Szukaj
Close this search box.

Czym jest dysk sieciowy w chmurze?

Wasabi Cloud NAS to szybki, bezpieczny i ekonomiczny dysk sieciowy w chmurze. Podłącz go do istniejącego lokalnego serwera NAS, SAN lub DAS, aby automatycznie przesyłać dane do niedrogiej pamięci masowej w gorącej chmurze Wasabi. Użyj go, aby zwolnić pojemność serwera, jednocześnie zapewniając dostępność danych i możliwość ich odzyskania w szybkim czasie.

Wasabi Cloud NAS jest prosty zarówno w instalacji jak i w użytkowaniu. Na urządzeniach użytkowników nie jest wymagane żadne oprogramowanie. Wszystkie pliki są widoczne dla użytkowników dokładnie tak, jak wyglądały, gdyby znajdowały się na lokalnych dyskach sieciowych. Połączenie chmury i dysków sieciowych daje nowe możliwości w zarządzaniu danymi.

#MyWiemyJakToZrobić!

Dyski sieciowe NAS w chmurze

#MyWiemyJakToZrobić!

Dyski sieciowe NAS – co to?

Dyski sieciowe NAS (skrót od Network Attached Storage) to serwery służące do przechowywania i udostępniania dużych ilości danych. W szafach RACK służących do przechowywania dysków mieści się ogromna przestrzeń dla danych. Dzięki NAS, możemy nimi szybko i łatwo zarządzać, a także wykonywać backup danych. 

Dyski sieciowe w chmurze - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (7 głosów)