Szukaj
Close this search box.
sophos mobile manage and secure devices

Mobile Threat Defense (MTD) dla urządzeń z systemem Android, iOS i Chrome OS 

Intercept X for Mobile chroni użytkowników, ich urządzenia i dane firmowe przed znanymi i nigdy wcześniej niewidzianymi zagrożeniami mobilnymi, wykorzystując nasz wiodący na rynku silnik głębokiego uczenia Intercept X. Wszystko to jest zarządzane bezproblemowo przez Sophos Central, wraz z całym portfolio rozwiązań cyberbezpieczeństwa nowej generacji Sophos.

Bezpieczeństwo urządzenia 

Sophos Intercept X for Mobile stale monitoruje kondycję urządzenia i powiadamia Cię, jeśli urządzenie zostanie naruszone, dzięki czemu możesz podjąć działania naprawcze lub automatycznie odebrać dostęp do zasobów firmowych. Doradcy bezpieczeństwa urządzenia wykrywają jailbreaking lub rootowanie i mogą informować użytkownika i administratora o niezbędnych aktualizacjach systemu operacyjnego

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Bezpieczeństwo sieci 

Stwórz pierwszą linię obrony na poziomie sieci komórkowej na Androidzie i iOS. Połączenia sieciowe są badane w czasie rzeczywistym w celu sprawdzenia podejrzanych cech, które mogą identyfikować atak. Pomaga to zmniejszyć ryzyko ataków typu Man-in-the-Middle (MitM). Filtrowanie sieci i sprawdzanie adresów URL zatrzymuje dostęp do znanych szkodliwych witryn na urządzeniach mobilnych, podczas gdy wykrywanie phishingu SMS wykrywa złośliwe adresy URL.

Bezpieczeństwo aplikacji 

Sophos Intercept X for Mobile wykrywa złośliwe i potencjalnie niechciane aplikacje zainstalowane na urządzeniach z systemem Android przy użyciu technologii głębokiego uczenia Intercept X wraz z informacjami z globalnego zespołu badawczego SophosLabs. Użytkownicy i administratorzy są powiadamiani o zmianie stanu zagrożenia urządzenia. Integracja z usługą Microsoft Intune umożliwia administratorom tworzenie zasad dostępu warunkowego, ograniczając dostęp do aplikacji i danych w przypadku wykrycia zagrożenia.

Scentralizowane wdrażanie, konfiguracja i raportowanie 

Sophos Intercept X for Mobile można centralnie skonfigurować z poziomu Sophos Central, który obsługuje naszą platformę Unified Endpoint Management (UEM). Wdrożenie może odbywać się za pośrednictwem istniejących sklepów z aplikacjami z rejestracją użytkowników lub aplikacja może być wypychana przy użyciu istniejących UEM, takich jak Sophos Mobile lub narzędzia do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM) innych firm.

Dostęp warunkowy z synchronizowanymi zabezpieczeniami 

Zsynchronizowane zabezpieczenia umożliwiają współpracę systemów obronnych jako system lepiej skoordynowany niż atakujący. Informacje o statusie zagrożenia mogą być udostępniane punktom dostępowym Sophos Wireless, aby zapewnić pełne usunięcie wszystkich zagrożeń na urządzeniach przed przyznaniem dostępu do wrażliwych sieci.

Sophos Intercept X for Mobiledla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Intercept X for Mobile- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (3 głosów)