Szukaj
Close this search box.

Usługi i outsourcing IT Rzeszów

Usługi informatyczne dla firm z Rzeszowa

Firma it Lizard od lat zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną i wsparciem technicznym. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i do dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa. Decydując się na współpracę z Lizard.pl, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne oraz poprawisz wydajność firmy.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Doradzamy naszym Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań IT dopasowanych do charakteru i potrzeb firmy. Administrujemy systemy, sieci i bezpieczeństwo środowiska informatycznego.

Outsourcing informatyczny dla firm w Reszowie

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma IT Lizard.pl – Oddział Reszów

Firma Lizard świadczy kompleksowe usługi IT, które usprawnią działanie firmy oraz ograniczą ryzyko uszkodzenia lub utraty cennych danych. Przygotowaliśmy specjalne pakiety współpracy (Basic, Basic Plus, Professional i Expert), które z łatwością można dopasować do wielkości przedsiębiorstwa i indywidualnych oczekiwań Klientów.

Wyróżnia nas profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu IT i szybka reakcja na zgłoszenia. Pomagamy w konfiguracji sprzętu, doradzamy w kwestii zakupu urządzeń, a także wspieramy na każdym etapie prowadzonych działań informatycznych. Jeżeli szukasz dobrej firmy IT w Rzesowie, postaw na Lizard.pl! Zapraszamy do współpracy.

Siedziba Lizard w Rzeszowie

Lizard Rzeszów - Biuro regionalne
ul. Jana i Andrzeja Śniadeckich 20D/7
35-006 Rzeszów

Obsługa IT w Rzeszowie - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)