Szukaj
Close this search box.

Usługi i outsourcing IT Lublin

Usługi informatyczne dla firm z Lublina

Firma Lizard z siedzibą w Lublinie od lat zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną i wsparciem technicznym. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i do dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się administracją sieciami, serwerami oraz chmurą Microsoft 365 i Azure.

Świadczymy również usługę outsourcingu IT, w ramach której przeprowadzamy audyt systemu informatycznego, instalujemy i aktualizujemy aplikacje, a także projektujemy i wdrażamy system zabezpieczający backup. Decydując się na współpracę z Lizard.pl, zaoszczędzisz czas, zredukujesz koszty wewnętrzne oraz poprawisz wydajność firmy.

#MyWiemyJakToZrobić!

Najlepsi specjaliści IT dla Twojej firmy

Doradzamy naszym Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań IT dopasowanych do charakteru firmy i aktualnych potrzeb. Chronimy dane przed wyciekiem, utratą i kradzieżą, dzięki wdrożeniu specjalnych systemów antywirusowych Bitdefender i Sophos.

Tworzymy kopie zapasowe. Zajmujemy się również aktualizacją oprogramowania.

Outsourcing informatyczny dla firm w Lublinie

#MyWiemyJakToZrobić!

Firma IT Lizard.pl – Oddział Lublin

Firma Lizard świadczy kompleksowe usługi IT, które usprawnią działanie firmy oraz ograniczą ryzyko uszkodzenia lub utraty cennych danych. Przygotowaliśmy specjalne pakiety współpracy (Basic, Basic Plus, Professional i Expert), które z łatwością można dopasować do wielkości przedsiębiorstwa i indywidualnych oczekiwań Klientów.

Wyróżnia nas profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu IT i szybka reakcja na zgłoszenia. Pomagamy w konfiguracji sprzętu, doradzamy w kwestii zakupu urządzeń, a także wspieramy na każdym etapie prowadzonych działań informatycznych. Jeżeli szukasz dobrej firmy IT w Lublinie, postaw na Lizard.pl! Zapraszamy do współpracy.

Siedziba Lizard w Lublinie

​​​​​​​​​​​​​​Lizard - Biuro regionalne Lublin
ul. Kowalska 5/203
20-115 Lublin

Obsługa IT w Lublinie- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)