Szukaj
Close this search box.

Windows Server Workload Protection

Windows Server Workload Protection

Sophos Intercept X for Server to wiodące w branży rozwiązanie Server Security, które zmniejsza powierzchnię ataku i zapobiega atakom. Łącząc technologię anty-exploit, anty-ransomware, deep learning AI i technologii kontroli, powstrzymuje ataki, zanim wpłyną one na Twoje systemy. Intercept X for Server wykorzystuje kompleksowe, dogłębne podejście do ochrony serwera, zamiast polegać na jednej podstawowej technice bezpieczeństwa.

Powstrzymaj nieznane zagrożenia

Sztuczna inteligencja głębokiego uczenia w Intercept X for Server doskonale wykrywa i blokuje złośliwe oprogramowanie, nawet jeśli nie było go wcześniej widziano. Robi to, analizując atrybuty plików z setek milionów próbek w celu zidentyfikowania zagrożeń bez potrzeby podpisu.

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Sophos Server Workload Protection dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Blokuj oprogramowanie ransomware

Intercept X for Server zawiera zaawansowane funkcje anty-ransomware, które wykrywają i blokują złośliwe procesy szyfrowania wykorzystywane w atakach ransomware. Zaszyfrowane pliki zostaną przywrócone do stanu bezpiecznego, minimalizując wpływ na produktywność firmy.

Zapobieganie exploitom

Technologia Anti-exploit powstrzymuje techniki exploitów, na których polegają osoby atakujące w celu złamania bezpieczeństwa urządzeń, kradzieży danych uwierzytelniających i dystrybucji złośliwego oprogramowania. Zatrzymując techniki stosowane w całym łańcuchu ataków, Intercept X for Server chroni Twoją organizację przed atakami bezplikowymi i exploitami zero-day.

Kontroluj swoje serwery

Upewnij się, że tylko to, co chcesz, może działać. Blokada serwera (biała lista) zapewnia, że tylko zatwierdzone aplikacje mogą być uruchamiane na serwerze. Monitorowanie integralności plików powiadomi użytkownika o nieautoryzowanych próbach zmiany krytycznych plików.

Zobacz szersze środowisko chmury

Zrozum i zabezpiecz cały swój zapas wielochmurowy. Możesz wykrywać obciążenia w chmurze, a także krytyczne usługi w chmurze, w tym zasobniki S3, bazy danych i funkcje bezserwerowe, identyfikować podejrzane działania, wykrywać niezabezpieczone wdrożenia i wypełniać luki w zabezpieczeniach.

Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR)

Sophos XDR zapewnia większą dokładność i mniejsze obciążenie pracą dla organizacji zajmujących się wyszukiwaniem zagrożeń i higieną bezpieczeństwa operacji IT . Począwszy od wiodącej w branży ochrony redukuje niepożądane zakłócenia, a priorytetowa lista wykryć w połączeniu z dochodzeniami kierowanymi przez sztuczną inteligencję ułatwia zorientowanie się, od czego zacząć i szybkie działanie. Natywne integracje punktów końcowych, serwerów, zapór, poczty e-mail, chmury, urządzeń przenośnych i usługi Office 365 są dostępne w usłudze Data Lake lub w wersji przestawnej na urządzenie w celu uzyskania stanu w czasie rzeczywistym i danych historycznych z maksymalnie 90 dni.

Sztuczna inteligencja i dane eksperckie

Łącząc sztuczną inteligencję głębokiego uczenia i wiedzę ekspertów SophosLabs na temat cyberbezpieczeństwa, Intercept X for Server zapewnia organizacjom to, co najlepsze z obu światów dzięki wiodącej w branży analizie zagrożeń.

Zarządzane wykrywanie i reagowanie (MDR)

Usługa wykrywania i reagowania na zagrożenia 24/7/365 dostarczana przez zespół ekspertów Sophos. Analitycy Sophos reagują na potencjalne zagrożenia, szukają wskaźników włamania i dostarczają szczegółowych analiz zdarzeń, w tym tego, co się stało, gdzie, kiedy, jak i dlaczego.

Proste zarządzanie

Intercept X for Server jest zarządzany przez Sophos Central, platformę zarządzania chmurą dla wszystkich rozwiązań Sophos. Jest to jedno okienko dla wszystkich serwerów, urządzeń i produktów, ułatwiające wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie we wdrożeniach chmurowych, lokalnych, wirtualnych i mieszanych.

#MyWiemyJakToZrobić!

Sophos Server Workload Protection - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?