Mikrotik – wdrożenia, usługi

Adobestock 174936550 Scaled

Współpraca z Mikrotik – profesjonalne urządzenia sieciowe dla firm

Konfiguracja – Mikrotik

Małe, średnie oraz duże firmy powinny być wyposażone w bezpieczny dostęp do Internetu oraz zasobów firmowych. W tym celu warto zatroszczyć się o kompleksową konfigurację sieci, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Lizard oferuje klientom całościową, profesjonalną konfigurację sieci firmowych opartą na urządzeniach Mikrotik.

Szkolenie i konsultacje – Mikrotik

Mikrotik to nie tylko oferta urządzeń, ale także konsultacje w zakresie ich użytkowania oraz szkolenia dotyczące konfigurowania sieci. Usługi skierowane są do firm z branży IT, które chcą rozwijać swoje umiejętności. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia dotyczące wszystkich aspektów obsługi urządzeń Mikrotik.

Wsparcie – Mikrotik

Potrzebujesz informacji o kupowanym sprzęcie? Nie wiesz jak go używać lub skonfigurować? Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przed zakupem sprzętu z naszej oferty jak również wsparcie po zakupie. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w konfiguracji oraz wskazówki jak poradzić sobie z trudnościami podczas pracy z urządzeniem.

Rozwiązania sieciowe – Mikrotik

Proponowane przez nas rozwiązana to routery, switche oraz urządzenia Wifi charakteryzujące się wysoką wydajnością. Wszystkie produkty w naszej ofercie to gwarancja jakości oraz możliwości optymalnej konfiguracji do indywidualnych potrzeb klienta – małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Mikrotik dopasowuje rozwiązania idealne do wymagań Twojej firmy.

Urządzenia sieciowe Mikrotik – gwarancja jakości

Microtik to nowoczesna firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania sprzętowe w zakresie sieci oraz urządzeń sieciowych. Firma Lizard jako partner firmi Mikrotik dostarcza najnowsze rozwiązania sprżetowe, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie działania sieci firmowych na każdym etapie: od projektowania, poprzez konfigurację, aż po rozbudowę, utrzymanie i konserwację sieci. Oferujemy nasze usługi przedsiębiorcom z dużych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Poznania. Jesteśmy również obecni w Łodzi, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Wszędzie tam sieci tworzone z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Mikrotika oferują przedsiębiorcom szybki i bezawaryjny przepływ informacji, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Routery i sieci Mikrotik

Odległość między Gdańskiem a Krakowem to kilkaset kilometrów. Dzięki sieciom tworzonym przez firmę Lizard Sp z o.o. z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Microtik, informacja jest w stanie przebyć ten dystans w ułamku sekundy. Projektowanie sieci oraz dostarczanie wysokiej klasy sprzętu, zapewniającego stałe i bezproblemowe połączenie z siecią, to jedne z najważniejszych usług, jakie oferuje swoim klientom firma Lizard. Nasza firma dostarcza profesjonalne rozwiązania sieciowe firmy Mikrotik klientom z miast takich jak:

 • Poznań,
 • Warszawa,
 • Kraków,
 • Gdańsk,
 • Wrocław,
 • Katowice,
 • Łódź.

Mikrotik – Innowacyjne rozwiązania sieciowe dla biznesu

Mając na uwadze fakt, że przepływ informacji w każdej firmie ma znaczenie kluczowe i powinien stać na najwyższym poziomie, firma Mikrotik oferuje wysokiej klasy rozwiązania w zakresie projektowania sieci i dostarczania urządzeń sieciowych do firm. Doceniając poznańską przedsiębiorczość, innowacyjność warszawskich firm oraz kreatywność wrocławskiego biznesu, oferujemy firmom z tych miast profesjonalne, nowoczesne rozwiązania sieciowe. Routery, switche oraz inne urządzenia sieciowe od Mikrotika znajdziemy również w Gdańsku, Krakowie czy Katowicach. Nasza firma jest dumna z faktu posiadania klientów w tak wielu polskich miastach. Wszyscy oni wykorzystują profesjonalne rozwiązania oferowane przez Mikrotika.

Mikrotik – profejsonalne usługi sieciowe

Firma Mikrotik od początku swojej działalności w branży IT stawia na solidność i najwyższą jakość. Mając na uwadze komfort i wysoki standard obsługi naszych klientów od Katowic po Gdańsk, oferujemy:

 • projektowanie i konfigurowanie sieci LAN, WAN, WLAN,
 • tworzenie sieci VPN,
 • dostarczanie routerów i urządzeń sieciowych,
 • wdrażanie rozwiązań sieciowych i optymalizacja wydajności.

Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Warszawy, ale także we Wrocławiu, w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Gdańsku oraz Krakowie. Oferowane przez Mikrotika urządzenia sieciowe charakteryzują się szerokimi możliwościami konfiguracji, zapewniają wydajne działanie sieci i stanowią gwarancję bezpieczeństwa przed atakami z zewnątrz oraz złośliwym oprogramowaniem. Wybierając usługi i produkty od firmy Mikrotik, klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że projektowane dla nich sieci zapewnią im szybką, sprawną i efektywną pracę.

Mikrotik Reseler Logo R E1590406860446

5/5 - (19 ocen)
Mikrotik – wdrożenia, usługi
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Kupiłeś urządzenia i zastanawiasz się co dalej?

  To prawda, że Mikrotik to stosunkowo tanie urządzenia, trzeba jednak wiedzieć, że mają bardzo wiele możliwości. Ich poprawna konfiguracja i administracja jest naprawdę bardzo ważna.

  5/5 - (19 ocen)
 • Używasz Mikrotika od dawna i zapominasz czasem, że go masz?

  To bardzo dobre i niezawodne urządzenia, nie ma awarii więc wydaje Ci się, że masz spokojną głowę, to nie do końca prawda, trzeba dbać o te urządzenia i wykonywać stosowne aktualizacje ich systemów, a czasem i konfiguracji.

  5/5 - (19 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (19 ocen)