Antywirus Bitdefender GravityZone - skuteczna ochrona

KONFIGURACJA

Małe, średnie oraz duże firmy powinny być wyposażone w najlepszej jakości rozwiązania bezpieczeństwa. W tym celu warto zatroszczyć się o kompleksową ochronę infrastruktury firmy, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Lizard oferuje klientom całościowe, profesjonalne wsparcie przy wyborze rozwiązania, instalację oraz kompleksową konfigurację gwarantującą wysoki poziom ochrony zasobów firmowych. Nawet najlepsze rozwiązania bezpieczeństwa bez odpowiedniego wdrożenia oraz prawidłowej konfiguracji nie są w stanie zapewnić efektywnej ochrony. Dlatego to zadanie powierzyć specjalistom, specjalistom firmy Lizard.

SZKOLENIA I KONSULTACJE

Lizard jako GOLD PARTNER firmy Bitdefender to nie tylko oferta rozwiązań bezpieczeństwa, ale także konsultacje w zakresie ich użytkowania oraz szkolenia dotyczące konfigurowania. Usługi skierowane są do firm z branży IT, które chcą rozwijać swoje umiejętności a także mieć pewność, ze wdrożone rozwiazania zapewniają maksymalną ochronę. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia dotyczące wszystkich aspektów rozwiązań Bitdefender.

WSPARCIE

Potrzebujesz informacji o rozwiazaniach Bitdefender? Nie wiesz jak go zainstalować, używać lub skonfigurować? Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przed zakupem rozwiązań Bitdefender z naszej oferty jak również wsparcie po zakupie. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w konfiguracji oraz wskazówki jak poradzić sobie z trudnościami podczas pracy z rozwiazaniami Bitdefender.

ROZWIĄZANIA BITDEFENDER GRAVITYZONE

Proponowane przez nas rozwiązania Bitdefender GravityZone, charakteryzujące się wysoką skutecznością wykrywania nowych zagrożeń oraz najwyzaszą wydajnością. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań wcześniejszych wirtualizacji i chmurowych aplikacji Windows, Bitdefender GravityZone integruje w jedną platformę dostawy wszystkie usługi bezpieczeństwa potrzebne firmie, jednocześnie redukując koszty budowy zaufanego środowiska wszystkich punktów końcowych. Bitdefender konsekwentnie zajmuje #1 miejsca w rankingach oprogramowań zabezpieczającego, niezależnych rencenzentów takich jak AV Test i AV Comparatives.

Antywirus BITDEFENDER - potwierdzona skuteczność

Zdolność Bitdefendera do adaptowania się do ciągle zmieniających się zagrożeń, stałe wprowadzanie innowacji i podnoszenie poprzeczki w proaktywnej technologii antimalware sprawiły, że stał się on liderem w dziedzinie technologii zabezpieczeń. Bitdefender otrzymał szereg najlepszych rekomendacji od kluczowych, niezależnych organizacji w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w całej Europie, w tym ConsumerSearch, Which, Stiftung Warentest oraz Taenk. Technologia antywirusowa Bitdefender plasuje się również w czołówce w testach AV Test oraz AV-Comparatives i jako jedyna w swojej klasie 14 razy z rzędu wygrała nagrodę VB Antispam.

W 2018 roku AV-Comparatives po raz drugi okrzyknęło Bitdefender produktem roku. Nagroda przyznawana jest na podstawie wyników testów Real World Protection. Mają one na celu sprawdzić, jaka jest jakość danego oprogramowania pod względem: wydajności, ochrony, fałszywych alarmów oraz usuwania złośliwego oprogramowania.

RANSOMWARE - jak się ochronić

Ransomware jest kategorią złośliwego oprogramowania, zaprojektowanego aby blokować dostęp do komputera, dopóki odpowiednia suma okupu nie zostanie uiszczona na konto przestępcy.

Nasze najnowszej generacji technologie uczenia maszynowego oraz introspekcji pamięci zapewniają, że nasi klienci zawsze będą chronieni przed WannaCry - najbardziej agresywnym typem ransomware. Użytkownicy Bitdefender będą chronieni również w przypadku kolejnych tego typu ataków.

Co więcej – najnowsza funkcja Bitdefender Hypervisor Introspection była w stanie zapobiec atakom exploitów EternalBlue na luki za pomocą hour zero, zanim Microsoft zdążył zareagować i wprowadzić patcha. Rozwiązanie jest w stanie wykryć przypadki naruszenia pamięci w surowym dysku nawet bez wcześniejszego poznania luki w zabezpieczeniach, a tym samym skutecznie zapobiegać atakowi.

Pomoc zdalna

Team Viewer

- Szybki dostęp do fachowej pomocy
- Pełne bezpieczeństwo ochrony danych
- Łatwe udzielanie pomocy na całym świecie
- szyfrowanie połączenia bezpiecznymi protokołami

ANKIETA RODO 

Adres kontaktowy :

Lizard Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Bukowińska 22 lok 200 XII piętro
02-703 Warszawa

Warszawa, tel.: +48 22 472 40 10

Kraków, tel.: +48 12 391 76 20

Katowice, tel.: +48 32 739 04 66

Wrocław, tel.: +48 71 723 21 66

Poznań, tel.: +48 61 642 70 20

e-mail : info@lizard.pl

Skontaktuj się z nami!

TOP