Chmura Microsoft Azure – usługi, wdrożenie

Usługi Microsoft Azure

Nieograniczone możliwości, bogata gama usług oraz optymalizacja kosztów, to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie swoich zasobów do chmury internetowej. Swoim Klientom zapewniamy wdrożenie oraz pełne wsparcie w konfiguracji systemu Microsoft Azure – wydajnej chmury obliczeniowej, oferującej usługi ze wszystkich kluczowych dla przedsiębiorstwa obszarów. Jej podstawową zaletą jest możliwość stworzenia zarówno najprostszego, jak i najbardziej rozbudowanego środowiska IT, w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Czym jest Microsoft Azure?

Dzięki Microsoft Azure możesz budować oraz utrzymywać firmową infrastrukturę informatyczną, korzystając z zewnętrznych usług serwerowych. Zapewnia ona możliwość stosowania szeregu zasobów, aplikacji czy przydatnych w codziennej pracy narzędzi, bez konieczności instalowania ich na własnych urządzeniach. Chmura to nieustannie rozwijany i udoskonalany produkt, pozwalający na pełną kontrolę wydatków oraz dający dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności w globalnej sieci.

Przy wsparciu specjalistów z Lizard, wdrożenie platformy w przedsiębiorstwie staje się proste, jak nigdy dotąd. Indywidualna strategia przenoszenia firmowych zasobów do chmury pozwala nam podejmować działania w sposób, który nie koliduje z bieżącą pracą firmy oraz nie wpływa na obsługę klientów. Bogate doświadczenie w zakresie migracji usług do systemu Microsoft Azure zapewnia sprawne i bezproblemowe wdrażanie nowego środowiska IT oraz stanowi podstawę jego niezawodnego działania.

Co oferuje Microsoft Azure?

Migracja danych do chmury obliczeniowej daje dostęp do tysięcy usług funkcjonujących w ramach infrastruktury serwerowej MA. Eksploatacja zasobów w zewnętrznej sieci umożliwia korzystanie z poszczególnych systemów oraz aplikacji, których użytkowanie w tradycyjnej formie nie byłoby możliwe z uwagi na bardzo wysokie koszty. Wybór takiego modelu usługowego daje możliwość konfiguracji środowiska IT z uwzględnieniem funkcji kluczowych dla konkretnego biznesu.

Usługi w chmurze

Bogata gama funkcjonalności w chmurze pozwala na tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi aplikacjami oraz narzędziami i procesami roboczymi bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę serwerową.

Bazy danych SQL

Możliwość projektowania, rozbudowy oraz skalowania aplikacji relacyjnych w zewnętrznym środowisku to jedna z kluczowych korzyści systemu Baza Danych SQL od Microsoft Azure. Do zalet rozwiązania należy również opcja raportowania SQL, charakteryzująca się barkiem wymogu utrzymywania własnego środowiska oraz niższym kosztem początkowym.

Usługi mobilne

Możliwość skalowania zaplecza umożliwia tworzenie aplikacji dedykowanych systemom operacyjnym Windows Phone, Android oraz Apple iOS lub wzbogacanie ich o dodatkowe opcje, jak uwierzytelnianie użytkowników czy przechowywanie danych na zewnętrznym dysku.

Sieć Web

Witryny Sieci Web to usługa dająca możliwość wdrożenia aplikacji internetowych w zewnętrznym środowisku serwerowym. Do zalet tworzenia stron WWW w chmurze należą bez wątpienia skalowalność oraz niezawodność infrastruktury.

Backup danych

Decydując się na wdrożenie Microsoft Azure, zyskujesz możliwość tworzenia oraz zarządzania kopiami zapasowymi przy zastosowaniu najpopularniejszych narzędzi do ochrony danych.

Usługi Media Services

Kompletne środowisko multimedialne zapewniające dostęp do zaawansowanych rozwiązań, takich jak kodowanie formatów, konwersja, odbieranie czy przesyłanie strumieniowe. Niezastąpione przy tworzeniu oraz rozbudowie narzędzi umożliwiających obsługę multimediów.

Menedżer ruchu

Dostęp do chmury obliczeniowej Microsoft umożliwia również zarządzanie ruchem przychodzącym wraz z opcją jego równoważenia w zakresie wszystkich wykorzystywanych usług. Nie ma znaczenia, czy są one obsługiwane przez jedno data center, czy uruchamiane przez jednostki zlokalizowane w różnych rejonach świata.

Pamięć podręczna

Dzięki tej usłudze możliwa jest optymalizacja pamięci podręcznej aplikacji w zależności od rosnącego obciążenia operacjami wykonywanymi przez użytkowników.

Wirtualna sieć

Chmura Microsoft Azure, po wdrożeniu usługi Wirtualna Sieć pozwala na budowę prywatnych sieci VPN w celu bezpiecznego i wydajnego łączenia ich z posiadaną, fizyczną architekturą IT.

Co zyskujesz, przenosząc dane do chmury?

Dzięki utrzymywaniu rozwiązań na zewnętrznym dysku możesz w elastyczny sposób rozliczać wykorzystywane narzędzia, z możliwością zmiany licencji w dowolnym momencie. Otrzymujesz gwarancję spójnego, niezawodnego środowiska pełnego kompatybilnych produktów, zintegrowanych z chmurą danych. Wszystkie usługi dostępne w ramach systemu Microsoft Azure charakteryzują się najwyższym poziomem zabezpieczeń, dzięki czemu Twoja infrastruktura IT chroniona jest przed cyberzagrożeniami na wielu poziomach. Jednocześnie, w każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie – swoich Klientów otaczamy kompleksową opieką, zarówno na etapie wdrożenia, jak i eksploatacji systemu.

Microsoft Azure wdrożenie

 

5/5 - (19 ocen)
Chmura Microsoft Azure – usługi, wdrożenie
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Dobór produktów i usług Microsoft Azure, ile zapłacę?

  Microsoft Azure to środowisko chmury publicznej infrastruktury i systemów operacyjnych oraz przepływu danych które posiada kilka tysięcy pozycji w cenniku, do tego należy pamiętać , że płaci się nie tylko za kupowany komponent ale także np za ruch czy ilość wykonanych operacji.
  Proponuję Tobie , zaufaj inżynierom , którzy robią to zawodowo i posiadają doświadczenie i kompetencje.

  5/5 - (19 ocen)
 • Migracja do chmury Microsoft Azure

  Nasi administratorzy dokonują wielu migracji do chmury Microsoft Azure, dzięki temu posiadają duże doświadczenie. Planowanie i wykonanie prac w środowisku AZURE to wymagający proces , w którym trzeba dbać także o limity kosztów. Dlatego lepiej jest skorzystać z naszych usług, my wiemy jak to zrobić!

  5/5 - (19 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (19 ocen)