Bezpieczeństwo IT

Adobestock 155002975 Scaled

 

Bezpieczeństwo informatyczne w firmie

Administracja bezpieczeństwem to złożone zagadnienia oparte na budowaniu świadomości użytkowników, szkoleniach, dobrych praktykach i procedurach. Możemy Ci w tym pomóc.

Trzeba jednak pamiętać, że systemy informatyczne bez stosownego zarządzania bezpieczeństwem z dnia na dzień stają się same w sobie niebezpieczne bez regularnego zarządzania  wdrażania najnowszych technologii. Cyberprzestępcy nie próżnują i trzeba być przygotowanym na wszystko. Dlatego jesteśmy przygotowani do działań, które uchronią Ciebie i Twoje zasoby informatyczne przed atakiem z Internetu.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Sophos Global Partner Program Gold

 

Bezpieczeństwo systemu informatycznego z Lizard

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie cyber bezpieczeństwa IT, współpracując z dużymi markami m.in. Sophos, Bitdefender czy Fortinet. Wykonujemy testy, audyty, migracje i wdrożenia rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego. Szeroka gama usług i kompetencji pozwala dostosować projekt do wymagań klienta, niezależnie od tego czy zabezpieczenia wymagają sieci, serwery czy złożone systemy. Dzięki bogatemu doświadczeniu w segmencie zabezpieczeń informatycznych, wiemy jak zabezpieczyć dane firmowe w optymalny sposób.

 

5/5 - (22 ocen)
Bezpieczeństwo IT
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Kompleksowe bezpieczeństwo IT Twojej sieci i Twojego systemu IT.

Sophos Silver Partner 510 E1591101423303
5/5 - (22 ocen)

Bitdefender Logo Black Text E1591101438679

5/5 - (22 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Systemy antywirusowe

  Administracja systemami antywirusowymi to sztuka doboru odpowiednich środków i technologii w taki sposób aby system był bezpieczny i wydajny. Aby system pracował w tle i w odpowiedni sposób bronił naszych zasobów informując jednocześnie o zagrożeniach. Nawet najlepszy system antywirusowy bez pracy administracyjnej to tylko koszt w tabeli budżetowej. Dlaczego? Dlatego , że cyberprzestępcy pracują dzień i noc aby Tobie zagrozić , Systemy antywirusowe wymagają przeglądów i podejmowania decyzji, uzupełnienia konfiguracji i uruchamiania nowych modułów rozwijających się tak szybko jak powstają nowe zagrożenia.

  5/5 - (22 ocen)
 • Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych

  Szyfrowanie urządzeń mobilnych, prosta czynność, ale tylko wtedy gdy znajdujesz oprogramowanie i klikasz zaszyfruj. To co dzieje się później to już inny temat a trzeba znaleźć odpowiedzi na następujące pytania: Jak zintegrować logowanie do komputera z logowaniem w Active Directory? Gdzie trzymać klucz szyfrujący? Jak odszyfrować komputer np po update biosu? W jaki sposób mieć kontrolę nad zaszyfrowanymi komputerami w firmie gdy ich jest 5…10…50…500

  5/5 - (22 ocen)
 • Zapora Firewall dla bezpieczeństwa systemu

  Cyberprzestępcy atakują! Codziennie, co noc, 24 godziny na dobę. Co wtedy robi Twój Firewall, broni Ciebie i Twoich systemów, czy może dostał już zadyszki i zabrakło mu “aktualnej wiedzy”? Trzeba dbać o aktualność systemu i zapewnić mu “ciągłe uczenie się” tego co robią cyberprzestępcy, dobry administrator właśnie to zapewnia.

  5/5 - (22 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (22 ocen)