi i struktur.
  Dlaczego i w jaki sposób pomyślnie przejść do chmury?
  Twoja organizacja może uzyskać przewagi konkurencyjne dzięki chmurze obliczeniowej, takie jak wyższa skuteczność, większa elastyczność, niższe koszty i lepsza wydajność aplikacji i usług. Chmura obliczeniowa reprezentuje zmianę tradycyjnego pojmowania zasobów IT i dlatego przejście do chmury wymaga starannego planowania i określenia strategii.
  Migracje do chmury mogą także dotyczyć przejścia od jednego dostawcy chmury do innego. To także wymaga starannego planowania i rozważenia tych samych czynników.

  5/5 - (19 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (19 ocen)