Szukaj
Close this search box.

Zabezpiecz email z Sophos

Ponownie zaufaj swojej skrzynce odbiorczej dzięki zabezpieczeniom poczty e-mail w chmurze, które chronią Twoich pracowników i krytyczne informacje przed złośliwym oprogramowaniem, a także próbami wyłudzania informacji i podszywania się pod inne osoby bez złośliwego oprogramowania.

Zapobieganie zagrożeniom typu phishing i oszustom

Wiele cyberataków zaczyna się od phishingu. Niebezpieczeństwo nie polega na samym e-mailu, ale raczej na tym, co zachęca ludzi do zrobienia, na przykład wiadomości e-mail zawierające złośliwe linki lub złośliwe oprogramowanie, które atakujący próbują nakłonić do aktywacji. Sophos powstrzymuje oszustów phishingowych, automatycznie identyfikując głośne cele w celu podszywania się pod inne osoby i ataków Business Email Compromise. Następnie blokuje atak za pomocą analizy treści wiadomości w uczeniu maszynowym, uwierzytelniania nadawcy, ochrony adresów URL i piaskownicy w chmurze.

Zapobieganie przedostawaniu się złośliwego oprogramowania do skrzynki odbiorczej

Wielowarstwowa ochrona wykorzystuje ponad 35 lat analizy zagrożeń, analizy reputacji i zachowań oraz najnowocześniejsze uczenie maszynowe w celu wyeliminowania złośliwego oprogramowania i złośliwych adresów URL z dala od skrzynki odbiorczej. Piaskownica chmurowa Sophos analizuje wszystkie procesy plików, aktywność plików, aktywność rejestru i połączenia sieciowe w celu zablokowania oprogramowania ransomware, innych form złośliwego oprogramowania, exploitów i PUA. Wykorzystanie sztucznej inteligencji głębokiego uczenia się do blokowania zagrożeń zero-day.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Email Security dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Zyskaj spokój ducha dzięki bezpieczeństwu danych

Sophos Email automatycznie skanuje wiadomości i załączniki w poszukiwaniu poufnych danych z płynną integracją szyfrowania. Zapobiegaj utracie danych dzięki wieloregułowym zasadom DLP dla grup i indywidualnych użytkowników, aby zapewnić ochronę poufnych informacji dzięki wykrywaniu danych finansowych, poufnych treści, informacji zdrowotnych i informacji umożliwiających identyfikację we wszystkich wiadomościach e-mail i załącznikach. Szyfruj wiadomości i dodawaj podpis cyfrowy, aby zweryfikować tożsamość nadawcy za pomocą protokołu S/MIME, lub wybierz jedną z dostosowywanych opcji szyfrowania, w tym szyfrowania TLS, szyfrowania załączników (PDF i pakietu Office) lub dodatkowego szyfrowania pełnego portalu internetowego.

Zabezpieczenia platformy Microsoft 365

Sophos Email integruje się z pocztą e-mail Microsoft 365 (M365) w ciągu kilku minut. Zabezpieczenia poczty e-mail oparte na interfejsie API zapewniają szybszą konfigurację i przetwarzanie wiadomości e-mail. Ì Połączenie Sophos Mailflow Rules jest realizowane w ciągu kilku minut z konsoli Sophos Central, bez konieczności przekierowywania rekordów MX. Ì Ciągła ochrona po dostarczeniu automatycznie usuwa wiadomości e-mail wyłudzające informacje zawierające nowo zainfekowane adresy URL, gdy tylko zmieni się stan zagrożenia. Ì Bezpośrednia integracja z przepływem wiadomości oznacza szybszy czas przetwarzania wszystkich wiadomości e-mail, przy jednoczesnym zapewnieniu tej samej zaawansowanej ochrony.

Scentralizuj analizę zagrożeń, aby szybciej reagować

Zmaksymalizuj inwestycje w zabezpieczenia i zidentyfikuj wcześniej niewidoczne wskaźniki naruszenia bezpieczeństwa w swoich środowiskach dzięki wspólnej analizie zagrożeń z ochrony punktów końcowych i poczty e-mail w jeziorze danych Sophos XDR. Zwiększ widoczność w pakiecie Microsoft 365, obciążeniach serwerów, urządzeniach przenośnych, sieci i nie tylko.

Kompleksowe raportowanie

Sophos odblokowuje widoczność dzięki przejrzystym pulpitom nawigacyjnym, podsumowaniom wiadomości i szczegółowym raportom o zagrożeniach.

  • Historia wiadomości (pokazuje logi wszystkich wiadomości przetwarzanych przez system)
  • Podsumowanie wiadomości (pokazuje podsumowanie wszystkich wiadomości e-mail)
  • Podsumowanie zaawansowanych zagrożeń w piaskownicy (raporty werdyktów, w tym wyniki VirusTotal i taktyki macierzy MITRE ATT&CK)
  • Podsumowanie czasu kliknięcia (liczba zablokowanych, ostrzeżonych i dozwolonych adresów URL)
  • Naruszenia DLP (wiadomości rejestrowane przez zasady DLP)
  • Podsumowanie po dostarczeniu (podsumowanie wiadomości M365 usuniętych po dostarczeniu)
  • Podsumowanie użycia licencji

Zwiększ wydajność zespołu

Zrób więcej ze swoim dniem dzięki pojedynczej konsoli zarządzania chmurą Sophos. Miliony zaufały firmie Sophos, że zwiększy wydajność cyberbezpieczeństwa dzięki usprawnionej konfiguracji, wdrażaniu i zarządzaniu ochroną poczty e-mail, punktami końcowymi, obciążeniem serwera, bezpieczeństwem urządzeń mobilnych, zaporą ogniową, zerowym zaufaniem, bezpieczeństwem chmury publicznej i nie tylko, wszystko z jednego miejsca.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Email Security - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?