Helpdesk lokalny

Adobestock 242620614 Scaled

Helpdesk lokalny, czyli usługa świadczona przez Lizard na miejscu u klienta w dowolnym miejscu Polski.

Helpdesk zdalny realizowany jest przez wyspecjalizowanego pracownika helpdesku na miejscu w siedzibie Klienta na wezwanie z określonym czasem reakcji lub w ustalonym czasie w trakcie ustalonych dyżurów, które mogą trwać od jednej godziny do całego dnia roboczego.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

4.4/5 - (20 ocen)
Helpdesk lokalny
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Dla kogo jest usługa helpdesk lokalny?

  Usługę Helpdesku lokalnego dedykujemy do bardzo szerokiego grona odbiorców. Obecnie naszymi Klientami są tak samo małe firmy kilkuosobowe mieszczące się w jednej lokalizacji jak i wielkie, wielodziałowe firmy z biurami, magazynami i przedstawicielami handlowymi w całej Polsce, Europie i Świecie. Usługa helpdesku lokalnego realizowana jest na miejscu u klienta.

  4.4/5 - (20 ocen)
 • Gdzie świadczymy usługi lokalnego Helpdesk?

  Usługę helpdesk lokalny możemy świadczyć ….. w lokalizacja, w których mamy swoich delegowanych pracowników i partnerów. Dzięki współpracy z naszymi Klientami sieć naszych możliwości zwiększa się z dnia na dzień , więc spytaj nas gdzie nasi informatycy są dziś i gdzie będą już jutro.

  4.4/5 - (20 ocen)
 • W jakich godzinach?

  W jakich godzinach świadczymy usługę helpdesk lokalny  zależy tylko od wymagań klienta i ustaleń kontraktowych. Możliwe są wszelkie warianty poczynając na od 8.00 do 16.00 przez od 8.00 do 21.00 w dni robocze, nasze prace mogą być wykonywane na wezwanie przy powstaniu incydentu lub w ustalonych stałych dyżurach, do wyboru np 2 godziny w środę i piątek lub 8 godzin w czwartek , a  może cały poniedziałek , środa i piątek. To zależy tylko od Ciebie.

  4.4/5 - (20 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.4/5 - (20 ocen)