Antywirus dla firm

Business Security

Zabezpieczenia antywirusowe dla firm

Każdy z nas posiada (musi, powinien) posiadać system antywirusowy. Niestety nie każda firma dba o ten system należycie i nadal świat cyberprzestępców dokonując ataków na takie systemy ma bardzo duże szanse powodzenia. W związku z tym Administratorzy Lizard konfigurują i dbają o centralne konsole zarządzające, dbają o podłączenie do nich wszystkich serwerów, wirtualizatorów, stacji roboczych, notebooków, tabletów, smartfonów, serwerów, aplikacji, serwerów pocztowych, dbają o odpowiednią dystrybucję szczepionek antywirusowych i ich aktualność oraz podnoszą alarm gdy system wykryje zagrożenia, które mogą spowodować naruszenie bezpieczeństwa systemów informatycznych takie jak utrata danych lub ich wypływ na zewnątrz. Administracja to dbanie o systemy. Zanim jednak o nie zadbamy proponujemy, aby wybrać system, który będzie chronił nas najlepiej jak to możliwe. Dlatego proponujemy następujące antywirusy dla biznesu: Bitdefender oraz Sophos.

Wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

4.9/5 - (64 ocen)
Antywirus dla firm
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Bitdefender bardzo skuteczny system ochrony stacji roboczych urządzeń mobilnych i serwerów.

 

Ae0C5113E5F97F2Faa952B64B6Bff28A11D7760C04C78Fb660Pimgpsh Fullsize Distr

4.9/5 - (64 ocen)
obsługa it

Antywirus i kompleksowa ochrona za pomocą sztucznej inteligencji.

4.9/5 - (64 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Do czego potrzebna jest administracja systemem antywirusowym?

  Twoje urządzenia mobilne, komputery i serwery muszą mieć ochronę antywirusową. Systemy antywirusowe są w dużej mierze zautomatyzowane, same pobierają aktualizację i często same reagują na zagrożenia. Niestety to nie wystarcza, tylko człowiek jest w stanie zweryfikować błędy w aktualizacjach i problemach z połączeniem do serwerów antywirusowych, tylko dobry administrator jest w stanie zinterpretować zdarzenie o których informuje system. Tylko Administrator po interpretacji logów jest w stanie ocenić jakie jeszcze działania trzeba podjąć w ochronie przed cyberprzestępcami i automatycznymi zagrożeniami.

  4.9/5 - (64 ocen)
 • Czy wirusy komputerowe jeszcze istnieją?

  Dziś to uproszczenie, antywirus to wielka machina rozpoznaje tysiące różnych zagrożeń, podatności ataków i wirusów. Same wirusy komputerowe stanowią w tej chwili niewielką część tego na co reagują te systemy. To, że je nadal nazywamy antywirusowymi to zaszłość, bardziej adekwatna byłaby nazwa centrum ochrony przed cyberzagrożeniami.

  4.9/5 - (64 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (64 ocen)