Szukaj
Close this search box.

Mikrotik – konfiguracja, wdrożenia, usługi

Mikrotik – profejsonalne usługi sieciowe

Firma Mikrotik od początku swojej działalności w branży IT stawia na solidność i najwyższą jakość. Mając na uwadze komfort i wysoki standard obsługi naszych klientów od Katowic po Gdańsk, oferujemy:

  • projektowanie i konfigurowanie sieci LAN, WAN, WLAN,
  • tworzenie sieci VPN,
  • dostarczanie routerów i urządzeń sieciowych,
  • wdrażanie rozwiązań sieciowych i optymalizacja wydajności.

Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Warszawy, ale także we Wrocławiu, w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Gdańsku oraz Krakowie. Oferowane przez Mikrotika urządzenia sieciowe charakteryzują się szerokimi możliwościami konfiguracji, zapewniają wydajne działanie sieci i stanowią gwarancję bezpieczeństwa przed atakami z zewnątrz oraz złośliwym oprogramowaniem. Wybierając usługi i produkty od firmy Mikrotik, klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że projektowane dla nich sieci zapewnią im szybką, sprawną i efektywną pracę.

Partnerzy Lizard

Rozwiązania sieciowe Mikrotik dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Konfiguracja Mikrotik

Małe, średnie oraz duże firmy powinny być wyposażone w bezpieczny dostęp do Internetu oraz zasobów firmowych. W tym celu warto zatroszczyć się o kompleksową konfigurację sieci, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Lizard oferuje klientom całościową, profesjonalną konfigurację sieci firmowych opartą na urządzeniach Mikrotik.

Szkolenie i konsultacje

Mikrotik to nie tylko oferta urządzeń, ale także konsultacje w zakresie ich użytkowania oraz szkolenia dotyczące konfigurowania sieci. Usługi skierowane są do firm z branży IT, które chcą rozwijać swoje umiejętności. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia dotyczące wszystkich aspektów obsługi urządzeń Mikrotik.

Wsparcie – Mikrotik

Potrzebujesz informacji o kupowanym sprzęcie? Nie wiesz jak go używać lub skonfigurować? Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przed zakupem sprzętu z naszej oferty jak również wsparcie po zakupie. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w konfiguracji oraz wskazówki jak poradzić sobie z trudnościami podczas pracy z urządzeniem.

Rozwiązania sieciowe

Proponowane przez nas rozwiązana to routery, switche oraz urządzenia Wifi charakteryzujące się wysoką wydajnością. Wszystkie produkty w naszej ofercie to gwarancja jakości oraz możliwości optymalnej konfiguracji do indywidualnych potrzeb klienta – małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Mikrotik dopasowuje rozwiązania idealne do wymagań Twojej firmy.

Gwarancja jakości Mikrotik

Microtik to nowoczesna firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania sprzętowe w zakresie sieci oraz urządzeń sieciowych. Firma Lizard jako partner firmi Mikrotik dostarcza najnowsze rozwiązania sprżetowe, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie działania sieci firmowych na każdym etapie: od projektowania, poprzez konfigurację, aż po rozbudowę, utrzymanie i konserwację sieci. Oferujemy nasze usługi przedsiębiorcom z dużych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Poznania. Jesteśmy również obecni w Łodzi, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Wszędzie tam sieci tworzone z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Mikrotika oferują przedsiębiorcom szybki i bezawaryjny przepływ informacji, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Routery i sieci Mikrotik

Odległość między Gdańskiem a Krakowem to kilkaset kilometrów. Dzięki sieciom tworzonym przez firmę Lizard Sp z o.o. z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Microtik, informacja jest w stanie przebyć ten dystans w ułamku sekundy. Projektowanie sieci oraz dostarczanie wysokiej klasy sprzętu, zapewniającego stałe i bezproblemowe połączenie z siecią, to jedne z najważniejszych usług, jakie oferuje swoim klientom firma Lizard. Nasza firma dostarcza profesjonalne rozwiązania sieciowe firmy Mikrotik klientom z miast takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice czy Łódź.

Zobacz inne rozwiązania IT od Lizard

Konfiguracja Mikrotik dla firm - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Usługi sieciowe Mikrotik - pytania i odpowiedzi

To prawda, że Mikrotik to stosunkowo tanie urządzenia, trzeba jednak wiedzieć, że mają bardzo wiele możliwości. Ich poprawna konfiguracja i administracja jest naprawdę bardzo ważna.

To bardzo dobre i niezawodne urządzenia, nie ma awarii więc wydaje Ci się, że masz spokojną głowę, to nie do końca prawda, trzeba dbać o te urządzenia i wykonywać stosowne aktualizacje ich systemów, a czasem i konfiguracji.

1/5 - (1 głosów)