Szukaj
Close this search box.

Zabezpieczenia chmury platformy Azure

Zabezpieczenia chmury platformy Azure Sophos XG Firewall to zapora „nowej generacji”, którą można wybrać i uruchomić z poziomu portalu Microsoft Azure Marketplace. XG Firewall wdraża się jako kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie zaawansowaną sieć, zabezpieczenia, takie jak zapobieganie włamaniom (IPS) i zapora aplikacji internetowych (WAF), a także kontrolę użytkowników i aplikacji. Zapora XG została zaprojektowana, aby pomóc Ci chronić obciążenia oparte na platformie Azure przed zaawansowanymi zagrożeniami.

#MyWiemyJakToZrobić!

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos XG Firewall on Microsoft Azuredla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Łatwe wdrożenie

Usługa XG Firewall jest dostępna jako wstępnie skonfigurowana maszyna wirtualna w witrynie Azure Marketplace w celu bezproblemowego wdrożenia w środowisku platformy Azure. Możesz użyć dostarczonych szablonów usługi Azure Resource Manager, aby wdrożyć z domyślną konfiguracją lub dostosować wdrożenie zgodnie z określonymi wymaganiami dotyczącymi zabezpieczeń.

Kompleksowa ochrona

Sophos XG Firewall zapewnia wiele technologii bezpieczeństwa w jednym rozwiązaniu. Do wyboru są funkcje zapory nowej generacji, które pomagają chronić sieć, oraz zapora aplikacji internetowych (WAF) pomagająca chronić aplikacje internetowe, a także zaawansowana ochrona zapewniająca przestrzeganie zasad przez użytkowników Pulpitu zdalnego. Wdrożenie kompleksowego rozwiązania ułatwia administrację i zmniejsza ogólne koszty zarządzania. Po prostu wybierz, co chcesz wdrożyć.

Proste zarządzanie zasadami

XG Firewall zapewnia ujednolicony model zasad, który umożliwia zarządzanie, wyświetlanie, filtrowanie i sortowanie wszystkich zasad użytkowników, aplikacji i sieci za pomocą jednej, łatwej w użyciu konsoli internetowej.

Gotowe raporty

XG Firewall zapewnia gotowe raporty, które pomagają zrozumieć aktywność sieci i użytkowników w Twoim środowisku. Możesz uruchamiać szczegółowe raporty, które są generowane i przechowywane lokalnie, bez korzystania z narzędzi innych firm. Raport Sophos User Threat Quotient umożliwia ustawienie planów bazowych ułatwiających identyfikowanie działań użytkowników i ostrzeganie o nich, gdy działania użytkowników są niezgodne z przepisami.

Elastyczne ceny

Cennik płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem umożliwia szybkie wdrożenie i korzystanie z zapory Sophos XG Firewall oraz płacenie tylko za rzeczywiste użycie. Możesz również kupić licencję od partnera Sophos i wprowadzić własną licencję (BYOL) na platformę Microsoft Azure, jednocześnie otrzymując wszystkie korzyści związane z pomocą techniczną i ceną zapewnianą przez wybranego partnera.

Funkcje bezpieczeństwa, których nie można uzyskać nigdzie indziej

Oprócz uproszczenia podstawowych zadań związanych z bezpieczeństwem, Sophos zapewnia innowacyjne podejście, aby zapewnić jeszcze większą ochronę.

Szablony zasad szybko Cię chronią

Wstępnie zdefiniowane szablony zasad umożliwiają szybką ochronę popularnych aplikacji, takich jak Microsoft Exchange lub SharePoint. Po prostu wybierz je z listy, podaj kilka podstawowych informacji, a szablon zajmie się resztą. Automatycznie ustawia wszystkie reguły zapory ruchu przychodzącego / wychodzącego i ustawienia zabezpieczeń – wyświetlając ostateczną politykę w oświadczeniu w prostym języku angielskim.

Opatentowana kontrola tożsamości warstwy 8

Sophos przenosi egzekwowanie tożsamości użytkowników na zupełnie nowy poziom dzięki naszej opatentowanej technologii polityki opartej na tożsamości warstwy 8, umożliwiając kontrolę aplikacji i zasobów na poziomie użytkownika niezależnie od sieci wirtualnej lub maszyn. Dosłownie przenosi politykę zapory ogniowej do zupełnie nowego wszechświata.

Automatyczne raporty o ryzyku użytkowników

Wskaźnik Sophos User Threat Quotient (UTQ) jest unikalną funkcją dla klientów Sophos, zapewniającą użyteczną inteligencję na temat zachowań użytkowników. Nasza zapora sieciowa koreluje nawyki i aktywność surfowania każdego użytkownika z zaawansowanymi wyzwalaczami zagrożeń i historią, aby zidentyfikować użytkowników z zachowaniem ryzykownym.

Elastyczne wdrażanie, bez kompromisów

Zapora Sophos XG Firewall zawiera szablon usługi Azure Resource Manager, w którym można zdefiniować i dostosować dokładne parametry dla swojego środowiska. Zaporę Sophos XG można również wdrożyć w Microsoft Cloud dla rządu USA i Microsoft Cloud Germany w celu zapewnienia zgodności i izolacji.

Sophosdla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos XG Firewall on Microsoft Azure- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?